Гърция, почивки All Inclusive и HB /Тема 2/

  • 165 317
  • 759
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 357
Здравейте, бихте ли споделили впечатления от Porto Carras Sithonia. Чудя се дали да резервирам?

Базата е доста занемарена. Хотелът е огромен, с една миризма на стол...Стаите не са големи. Както повечето гръцки хотели не отговаря на категорията си. Има собствен плаж, не се плаща за чадъри и шезлонги, но пясъкът е едър. Няма камъни, но ако търсите ситен пясък, не е това мястото.

# 736
  • Мнения: 279
Здравейте, бихте ли споделили впечатления от Porto Carras Sithonia. Чудя се дали да резервирам?

Бяхме там 2014. Пясъкът не е ситен, но не бих казала, че е и чакъл- средна работа към добър. Водата чиста, морето не е плитко, става за плуване. Храната беше вкусна и качествена, ако се вредиш сред наглите руснаци. Напитките от ОИ до към 12ч, после си доплащаш. Обслужването под всякаква критика, отвратителен персонал. Има влакче, което води до другия хотел и до пристанището (до там може и пеша, но влакчето е атракция за децата, ако сте с такива) Три пъти сме били в Гърция и за мен там пълно щастие няма, до толкова разучавах за тая година за ОИ на плажа, че нищо не харесах и резервирахмв за БГ , а тук не сме почивали от 10 години.  Миналата година познати се върнаха от хотела и не им хареса. Но при липса на друг бюджетен на ОИ на 1ва линия, някой ден бих повторила, не е чак толкова лошо Wink стаите не си ги спомням, ако искате питайте за нещо конкретно, ако си спомням, ще ви кажа Simple Smile

# 737
  • Мнения: 109
Малко помощ-Икос Океания или Икос Оливия.Кой е по-добър относно плаж и територия.Обслужването също е важно.Благодаря на отзовалите се.

Категорично Икос Оливия. Както са Ви писали , Океания е стъпаловиден, има много изкачване,  не става за дете. ОТ веригата тази година, през май месец откриват Икос Дасия на Корфу.  Пак ще е ол инклузив. Чисто нов,  с прекрасен плаж, дизайнът и интериорът са същите като на Оливия. По - просторен е. Вижте го, ще Ви хареса. Иначе Икос Оливия е страхотен.

# 738
  • Мнения: 109
Здравейте и от мен, имам няколко въпроса, ще се радвам да споделите мнение. Тази година съм решила да направим една Гърция и една Турция. С две деца сме едното е бебе, другото е на 6 год. В Гърция съм харесала два хотела Sani Beach и Cronwell Platamon. За Сани не намирам изгодни оферти, от сега ми дава 500евро на нощувка и много се чудя дали си заслужава парите. Ако някой има идея  къде да си го резервирам по изгодно? За Cronwell най-евтината оферта за 5 нощувки Олинклузив в джуниър суит  за средата на юли е 3500лв. Дали да резервирам на тази цена? Все ми се струва че в Грабо съм виждала ваучери за този хотел, но точно сега естествено няма.  Въпроса ми е дали да го чакам или да резервирам и тази цена е ок
И на нас ни дадоха цена за юли 700 лв. на вечер за джуниър суит. От Авентура.

Да, и аз от Авентура получих тази цена, но проверих 7-8 други сайтове, включително и букинг,те бяха С малко по-висока цена.
Bled, ако си срещала споменатите хотели по чуждестранни сайтове(понеже много се ровичкаш) моля да ни насочиш😀. И тъй като четох че хотела си заслужава ако на добра цена, какво значи добра цена?

Това е цената за посочения от Вас период за Сани, дори с ранните записвания,които бяха до 31.01. Цената няма да падне,  но до края на месец март хотелът ще е изцяло резервиран и разпродаден за силния период. Ние ходим до 30.06. или след 06.09., тогава цената на нощувката е със 100 Евро надолу в сравнение с високия сезон - юли и август.  Имайте предвид,  че миналата година на 30.06. беше 34 градуса, не знам каква адска жега би било средата на юли. Поздрави!

# 739
  • Мнения: 160
Здравейте, бихте ли споделили впечатления от Porto Carras Sithonia. Чудя се дали да резервирам?

Базата е доста занемарена. Хотелът е огромен, с една миризма на стол...Стаите не са големи. Както повечето гръцки хотели не отговаря на категорията си. Има собствен плаж, не се плаща за чадъри и шезлонги, но пясъкът е едър. Няма камъни, но ако търсите ситен пясък, не е това мястото.
И да допълня, спа центърът /включително закрития басейн/ се заплаща допълнително 15 евра на човек/ 10 евра за дете/ за един час. Не е логично при такава висока цена и при условие, че услугата е ол инклузив, т.е. всичко включено да търсят 50 евра за един час за семейство, с две деца.

# 740
  • Мнения: 160
Идното лято, живот и здраве, гръцкото море ще ни бъде в хотел Бомо клуб Тоска бийч 4+ -Кавала. Имаме резервация вече.

# 741
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 800
Идното лято, живот и здраве, гръцкото море ще ни бъде в хотел Бомо клуб Тоска бийч 4+ -Кавала. Имаме резервация вече.
чудех се за там. кога запазихте? за колко дни и от къде, чрез агенция или през букинг?

# 742
  • Мнения: 943
Идното лято, живот и здраве, гръцкото море ще ни бъде в хотел Бомо клуб Тоска бийч 4+ -Кавала. Имаме резервация вече.
чудех се за там. кога запазихте? за колко дни и от къде, чрез агенция или през букинг?
Настаняването не ми хареса но плажа и мястото да

# 743
  • София
  • Мнения: 529
Идното лято, живот и здраве, гръцкото море ще ни бъде в хотел Бомо клуб Тоска бийч 4+ -Кавала. Имаме резервация вече.
чудех се за там. кога запазихте? за колко дни и от къде, чрез агенция или през букинг?
Настаняването не ми хареса но плажа и мястото да
Може ли малко подробности. Доколкото знам, от тази година е част от БОМО клуб, и би трябвало да има промяна. В момента има хубави промоции и ме замисля за 3-4 дни през май, повече с цел почивка и обиколки.

# 744
  • Мнения: 943
Идното лято, живот и здраве, гръцкото море ще ни бъде в хотел Бомо клуб Тоска бийч 4+ -Кавала. Имаме резервация вече.
чудех се за там. кога запазихте? за колко дни и от къде, чрез агенция или през букинг?
Настаняването не ми хареса но плажа и мястото да
Може ли малко подробности. Доколкото знам, от тази година е част от БОМО клуб, и би трябвало да има промяна. В момента има хубави промоции и ме замисля за 3-4 дни през май, повече с цел почивка и обиколки.
Нямам представа за тази и миналата година,дано са го стегнали.Беше доста овехтяло.може вече да е добре.Късмет

# 745
  • София
  • Мнения: 529
Скрит текст:
Идното лято, живот и здраве, гръцкото море ще ни бъде в хотел Бомо клуб Тоска бийч 4+ -Кавала. Имаме резервация вече.
чудех се за там. кога запазихте? за колко дни и от къде, чрез агенция или през букинг?
Настаняването не ми хареса но плажа и мястото да
Може ли малко подробности. Доколкото знам, от тази година е част от БОМО клуб, и би трябвало да има промяна. В момента има хубави промоции и ме замисля за 3-4 дни през май, повече с цел почивка и обиколки.
Нямам представа за тази и миналата година,дано са го стегнали.Беше доста овехтяло.може вече да е добре.Късмет
Мерси,като за 60 евро стая на ALL дано си струва, утре ще проверя и през туроператора.

# 746
  • Мнения: 160
Идното лято, живот и здраве, гръцкото море ще ни бъде в хотел Бомо клуб Тоска бийч 4+ -Кавала. Имаме резервация вече.
чудех се за там. кога запазихте? за колко дни и от къде, чрез агенция или през букинг?
Музенидис е агенцията, другото е индивидуално и няма значение за никой.

# 747
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Здравейте, бихте ли споделили впечатления от Porto Carras Sithonia. Чудя се, дали да резервирам?
Не ни хареса,бяхме миналата година.
Не отговаря хотела нито на звездите,нито на очкаванията ни.
Плажа не е плитък ,иначе е чист ,не е с фин пясък.
Стаите,чистоата в хотела,храната не са на добро ниво.
Персонала е мързелив,не е чисто както тряба да е.Всички в хотела имаха проблем с картите,които не можеха да отварят стаите са,пълен абсурд.
Иначе гледката беше уникална,въздуха е супер,зелинина,море,небе страхотна гледка от сатята,но  другото липсва,просто базата е стара и неподържана,тези звезди които са му слобили са абсурд,но то в Гърция с повечето хотели е така.

# 748
  • Мнения: 943
Здравейте, бихте ли споделили впечатления от Porto Carras Sithonia. Чудя се, дали да резервирам?
Не ни хареса,бяхме миналата година.
Не отговаря хотела нито на звездите,нито на очкаванията ни.
Плажа не е плитък ,иначе е чист ,не е с фин пясък.
Стаите,чистоата в хотела,храната не са на добро ниво.
Персонала е мързелив,не е чисто както тряба да е.Всички в хотела имаха проблем с картите,които не можеха да отварят стаите са,пълен абсурд.
Иначе гледката беше уникална,въздуха е супер,зелинина,море,небе страхотна гледка от сатята,но  другото липсва,просто базата е стара и неподържана,тези звезди които са му слобили са абсурд,но то в Гърция с повечето хотели е така.
Порто карас е подтискащ хотел от много бетон.въобще не се вързва с почивка в Гърция.Ако не са яхтите да са го бутнали

# 749
  • София
  • Мнения: 12
Здравейте, да попитам и тук, бихте ли ме посъветвали кой хотел е по-добър, търся нещо по-бюджетно за двама възрастни с дете на година и половина, за сега загледах тези три хотела - Philoxenia Hotel, Porfi Beach Hotel и Elea Village и трите са на HB, но съм отворена и за други предложения, планирам почивката да бъде средата на септември. Прочетох, че за Elea Village минусът е липса на плаж, но предполага в близост бихме открили добър такъв. Много ще бъда благодарна за отговорите и насоките!

Общи условия

Активация на акаунт