Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 40

  • 72 165
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 108
Сутринта уцелих тениска от Пепси и приключвам с тях.  Simple Smile От 3 кода - тениска и шал. Доволно!
В Нескафе ме няма, чакам тегленето на Фибела днес и КФС в сряда. Като гледам там теглят все едни и същи имена и даже по 2 награди на едно теглене.   Thinking

# 16
  • Мнения: 1 355
Всички ли получихте наградите си от НЕСТЛЕ?
Нали спечелих одеало,още го няма и се чудя да ги издирвам ли да питам какво става.

# 17
  • Русе
  • Мнения: 2 613
Хубава ли е стереуредбата на Капи?
Пуснали са млеката на Верея с буквите вярно,че купичката не си струва особено,но поне млеката ги ядем всички.
Ако става за хвалба спечелих 7 лв ваучер от ам-ам.
Идея си нямам дали е хубава, чакам моя да се прибере и да я "оцени",както и съседите  hahaha

# 18
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
Всички ли получихте наградите си от НЕСТЛЕ?
Нали спечелих одеало,още го няма и се чудя да ги издирвам ли да питам какво става.
Аз от последната седмица имах сладките неща, получих ги миналата седмица.

За КФС, аз им писах на съобщение във ФБ. Нямах имейл, а бях спечелила втората седмица. Даже бях забравила, че съм играла. Казаха, че мога да си взема наградите във всеки обект, но от техните. На КФС се оказаха две представителства. Като я взимах си провериха на място по име. Така, че направо отивайте до обектите и си кажете името. Няма проблем да си вземеш и повече от 1 награда, ако те има в списъците. Всеки си знае фразите с които е участвал и няма как да не си сигурен, че печелиш

# 19
  • Мнения: 3 160
Продължавам да си чакам паучовете от Уискас и мострите от H&Shoulders . Мрън.

До кога е играта на Пепси?  newsm78

# 20
  • Мнения: 3 815
Тоя Туборг ме убива вече над 20 капачки и нищо какви са тия стотици награди на  ден дето уж ги раздават?!

# 21
  • Мнения: 2 142
Късмет на всички.
На Верея какво е по различно на кофичките с букви, че в кварталния магазин доста млека разгледах и нищо не пише на опаковката.

# 22
  • Мнения: 173
Записвам се в новата тема  с най-голямата ми награда до момента .
Здравейте,

Благодарим Ви, че се включихте в томболата за над 100 страхотни награди в куиза за музикалната система SONOS, организиран от Киров Хай-Енд.

Щастливи сме да Ви честитим, защото днес Вие бяхте изтеглен за награда

LIFEPROOF NUUD Водо-,прахо- и ударо-устойчив калъф за iPad Gen 2/3/4 , в теглене, което се излъчи онлайн на живо от нашия шоурум, което можете да гледате тук https://www.youtube.com/watch?v=ovaj5HJBgHM

П.С. Цената на калъфа е 235 лева .Ще го пусна в олх.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 040
Всички ли получихте наградите си от НЕСТЛЕ?
Нали спечелих одеало,още го няма и се чудя да ги издирвам ли да питам какво става.
Здрасти и аз
 съм с одеало и моето още го няма..То сложихме късите ръкави вече:))

# 24
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
Привет и от мен. За днес мога да се похваля само с комплект за плажен тенис от играта на ChupaChups, само дето още си чакам имейл-а от тях, та да видим. В очакване съм на чашите от Dove, паучовете на Уискас, мостра на H&S, чантата на Туборг и по една шапка от Каменица и Пепси. Продължавам упорито с Туборг и Пепси, че баткото се е заръбал за сака и за слушалките. А да, дано имам късмет и в тегленето на Фибела и на KFC  Praynig Peace
Много да е успешна и късметлийска седмицата за всички ни.

# 25
  • Мнения: 173
Записвам се в новата тема  с най-голямата ми награда до момента .
Здравейте,

Благодарим Ви, че се включихте в томболата за над 100 страхотни награди в куиза за музикалната система SONOS, организиран от Киров Хай-Енд.

Щастливи сме да Ви честитим, защото днес Вие бяхте изтеглен за награда

LIFEPROOF NUUD Водо-,прахо- и ударо-устойчив калъф за iPad Gen 2/3/4 , в теглене, което се излъчи онлайн на живо от нашия шоурум, което можете да гледате тук https://www.youtube.com/watch?v=ovaj5HJBgHM

П.С. Цената на калъфа е 235 лева .Ще го пусна в олх.

Сега погледнах ,че това е и най-голямата награда от играта Heart

# 26
  • Мнения: 3 815
На млеката пише отгоре,че участват в играта .

# 27
  • Мнения: 238
На печеля от Сонос, мрън!

# 28
  • Nesebar
  • Мнения: 570
Дано новата тема ни донесе много награди .Искам сак от пепсито

# 29
  • Варна
  • Мнения: 383
Здравейте и от мен.Записвам се и аз с чаша от Нескафе,а от Пепси 8:0 за тях,но аз съм упорита и ще продължавам да опитвам докато не уцеля сака.А да попитам от нескафе обаждат ли се на спечелилите?

Общи условия

Активация на акаунт