"тръпката"

  • 26 351
  • 292
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 32 290
Абе Водолей е ви казах Grinning 


Не, той каза, че е водна зодия. Водолей е въздушна. Освен това водолеите съм забелязала, че са по-широко скроени.

# 256
  • Мнения: 25 846
Айде пич, казвай си зодията и да се приключва темата за трътката. Laughing

# 257
  • Мнения: 2 695
Не им казвай, да не могат да спят от вълнение  hahaha

# 258
  • Мнения: 32 290
Не им казвай, да не могат да спят от вълнение  hahaha

Трай пък ти. Толкоз съвети му дадохме, толкова неща сподели, една зодия не ще да каже  Crossing Arms

# 259
  • Мнения: 21 649
При мисълта, че е предпочела друг, беше готов да се бори за нея, да я защитава и дори да "начука канчето" на съперника. При възможността жена му все пак да остане с него, вече не е сигурен, че иска да остарее с нея. Странни същества сме хората. Rolling Eyes

 Точно Grinning

# 260
  • Мнения: 6 122
Бас ловя, че е риби.

# 261
  • Мнения: 30 802
Стига с тия риби, ще ме уплашите, нищо й няма на зодията, с човек-риби живея, ми нормален си е, човек, със своите си странности. Ако с това поведение беше зодия лъв, щях да си мисля- типичен лъв, горделив; ако беше овен- типичен овен, инатлив; дева- типична дева, темерут...изобщо всяка зодия може да се съотнесе към всяко поведение.

# 262
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Нищо странно няма - успокоено его.
Най-интересната част е облеченото
в бяло покаяние - и той, може би, си
имал своите пропуски. Да бе, но ло-
шото е, че жената може и да се вър-
же на позата. 

# 263
  • Мнения: 287
Психично болен човек. От писаното ми напомня мой познат (водолей, 29 януари; може човека като мен да смята че зодията е водна). Интелигентен, но сериозно болен човек.

Всички сме малко или много луди.... Grinning явно е размислил, защото да прекъснеш връзка с човек към когото си имал силни чувства се изисква дълбок размисъл. Не става ей така с лека ръка да загърбиш чувства, спомени  и прочие...., но пък като загубиш, не знаеш какво печелиш...
Интелекта няма нищо общо нито с образованието, нито това дали е психично болен...
Познавам хора с по няколко висши, лекари, интелекта им е в петите, даже и там го няма, а хора със едно просто средно са със голям интелект. Това работя и всеки ден се сблъсквам със ниско интелектуално ниво на хора със по няколко висши образования. За жалост критичност няма и такива хора не се замислят много, много, за тях проблемите не са проблеми и не им пука как са облечени, как изглеждат...щастливци...малко се отклоних от темата...

# 264
  • Мнения: 6 122
Стига с тия риби, ще ме уплашите, нищо й няма на зодията, с човек-риби живея, ми нормален си е, човек, със своите си странности. Ако с това поведение беше зодия лъв, щях да си мисля- типичен лъв, горделив; ако беше овен- типичен овен, инатлив; дева- типична дева, темерут...изобщо всяка зодия може да се съотнесе към всяко поведение.

Аууу сигурна бях, че го водиш за носа. Естествено, че зодиите са измишльотини.

# 265
  • Мнения: 2 695
с човек-риби живея, ми нормален си е,
Щом живее с теб дали е нормален е под въпрос  Joy

# 266
  • Мнения: 30 802
Много ме кефи тая сигурност:) явно не само аз знам всички правила на живота, вселената и всичко останало.

За живеенето с водолей какво ще кажеш?

Ми не е нормален, уникален изрод е, в добрия смисъл. Айкюто му сигурно е 180 и нагоре...

# 267
  • Мнения: 6 122
Много ме кефи тая сигурност:) явно не само аз знам всички правила на живота, вселената и всичко останало.

За живеенето с водолей какво ще кажеш?

Ми не е нормален, уникален изрод е, в добрия смисъл. Айкюто му сигурно е 180 и нагоре...

 Joy Брех, той с по - високо ай кю от на Айнщайн. Баси работата.

# 268
  • Мнения: 2 695
И не само това, ами Мамасита го е тласнала да го развие до такава величина. Зад един гениален мъж, седи Мамасита Simple Smile

# 269
  • Мнения: 25 846
Защо измествате темата към Мамасита?!

Общи условия

Активация на акаунт