Миете ли зъбките?

  • 1 919
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 858
От  две и нещо без проблем.

# 16
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
От 1 годинка.Вече си ги мие сам,а аз само надзиравам,щото пада голямо мокрене  grinning012.В момента ползваме Вадемекум - ябълка - много е хубава.

# 17
  • Мнения: 1 489
Да с голям кеф си ги мием.Започнахме от 1г.4м..Първо не искаше,но след няколко дни пробвах пак и много й хареса вкуса на пастата.Сега пак си я усмуква.

# 18
  • Мнения: 202
От както навърши 1г. и 6м. Аз мия в началото после го оставям да се забавлява. Много обича да  проверява дали мама не е пропуснала някое зъбче неизмито Joy, а пастата направо я обожава- използваме Вадамекум-ягода.

# 19
  • София
  • Мнения: 39 764
Не си мислете, че като пораснат няма да си играят в банята. Дияна продължава да се мокри порядъчно и да премята четката в устата си, най-обича да си мие езика Simple Smile После ухилена до уши тича да ми дъха, че да съм се радвала и аз колко хубаво и миришат зъбките  Joy

# 20
  • Мнения: 822
От 7-8-ми месец-със силиконов накрайник и паста без флуор.Сега вече  с четка,но пак с такава паста,щото най-голямото му удоволствие е,да си хапне пастата...И въпреки създадения вече навик виждам,че има един развален зъб за жалост... TiredНямам идея,как ще успея да го замъкна на зъболекар и да го накарам да си отвори устата... Whistling

# 21
  • София
  • Мнения: 3 664
Започнах първо със силиконов накрайник, но отвреме на време. Не му харесваше аз да му мия зъбите. От един месец му купих нормална четка - от едната страна с косъм, от другата грапаво за езика и сега не мога да му я извадя от устата. Сутрин като се заразхожда по 15 минути си мие зъбите. Слагам му и по малко паста за зъби, а той като я изяде ми подава да му я мокря и да плакне по този начин зъбите.

# 22
  • Мнения: 2 910
Ние по-късно започнахме, едва от 3-4м., но изобщо не мога да кажа, че ги миеме. Марти не ми дава на мен и само премята четката из устата и я дъвче, а за паста и дума не може да става. Когато й усети вкуса започва да плюе, а иначе пастата й е с вкус на ягода Rolling Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 1 285
Мием отпреди месец. Имаме 12 зъба + 2 нови кучешки. Отначало само с четка без паста.

Преди 2 седмици на консултация педиатърката препоръча Ненедент за бебета със силиконовия накрайник.

Сега аз мия с накрайника, тя гълта пастата, хапе ми пръста и се залива от смях. Не съм опитвала пастата на вкус, но ще трябва да е вкусна, защото като кажа "Хайде да мием зъбите." и веднага е заредена пред мивката.

# 24
  • Мнения: 1 756
миеме зъбките от както е поникнало първото зъб4е.Мисля 4е хигиенага на устната кухина не запо4ва след 7/8 зъб4е а откакто има зъб

# 25
  • Мнения: 694
Абе от два три месеца и то с голям зор. Просто не мога да и отворя устата, за да ги измие. С много уговорки и то от тук от там, колкото да кажем, че са измити.
Колкото до пастата и четката и двете са на Чико, но сега като прочетох темата ще и взема и една ел. четка да пробвам с нея, дано има успех.

# 26
  • Мнения: 22 905
Мием ги от доста раничко,може би 7-8м.Първоначално бе само да свиква с четката,после около годинка му слагах  и пастата,като аз му ги миех.Сега го прави сам,с моя помощ.

# 27
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
От преди да навършат 1година. Дени свикна много лесно, а Васи гледаше от нея и нямаме никакъв проблем.

# 28
  • Мнения: 5 647
След като навърши годинка, май.  newsm78 В началото беше голяма борба, но сега сама действа вече.

# 29
  • Мнения: 1 234
Мисля, че беше след година и 2-3 месеца. Определено му е интересно, вече сам ги мие, но естествено аз помагам  Wink за да е качествено. А за пастите, мисля, че Астера с ягодовия вкус, най-много му допадна.

Общи условия

Активация на акаунт