Клуб на многодетните родители

  • 14 143
  • 339
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 11 607
Скъпи мами, нека направим уточнение - аз разбрах,че срещата ни ще е в събота - 28.10. - от 15ч в кино Арена,което се намира на ул. Тодор Александров. Правилно ли съм разбрала?

И второ - ще се обаждаме ли на Нова телевизия - просто така, за да влезем в новините и да видят хората,че има такова чудо - Многодетна мама!

# 166
  • Мнения: 3 323
Бе така, без ясна позиция, без нищо сметам да не се ..... ама ако кажете....
То - какво - събрали се 5 майки , не е ясно точно защо и да ни снимат.....
Дай да измислим стратегия, план за действие - пък тогаз!
Така го виждам аз. Пък и те надали ще дойдат.

# 167
  • Мнения: 3 740
ClanG e права, все още няма какво да покажем, че да викаме телевизия.

Срещата е в събота, 28.10, от 15 ч. в кино Арена на бул. Т.Александров.

# 168
  • Мнения: 11 607
Срещата е в събота, 28.10, от 15 ч. в кино Арена на бул. Т.Александров.

 Peace Peace Peace Peace    Колко съм нетърпелива .........

# 169
  • Мнения: 3 323
Уточнихме ли къде точно в Арена, или Илина ще запази където има....
Може отпред да се чакаме....

# 170
  • Мнения: 71
Здравейте момичета.
Запазих 5 маси това са около 20 места в Джимис в Арена, тази която е до Трета градска болница..Местата са в началото на заведението, там предложи управителката защото има много свободно място малките да се разхождат.
Предлагат всякакви сладоледи, сладоледени торти, палачинки, гофрети, но също и соленички неща като салати, картофки, чипс.
Това е от мен. Уредено е и съм заявила 14 часа. аз лично с детето ми ще бъда там и ще посрещам всички мами, които могат по-рано да дойдат.  Hug  Hug  Hug
Дидке, мама Цоцоланке ще ви чакам. Знам че за Дидка е удобно по-ранен час.
Неви, Дианка имате ми телефоните, при възникнало затруднение моля потърсете ме веднага ще дойда или ще ви упътя. Дидке, на лични ще ти пусна телефона ми.
Лек ден на всички!   bouquet   bouquet   bouquet

# 171
  • Мнения: 11 607
Illina ако имаме свободно време и ние ще дойдем около 14ч. Говорих по скайпа с Дидка и тя каза,че за съжаление няма да може да дойде. Днес тя е по курбани и именни дни.

Имам и още един въпрос - само дано не ви се стори тъп - долу горе какви са цените в Джимис???? Благодаря!



И който има скайп - нека да си пишем - rdjvlg - това ми е ника там.

# 172
  • Мнения: 3 323
Мама Цоцоланка - http://www.jimmys.bg/index2.php
Това намерих в бързинката, общо взето май е средна и малко отгоре хубост. Не съм ходила от години.

# 173
  • Мнения: 11 607
Благодаря за линка! Като се прибера в къщи - ще ги покажа на децата и мъж. А познайте какво ще правя сега като се прибера в къщи - ще стягам багажа за събота,защото утре ще ме вземат директно от работа да тръгнем за София!

Само аз ли съм нетърпелива да ви видя??????

# 174
  • Мнения: 71
Само аз ли съм нетърпелива да ви видя??????

Не, маме Цоцоланке, не си сама  Hug  Hug  Hug
От преди няколко дена писах че броя дните до срещата ни...ще е истинско преживяване, усещам го  Peace

# 175
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Скъпи многодетни мами!!!!
Толкова ви се радвам и възхищавам!!! Аз сега чакам първото си дете, но със съпруга ми искаме да имаме 3 дечица - дано даде Господ!!!
И тайничко ви завиждам вече за вашата радост, въпреки , че сигурно не ви е лесно .
ПРегръщам ви всичките и след години дано и аз се присъединя към вас!! Hug

# 176
  • Мнения: 3 323
Че ти отсега си ела пък ще чакаме.
http://bgmaps.com/map.asp?sid=5b1aae1640b972e011cd72f965c1c0db&a … =4&start.y=12
За мамите от провинцията - ориентир.
Чакам с нетърпение срещааааа!

# 177
  • Мнения: 11 607
По-добре звучи - за мамите извън София  Grinning

Мерси за линка! Снощи с Лъчо разучавахме маршрута точно от тази страница! А и днес Илинка по скайпа ми обясни с подробности как се стига....
Багажа вече ни е почти стегнат! Сложила съм батериите на фотото да се зареждат - мами направете и вие същото - да снимаме, да снимаме......

# 178
  • Мнения: 532
Сега разбирам за срещата. Ако имаме възможност и ако има място за още хора, може би ще дойдем.

# 179
  • Мнения: 3 740
Сега разбирам за срещата. Ако имаме възможност и ако има място за още хора, може би ще дойдем.
Супер! Hug

Общи условия

Активация на акаунт