Напълняхте ли след като спряхте цигарите?

  • 13 062
  • 124
  •   1
Отговори
# 30
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Аз пък още не съм ги спряла Cry, въперки че отдавна обмислям варианта. Ама само от мислене не ми се пуши по-малко. Confused

# 31
  • Sf
  • Мнения: 808
И аз ги спрях след Нова година и не съм качила, ами дори напротив отслабнах и то доста Simple Smile Но започнах втора работа и ми се събират по 12-13 часа на ден в работа и затова отслабнах...
А цигарите не ми липсват, само вдишвам понякога дима на някоя хубава цигара, ако някой пуши наблизо Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 052
Спряхме ме ги дружно с мъжа ми на първия ден на 2005. Тогава не знаех, че съм бременна. За три месеца качих 5 кг., след това имаше нормално качване на килограми с по 1-2 на месец. За мен най-големия проблем беше, не какво ядях, а как да отида до тоалетната, метаболизма свиква с никотина, и има рецептори на него. Преживяхме си абстиненцията, и се върнах към нормален живот (физически) за към 3 месеца. В момента не пуша, и повече няма да направя такава глупост. Остлабвам си, и всичко ми е наред. Но мъж ми качи доста (казваше, че е емпатичин с мен) и още си ги носи. Има едни 5 кила, които си му стоят на коремчето, но както каза Светлю от Хиподил, мъж без корем, е като къща без покрив.
Така че успех, колкото и да качиш, после с повече движение ще ги свалиш.  Hug
И за да добавя, метаболизмът ти ще се нормализира за половин година най-много...

# 33
  • Мнения: 2 957
Напълнях ужасно много.Но при мен спирането на цигарите се съчета с бременността  и....още се боря с килограмите.

# 34
  • Мнения: 1 883
Да. 10 кгл След това с разделно хранене свалих 7 за месец и половина.

# 35
  • Мнения: 271
Аз не напълнях, но проблема както и други са го забелязали е ходенето по голяма нужда Embarassed. Спрях цигарите преди 5 години, а още ми се пуши на моменти. Дори сънувам, че пропушвам и така ме е яд (в съня ми) Laughing Спри цигари! С килограмите, ако въобще натрупаш ще се справиш.

# 36
  • Мнения: 13 512
Благодаря ви много за подкрепата, ще се боря   с килограмте и това си е, не съм се отчаяла ни най-малко ,но дано по-скоро метаолизма  ми се  нормализира. Изминали са само 2 месеца, все пак

# 37
Уф, това с нередовния стомах така ме беше изнервило, че понякога сутрин не издържах и се втурвах в стаята на съквартирантите да ровя за забравена цигара.  newsm50
На всичко отгоре един месец се мъчих да свалям килограмите с НВД, което още повече влоши нещата.
Сега май му намерих цаката - отказах се от диетата и късната вечеря я замених с плодове разни, най-вече киви. Безотказно действа, а аз какво ли не бях пробвала просто  ooooh!
А освен това разчитам като ходя на пилатес при krassym да усвоя разни йога-пози, които подобряват храносмилането.  Peace  Wink

# 38
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Спрях цигарите малко преди да забременя; по време на бременността качих ужасно много - сега имам да свалям още 5-6 килца, за да си възвърна формата.
Мисля, че ще успея Simple Smile Simple Smile

# 39
  • Мнения: 2 035
Спрях цигарите началото на 2003 година, не бях качила нито едно кело Peace до преди 6 месеца  Wink

# 40
  • Мнения: 2 672
като ги спрях качих 2 кг. за 2 мес., после забременях ,сега пак си пуша, но доста по-малко Sunglasses

# 41
  • София
  • Мнения: 726
Не, не напълнях, но се ограничавах, наблягах на плодовете и зеленчуците и спортувах.

# 42
  • Мнения: 732
След като ги отказах започна едно такова здраво плюскане, че не мога ти обяснявам. В смисъл, че всяка една секунда дрябваше да дъвча нещо за да ми е пълна устата и да не мисля, че ми се пуши Mr. Green Само да кажа, че аз бях заклет пушач, цигарите ми бяха много вкусни, пуша от 10 години и изобщо не мислех да ги отказвам Embarassed
След двуседмично тъпкане установих, че съм качила 2 килограма, а по принцип много трудно свалям килограми и трудно задържам, така че се взех в ръце, намалих тестените истории, спрях да хапвам след 18 часа и даже отслабнах. Сега съм по-слабичка отколкото когато ги спрях, но се иска доста желание #Crazy
Сега чета тук една доста интересна книжка, за която блонди сподели (за което съм много благодарна  bouquet) и май ще минавам на разделно хранене  Grinning, защото ми писна от качване и сваляне на килограми.

Така, че ако спреш цигарите 100% ще качиш, ако не се контролираш Laughing Колко ще качиш това е вече друг въпрос newsm78

# 43
  • Мнения: 13 512
Da uto`nq,`e  az ot 2 meseca ne pu[a, no  i ne mi se pu[i-sledowatelno ne se stremq syzнателно да заменям  цигарата с храна.

# 44
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
не качих. нито съм яла за да заменям цигарите.
но определено трябва да се внимава. особено след 30. после трудно се свалят. сега се сещам за една приятелка, която ме предупреждаваше- дори и да напълнееш, не ги задържай повече от една година. после много трудно се свалят. права излезе.
аз качих година по-късно като спрях да мисля какво си слагам в устата. без причина и от скука:sick:

Общи условия

Активация на акаунт