Бебешки въпрос при слагане на памперс

  • 1 193
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 042
Чух за това
И аз съм на мнение че накъдето си застане натам Hug

 Peace Така и аз правя. Такова беше мнението и на нашата педиатърка като я питах.

# 16
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Нагоре ми казаха и на мен, заради тестисите нещо...Ама те тия пишлета нас ли ще слушат, я?

# 17
  • Варна
  • Мнения: 109
Честито бебче !!! newsm30
Моето мнение е - не е необходимо да наместваш или повдигаш пишлето.
Необходимо е добре да залепиш и стегнеш памперса на бебо и няма да пропуска.
Може да пропуска и ако не му е по мярка - по голям или по малък.

# 18
  • Мнения: 1 027
Мерси за темичката на авторката и за отговорите на мамите. Аз също чакам бебо и ще ми е от полза това, което прочетох.   bouquet

# 19
  • Мнения: 415
Честито момченце   bouquet
Да е живо и здраво, а пишока хич не се занимавай да му подреждаш.
Когато го слагах старателно нагоре всеки път/особено , ако му е щръкнал лесно застава нагоре Wink/, резултатът беше мокро до брадата бебе  ooooh! и нощни смени на бодита и гащеризончета, а даже и чаршафчета...
Взехме по-големи памперси - пак същото...
Сега го оставям надолу и нямаме проблеми с подмокрянето  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 39 775
Живо и здраво да е малкото момченце Simple Smile
Моята Дияна си няма "пишка", ама като си напълнеше памперса и тя понякога беше цялата мокра Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 555
Като стана на около 2-3 месеца тогава започнах да му го слагам нагоре, иначе дотогава както казваш то по-добре без памперс като си напишка дрешките  thumbsup
Не се притеснявай а се радвай на бебоче

# 22
  • Мнения: 1 878
Честито ти сладко мъжле  Hug

И на двете ми мъжлета съм оставяла пишлетата да си стоят както дойде. Памперс понякога пропускат поне в началото докато се оформят формите та да паснат добре гащите  Mr. Green

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Според мен причината поради която пишлето тр. да е нагоре е, когато памперса се понапълни да не го притиска и да не може да се изпишка. Аз в началото следвах препоръката "нагоре", но то пак си отиваше надоло и после се отказах да я намествам.

# 24
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Честит ти син   bouquet
Аз никога не съм обръщала пишката му нанякъде. Педиатърката каза, че това не е проблем. Според мен пък идеята е ако пишката остане надолу и получи ерекция да не го боли  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 4 668
Честито момченце !   bouquet
Педиатрите , или поне тези с които аз съм говорила казват , че това със слагането нагоре е отживелица и вече се отрича . Просто си слагаш памперса без да му я наместваш накъдето и да било !

# 26
  • Мнения: 545
Да ти е жив и здрав бебока!

Не му я намествай изобщо - както си застане, така. Бабите още много неща са правили с нас, дето сега ги отричат съвременната наука и медицина. Аз също бях посъветвана от една майка да му я слагам нагоре, че като почна и той да се "олива" целия като пишка - в чудо се видях. Спрях да я намествам и проблема с мокренето до врата спря. А от бабите искай научно обяснение защо така трябва да правиш! Grinning Не бива да се вярва сляпо на всички съвети, които идват от тях - какво ще кажеш за това, че първите дни бебето трябвало да се къпе в солена вода, за да не се потяло после newsm78??? И още един куп дивотии...

Общи условия

Активация на акаунт