Ресторанти за сватби в София

  • 8 195
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте мили дами.аз съм нова в рози сайт и се надявам да не правя някакви грешки . може би ве4е е минала тази тема,но аз пак да си попитам Simple Smile

Живея ве4е пове4е от 8 години в 4ужбина и незнам как седят не6тата, само за ваканции си идваме.

та по темата : да ви се похваля най-накрая моя приятел ми предложи Embarassed и направо съм на седмото небе хаха .

искаме да направим сватбата в България и искам ва6и мнения за ресторанти и хотели  в София, където сте били или 6те си правите сватбата.Имате ли тема или и на какви теми сте присъствали,какви са ви вижанията и идеите. Колко време ви отменя за подготовка? Сама ли всичко си правите или чрез агенция ? И колко горе долу излиза една сватба в България  
 искам да кажа 4е приятеля му е 4ужденец и 6те идват съответно 4ужденци. искаме сватба с +/- 100 4овека искаме да има и градина за изнесен ритуал? много ми 6те ми помогнете мили дами .

Благодаря ви поздрави и целувки Лия  Hug Crazy

Последна редакция: нд, 17 апр 2016, 17:46 от LiaK

# 1
  • Мнения: 123
Здравей LiaK,препоръчвам ти хотел Форум на бул.Цар.Борис.Има и външна градина.....персонала е чудесен Simple Smile

# 2
  • Мнения: 15
Ani1990 благодаря ти за отговора. Ще погледна директно. Била ли си на сватба или друго тържество ? Целувки

# 3
  • Мнения: 123
Правихме там сватба,наща беше в много скромен състав,но се бяха погрижили за всичко.Разгледай в сайта,там пише всичко Simple Smile

# 4
  • Мнения: 15
Оки доки благодаря ти  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 123
Няма за какво :* Коя дата сте си избрали Simple Smile

# 6
  • Мнения: 15
Само не ми се смей 😂😂 ние искаме да в правим през 2018 😱😱 понеже сега и малко имаме на 4 месеца и къща изплащаме и много ни се насъбра. А искам сега да насъбера идеи за да видя какво що ! Знам ще ме помислите за луда, но нямам много свободно време и не съм си в Бг мн мн и така. Иначе се колебаем за между 21,28 юли и 4 август а на мен рдто ми е на 5 ти ама ще видим 

# 7
  • Мнения: 123
Ехее,има много време...до тогава ще отварят,затварят различни ресторанти Simple Smile

# 8
  • Мнения: 15
Да права сте . Ама понеже тука се прави поне година 2 предварително и предположих ме и в България е така. Особенно в големите градове. А на мен точно ресторанта ми е така важен да си го запазя а не в последния момент. С аз съм само през лятото на почивка и така. На вас колко време ви отне? Сама ли сте си организирали или а агент ? Аз и незнам как са цените горе долу :/

# 9
  • Мнения: 123
Всичко сама си организирах,защото бяхме  много малко хора.Запазихме го края на февруари и сега на 9ти април беше сватбата.Ако се наема агенция излиза скъпичко

# 10
  • Мнения: 15
Февруари тази година? Браво бе Simple Smile супер. ДА така и предположих ме ше бъде скъпо с агент. В момента разглеждам този хотел и е наистина супер. 💋

# 11
  • Мнения: 123
Да,февруари тази година....много набързо Simple Smile

# 12
  • Мнения: 15
Браво. Много любов и щастие ви желая в семейния живот. И най-вече живи и здрави. Хотела е хубав и ще се свържа с тях за повече инфо.

# 13
  • Мнения: 123
Благодаря,желая и на вас много щастие и любов...дано да съм била полезна Simple Smile

# 14
  • Мнения: 15
Определено Wink.   С идея повече Wink

Общи условия

Активация на акаунт