Една питанка относно водата

  • 1 328
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 157
Аз пиех около 6-7л. вода на денонощие,и се оказа,че задържам течности.От много години пия толкова вода,и ми казаха,че не е нормално.Направиха ми изследвания и се оказа,че надбъбречната ми жлеза е с нарушена функция,и за това задържам вода.

# 16
  • Мнения: 210
Ами ще продължавам да си пия вода преди лягане, то се видя...

# 17
  • Мнения: 242
Чувала съм само, че не е добре да се пие вода през нощта, когато спиш  и когато се храниш.

# 18
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Понякога прекомерната жажда е показател или симптом на определени заболявания/например на щитовидната жлеза или диабет/.

# 19
  • Мнения: 214
Мале като гледам колко много неща са се изписали тук аз мога само да добавя че и аз испивам едно доста солидно количество вода в денонощието през деня се достига до към 2л а нощем ако се здържам да не става мога само с една часа преди лягане (ама да си призная те стават две чаши) и сутрин като стана изпивам едно доста солидно количество...мога да добавя че не само вода пия аз изпивам и голямо колиество вокове а те също са на водна основа....забеляза лъм че на последък доста страни неща се случват сме нмного ряско ми се до пишква (сори за израза) и понякога преди да стигна до 00 съм изпуснала няколко капчици и това не ми харесва...а и майка ми е каза че докато е била бремена с мен е пиела много вода доста е ожаднявала през бременоста си с мен...незнам вие повеччето тук сте майки дали сте го забелязали особено докато износвате момиченце Simple Smile Simple Smile Embarassed Embarassed Embarassed

# 20
  • Мнения: 18 542
Айде чакам отговорите , пиейки водица  Sick
Бе то няма проблем щом чувстваш жажда, значи на организмът ти му трябва вода, ама малко множко ми се вижда над 2 литра на ден  newsm78. Как си здравословно?

# 21
  • Мнения: 6 164
И аз пия нощем промишлени количества, ама то е от парното - много е сух въздуха! Confused
Иначе не пия, и това е лошо! Хубаво е да пиеш вода, но по 1.5л на ден. Повече се пие ако пазиш диета и не ядеш. Иначе останалата се набавя от храната. Над 2л определено е много! Не е хубаво и ако изпитваш толкова жажда по принцип, а не временно (ако да кажем си яла много солено и т.н.), по-добре се консултирай с лекар! Naughty

# 22
  • Мнения: X
Ако пиете много често вода защото изпитвате непреодолима жажда и пресъхване на устата,сухи устни,имате чуството че пиете и пак сте жадни-добре е да отидете на лекар.Това е сигнал за диабет(не искам никого да плаша-но изследването е просто така че не си струва риска)

# 23
  • Мнения: 210
Абе аз моето си го направих от манията за здравословни неща, а и все диети пазя, т.е. все насила се наливах с течности и свикнах и сега вече няма отвикване

# 24
  • Мнения: 210
Айде чакам отговорите , пиейки водица  Sick
Бе то няма проблем щом чувстваш жажда, значи на организмът ти му трябва вода, ама малко множко ми се вижда над 2 литра на ден  newsm78. Как си здравословно?

Абе уж съм добре, да не ме чуе дяволът. Сега покрай бебеправенето ми пуснаха пълни изследвания на хормоните и всичко е наред уж  newsm78

# 25
  • Мнения: 18 542
Абе уж съм добре, да не ме чуе дяволът. Сега покрай бебеправенето ми пуснаха пълни изследвания на хормоните и всичко е наред уж  newsm78
Виж си и захарта за всеки случай.

# 26
  • Мнения: 210
Абе уж съм добре, да не ме чуе дяволът. Сега покрай бебеправенето ми пуснаха пълни изследвания на хормоните и всичко е наред уж  newsm78
Виж си и захарта за всеки случай.


Утре ще взема да си запиша час !

Общи условия

Активация на акаунт