Ресторанти за сватби в София

  • 8 193
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 77
 Здравей, LiaK,
да предложа и аз ресторант с възможност за изнесен ритуал - Царско село - много добра оферта, перфектно обслужване, топла и вкусна храна в доволни количества и най- важното - при хубаво време прекрасна обстановка за изнесен ритуал с достатъчно свободно пространство за гости, за снимки, езеро с лебеди, поддържана градина и т.н. и т.н.
 Може да погледнете и Аякс хотел - те също предлагат възможност за изнесен ритуал + преместване на всичко при влошаване на времето
 Берлин също си заслужава внимание, но там има ограничения за музиката вечер, а и не съм сигурна и дали реално може сватбата да продължи докогато си иска
 На вас няма да ви свърши работа, но за малки сватби определено си заслужава вниманието и Арена ди Сердика, възможност за изнесен ритуал в амфитеатъра и куп други неща, включително и да поемат те организацията там - украси, цветя, подготовки, wellcome drink...

# 16
  • Мнения: 15
Здравей, LiaK,
да предложа и аз ресторант с възможност за изнесен ритуал - Царско село - много добра оферта, перфектно обслужване, топла и вкусна храна в доволни количества и най- важното - при хубаво време прекрасна обстановка за изнесен ритуал с достатъчно свободно пространство за гости, за снимки, езеро с лебеди, поддържана градина и т.н. и т.н.
 Може да погледнете и Аякс хотел - те също предлагат възможност за изнесен ритуал + преместване на всичко при влошаване на времето
 Берлин също си заслужава внимание, но там има ограничения за музиката вечер, а и не съм сигурна и дали реално може сватбата да продължи докогато си иска
 На вас няма да ви свърши работа, но за малки сватби определено си заслужава вниманието и Арена ди Сердика, възможност за изнесен ритуал в амфитеатъра и куп други неща, включително и да поемат те организацията там - украси, цветя, подготовки, wellcome drink...

Здравей, благодаря ти за отговора. З първи път чувам за хотел Аякс и Берлн. Ще ги погледна,а за Царско село да. Това ще го използвам като последен вариант , защото доколкото знам жените са убииствени там.

Целувки

# 17
  • Мнения: 6 992
Нашата сватба беше в Стара София в хотел Вега. Много съм доволна, но не знам дали става за 100 души в интерес на истината  Thinking
Скоро правихме фирмено парти в http://mychoice.bg/ , което е голямо като пространство, изглежда много прилично отвътре, но пък въобще не ми хареса това, че е до магазин Фантастико и има някакви тъпи големи реклами на Фантастикото. Confused Има градина, даже с басейн.
Сетих се, че бяхме миналата година на сватба в Парк Хотел Москва, горния ресторант, не му помня името, май Панорама беше - като изключа безумните червени килими и ужасния таван (аз бях фотограф на сватбата и се наложи тия неща да ми направят впечатление)  Laughing, не беше никак зле. Диджеят им е кофти, обаче - двойката ползваше този от ресторанта, не бяха наели друг, не го препоръчвам.

Берлин и на нас ни го бяха препоръчали, но така и не го видяхме.

# 18
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Аз пък много харесвам ресторант Лебед, не знам какъв е бюджета, защото там е малко по-скъпо, но самото място много ми допада. Не съм ходила скоро и не знам как е. Даже влязох в тази тема, защото бях сигурна, че го е препоръчал някой и да видя отзиви.

# 19
  • Мнения: 592
Здравейте виждам , че темата е замряла, но и аз се вълнувам за ресторант за около 30 човека за сватбено тържество в тесен семеен кръг. Ще бъде просто почерпка , подписването ще бъде на друго място и по друго време. Моля някои има нещо впредвид да дава предложения

Общи условия

Активация на акаунт