Носене на бурки на обществени места

  • 84 000
  • 1 116
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14 721
Изобщо не ми е жал за тях, да се спасяват, но ако са в България, да се без бурки.
Точно така.Никога не жалете врага,защото той няма да ни пожали!

# 46
  • Мнения: 2 650
Ох, кой говори за жал... и не прочетох някой до сега да се е застъпил За  носенето на бурки. Защо се повтаря едно и също  Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 5 060
Нещо се напрягаш, прочети последния пост на Стейси.

# 48
  • Мнения: 2 650
Ок  Peace Да го кажем по другояче - в страни с такива традиции, жените са жалНи,  в страни без такива традиции /като нашата/, жените са жалКи.

# 49
  • Мнения: 32 148
Ох, кой говори за жал... и не прочетох някой до сега да се е застъпил За  носенето на бурки. Защо се повтаря едно и също  Rolling Eyes

Да де, ама я виж анкетата  Mr. Green
Ама точно тия не пишат.
Много ми се ще тоз "умник" който е чекнал "Не, това ограничава правата на мюсюлманите"
да ми отговори какво да правя примерно ако посетя Саудитска арабия и ми наложат да нося бурка. Къде ми отидоха правата бе толерасти. Как пък все се гледат правата на "горките и мирни" мюслита.
Или пък сигурно някой орк е вотнал  Mr. Green
И на мен хич не ми е жал за мюсюлманките. Ама хич. Гаранция, че го правят доброволно. Промити мозъци са повечето.

# 50
  • Мнения: 14 721
В СА не можеш да влезеш в страната без бурка.На летището имало магазин и абсолютно всички чужденки купуват,намятат и тогава продължават.Няма изключения.Знам го от съпругата на наш треньор работил там.

# 51
  • Мнения: 5 060
Много се дразня на българки, отишли за 2-3 дни на екскурзия в Турция и веднага постват снимки във фейса със забрадки пред някоя джамия. Последната беше от днес.

# 52
  • Мнения: 11 437
Ми айде пък щом някой ще ходи чаршафосан аз да ходя гола.  Crazy
Мъж ми е нудист и това му е религия - няма да му тъпча правата и мераците я!

Каква е раликата и що аз да не мога да лъсна дупе и квото там имам, а някой да се прави на нинджа и да е ок?  Mr. Green Ми така де - тя крие прелести - аз ги показвам.

# 53
  • Мнения: 5 060
Ти с една бутилка уиски не можеш да се разходиш по улиците на Дубай, за голо дупе си мечтаеш. Crazy

# 54
  • Мнения: 2 650
Скрит текст:
Ха, Дорис ме подсети с тази"нинджа" -  малкия ми син връхлита една сутрин преди училище и вижда  пазарджишкия репортаж, който се върти от  много време и се провиква към батко си - Бате  ела, дават филм за  злия Каспър  Laughing

# 55
  • Мнения: 3 390
Изобщо е абсурдно да се задава въпрос за или против бурката .
Погледнете си календара ...в кой век сме, коя година ...и най важното къде се намирате ,
на кой континент  Mr. Green Азия или Европа .

# 56
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Подкрепям забраната на всякакви религиозни символи в моята държава. И не защото в други държави е така, а защото в моята трябва да е така. Като отида в чужда държава, ще се съобразя с чуждите изисквания и ще почитам законите и религията им. Тук, в България, няма религии, поне няма официална и не искам да се съобразявам и да ми навират някакви измислици на обществени места.

# 57
  • Мнения: 11 437
Тук, в България, няма религии, поне няма официална и не искам да се съобразявам и да ми навират някакви измислици на обществени места.


Има официална религия в БГ и тя е християнството.

# 58
  • Мнения: 14 721
Да,православни християни.

# 59
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Тук, в България, няма религии, поне няма официална и не искам да се съобразявам и да ми навират някакви измислици на обществени места.


Има официална религия в БГ и тя е християнството.
Не, не е официална, а традиционна. За мен има разлика. Нямаме нито един закон, който да е свързан с религията, по-точно да е продиктуван от религията и това я отделя от държавата ни, която е светска.

Общи условия

Активация на акаунт