Клуб на многодетните родители

  • 14 151
  • 339
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 1 677
Да, Анди спи по това време,но обмислях вариант да го оставя да спи и да дойдем с Мони за 14ч.,а когато се наспи майка ми и Пепи да го доведат.Но ако е за по-късен час срещата пак ще се справим.
Щом на Неви й е по-удобно в 15ч.,да се уговорим за тогава.Но Дидка писа,че търси някакви вратички и много й се иска да дойде.А ако променим часа,за нея ще е безсмислено да се опитва да дойде.
Дидка,кога ти е последния автобус?Арена не е далеч от гарата,но все пак си трябват 30 минути,за да стигнеш до там.
Неви,когото и да попиташ все ще ви упъти към Арена,не се притеснявай.Тя е достатъчно известна.

Илина,къде пак се загуби?

Много се надявам и другите мами от провинцията да успеят да дойдат!

# 151
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 Thinkingаз и да дойда 14ч ми е добре!Има влак в 17.30 и автобус в 16.30!Така че ще имам време,но нали ви казах-незнам нищо до събота какво ще се случи,пък и при нас винаги нищо не се знае,аз съм най-несигурният човек за мероприятията ни,защото съм дясната ръка на дядо поп и ако се случи нещо фатално с някого аз трябва да съм си на мястото в църквата.Решавайте си вие часа  Hug ако мога непременно ще дойда  bouquet

# 152
  • Мнения: 11 607
Мами, пишете и нас!!!!!
Сутринта говорих с мъж, въобще не му се идваше,защото и колата не ни е вред! Но се съгласи. Но сега остава нещо друго - ако не намеря нашите познати да се разберем дали ще спим в тях в петък вечер,защото в събота не ни се пътува. Но се надявам,че все пак ще можем да спим в тях в петък вечер. И по принцип и на нас ще ни е по-добре ако е по-рано - и в 14, и в 15ч. Но ще има ли някой,който да резервира места в Арена? Това,което Цвете е писала ми хареса и трябва да развием идеята... Когато имам повече време ще прочета отново и ще пиша повече! Дидке, нали и ти ще дойдеш! Някой да напише сигурните за срещата! И да видим в колко часа ще е! На лични ще дам мобилния си номер на Цветето за връзка с мен - за всеки случай!

# 153
  • Мнения: 3 740
Добре, оставам с впечатлението, че 15 часа устройва всички. Ако няма възражения, да го заковем.
Кои сме?
nevi
Мама Цоцоланка
teddyvas
ClanG
gal4e
секстет
Дидка - под въпрос.
Илина - засега мълчи.
Защо имам чувството, че изпускам някого?
Някой живее ли близо до Арена, за да запази места?

# 154
  • Мнения: 11 607
Моля ви, в тази връзка - доведете и мъжете си,че така съм обещала на мъж си - че няма да му е скучно,защото ще има и други татковци!!!!!

# 155
  • Мнения: 3 740
На моя мъж не разчитайте, на работа е.

# 156
  • София
  • Мнения: 1 677
Цвете,мисля,че и МамаМила писа,че ще дойдат.

Илина ще идва,но не стои по цял ден пред компа , а когато смогне.


Моят съпруг също няма да може да дойде  Sad пътува в събота за провинцията.

# 157
  • Мнения: 3 324
Нашия татко също няма да може, но мен ме бройте! (за сега де!) Чудя се моя малкия (7г.) да го взема ли? Други на такава възраст? Щото ако е сам ще мрънка да си ходим. За 15ч. - ок! Но не съм никак близо до Арена.
BDW, има ли някъде ( и къде) тема или нещо с проекто предложения които да прочета предварително?

Последна редакция: ср, 25 окт 2006, 12:07 от ClanG

# 158
  • Мнения: 639
Добре 15ч. е О.К.,аз ще съм със Станислава ,под въпрос Илиян и таткото.Имам мобилният на Илина ,когато пристигнем в София ,ще държа връзка с нея.
Ще отседнем в х-л Плиска.Ако на някой му трябва детегледачка, за по време на срещата ,моята кака е насреща ,говорих с нея съгласна е.

# 159
  • Мнения: 3 740
BDW, има ли някъде ( и къде) тема или нещо с проекто предложения които да прочета предварително?

Виж тук. Това е в най-общ план, разбира се. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=77390.0

Хм, не съм го докарала точно. Трябва да слезеш до второто мнение на страницата.

# 160
  • Мнения: 71
ето ме пиша за кой ли път не мога да публикувам

# 161
  • Мнения: 71
имах проблеми с нета тези дни....да сигурна съм за срещата..отдавна го казах и нищо не се е променило

# 162
  • Мнения: 71
Обадих се днес в Арена,,,исках да направя резервация по телефона...не може траябва лично и да се внесат 20 лева. Днес имам ангажименти цял ден/ спонеах че работя у дома/ няма да успея. Утре обаче да.

# 163
  • Мнения: 71
Извинете ме момичета пиша отедлни фрази, защото съм много ядосана като изчезва или не излиза въобще.  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
От снощи е така зле..никога не съм имала проблеми досега.
Съжалявам че ще сме толкова малко...но няма значение ще се видим!
Влязох тук гласувах с ДА и за час и повече смятах че няма нужда да се повтарям. Нямах възможност да влизам, но ви мисля.
Неви, не се безпокой, ориентира ви е Трета градска както ти е обяснила Теди. Имаш ми телефона.При нужда моля звънни ми!
Дидке, да знаеш че те чакаме.
Мамо Цоцоланке, радвам се че за вас е сигурно!
Цвети, ще се видим. наближило е!
Поздрави и целувки.

# 164
  • Мнения: 11 607
Сега се сетих - ако някой желае - нека за всеки случай да ми напише мобилния си телефон на ЛС за ад мога при нужда да имам връзка с вас! Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт