"тръпката"

  • 26 316
  • 292
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 30 802
Щото Дон Джон явно има фетиш към такива като мен. Дърпа ми плитките, явно ме харесва...

# 271
  • Мнения: 25 812
Малко висока летва му се виждаш, според мен. Laughing

# 272
  • Мнения: 30 802
Много е важно мъжът да си намери майстора, ей на- и авторът на темата хем го сърби, хем го боли. Ама да излезе да се поочука по срещи с реални женища, не такива кротушки...

# 273
  • Мнения: 32 107
с човек-риби живея, ми нормален си е,
Щом живее с теб дали е нормален е под въпрос  Joy

Защо? Какво и има на  The Siren of Titan? Добре си ми изглежда жената. Не че съм я виждала, ама често съм я срещала то лошо впечатление нямам от нея.

# 274
  • Мнения: X
Всички сме малко или много луди.... Grinning явно е размислил, защото да прекъснеш връзка с човек към когото си имал силни чувства се изисква дълбок размисъл. Не става ей така с лека ръка да загърбиш чувства, спомени  и прочие...., но пък като загубиш, не знаеш какво печелиш...
Интелекта няма нищо общо нито с образованието, нито това дали е психично болен...
Познавам хора с по няколко висши, лекари, интелекта им е в петите, даже и там го няма, а хора със едно просто средно са със голям интелект. Това работя и всеки ден се сблъсквам със ниско интелектуално ниво на хора със по няколко висши образования. За жалост критичност няма и такива хора не се замислят много, много, за тях проблемите не са проблеми и не им пука как са облечени, как изглеждат...щастливци...малко се отклоних от темата...

Конкретно този мъж за мен е с някакво психично разстройство. Сигурно в по-нормални времена е приятен човек, но под стрес отключва това, което виждаме сега.
...то пък суперредактирано първото му мнение, не може да се разбере вече за кое точно говоря...

# 275
  • Мнения: 15
Всички сме малко или много луди.... Grinning явно е размислил, защото да прекъснеш връзка с човек към когото си имал силни чувства се изисква дълбок размисъл. Не става ей така с лека ръка да загърбиш чувства, спомени  и прочие...., но пък като загубиш, не знаеш какво печелиш...
Интелекта няма нищо общо нито с образованието, нито това дали е психично болен...
Познавам хора с по няколко висши, лекари, интелекта им е в петите, даже и там го няма, а хора със едно просто средно са със голям интелект. Това работя и всеки ден се сблъсквам със ниско интелектуално ниво на хора със по няколко висши образования. За жалост критичност няма и такива хора не се замислят много, много, за тях проблемите не са проблеми и не им пука как са облечени, как изглеждат...щастливци...малко се отклоних от темата...



Конкретно този мъж за мен е с някакво психично разстройство. Сигурно в по-нормални времена е приятен човек, но под стрес отключва това, което виждаме сега.
...то пък суперредактирано първото му мнение, не може да се разбере вече за кое точно говоря...





Благодаря ти, лелче, че ме разсмя... Имах нужда!

# 276
  • Мнения: 32 107
Скорпион си нали  newsm78

Казвай де bash

# 277
  • Варна
  • Мнения: 2 268

Конкретно този мъж за мен е с някакво психично разстройство. Сигурно в по-нормални времена е приятен човек, но под стрес отключва това, което виждаме сега.
...то пък суперредактирано първото му мнение, не може да се разбере вече за кое точно говоря...

Това вече е прекалено!
Чак пък и диагнози се поставят по няколко емоционални поста.  Stop

# 278
  • Мнения: 25 812
Скорпион си нали  newsm78

Казвай де bash
Скорпион или риби е, но е без значение. Laughing
Нали се изясниха с дамата, сега само цветя и рози го чакат...ако спре да чете тук. Mr. Green

# 279
  • Мнения: 32 107
Само един луд може да измъчва жени като не си казва зодията  Joy

# 280
  • София
  • Мнения: 17 330
И само едни луди жени могат да обърнат темата на зодиак, направо ми иде да се гръмна от въпроса коя зодия е  Joy

# 281
  • Мнения: 32 107
И това е вярно  Joy не знам какво ми става  Joy

# 282
  • Мнения: 317
Тръпката умира бързо. Въпросът е човек да си постави своите приоритети и самодисциплина отрано. Няма нищо лошо да потърсиш разнообразие, но това което е направила жена ти си е типичен признак, че не блести с интелект и класа. Такава си я взел, ще си я търпиш. Поеби и ти малко, барем се кротнеш.

# 283
  • София
  • Мнения: 24 839

Щом живее с теб дали е нормален е под въпрос  Joy
Изложи се, нито е интелигентно, нито е мъжко.......да не се окаже, че си посредствена клюкарка под прикритие? Joy

# 284
  • Мнения: 1 610

Не ме изненадва това поведение. Тя е трофей за него....

Това е обяснимо, тъй като болшинството от хората,  обичат трофеите. 
Кичат си гърдите с актуални марки, стените с трофеи, а главите с рога.... и всеки си ги носи с гордост...
Как си обяснявате, че лицето Х се е оженило за  манекенка или певица, като не е тайна нейния предишен бурен живот .. .А в същото време, Х  може да има дори по-хубаво и нормално /каквото и да означава вече  / момиче...
НЕ...той иска трофея, които всеки не може да има.   smile3508

-----------------------------------------------------------------
Има и други хора, за които ценностите като чест, достойнство, скромност са трофеите, с които се 
 се кичат.  newsm53
И затова - това поведение считат за  ненормално....  smile3555
------------------------------------------------------------------------

Всеки си решава какво може да преглътне, за да си осигури трофей!

Общи условия

Активация на акаунт