Нашите ЮЛЧЕТА малки вече се катерят по пързалки ~ Тема 8

  • 51 417
  • 343
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 3 524
Чакам с нетърпение новини покрай пишкането в писоара  Laughing .Ако стават чудеса пък и туй чудо да купим  Laughing Joy
ето ги и новините - има успех, да. да си призная, не вярвах.
за момента, понеже го пробвахме само вечерите през седмицата (2 общо без днес), та ползвано само тогава, но пък за сметка на това е ползвано и то по желание  Laughing
утре понеже съм си вкъщи мисля от сутринта да го започна да видим как ще стане, ще пиша пак с други новини, но дотук - добре!
отново благодаря за идеята!!!!!  Hug Hug Hug

# 226
  • Мнения: 500
Момичета,малките юлчета станали ли са посрамежливи,МС се крие  И мълчи,само се усмихва,и хич не иска да си каже името

# 227
  • Мнения: 360
  Не е по - срамежлив от преди. Относно името - Борис не си го казва.

# 228
  • Мнения: 3 404
Е,това и моя го прави понякога.Глезкат се,мн ми е смешен когато се крие  Crazy .Пускаме го по 1-2 ч на занималня и му харесва.А и аз се чувствам добре,когато ни е кеф тогава го водим.Ще видим по натам и за по цял ден може да опитаме.

# 229
  • Мнения: 322
Здравейте, момичета. Как сте Nature Snowman
Вече го пробвахме снега, вместо малката аз прогизнах от глава до чорапи, тя няма насищане. Сто ката дрешоляци ..., ако не трябваше да се пазарува, да се взима кухня, да се чисти колата преди всяко тръгване от някъде. Колко ли ще го държи.

# 230
  • Мнения: 500
Всички сме в зимната приказка,не е закусвал само и само да излезе днес,слага шал и сменя ръкавици,но да е на вън,жалко че до 1-2 ще остане разочарован като се разтопи

# 231
  • Мнения: 3 404
Ооо,ние не успяхме да поиграем в сняг.Вчера не сме излизали,прехвърляше слабо и побеля вечерта.И отварях прозореца да го пипнем от климатика  Joy угасяхме лампи  Laughing кво е видял не се знае.Днес сме долу за час.Бива.

# 232
  • Мнения: 366
Здравейте. Честит сняг и от мен

Елпет много се радвам за успеха с писоара Simple Smile

Малката не е станала по- срамежлива-  много е контактна даже.Името веднъж си го казва веднъж не - но при нея е инат не срам.

За снега и вчера и днес бяха навън с брат и голяма игра падна. Днес направихме един снежен човек около 1.5 м. Огромен Simple Smile Голяма веселба падна.

Лека вечер

# 233
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Радват се на снега хайванчетата.И вчера,и днес стабилно поигра в студа.При нас утре вече няма да има.Чакаме следващата снежна партида

# 234
  • Мнения: 360
Ние сме в болницата. От септември е все с двустранен отит. Сменихме 3  АБ+още други сиропи и капки. За втори път ЛЛ ни праща при УНГ. Този път явно попаднахме на Доктор. В петъка беше контролния преглед. Борис почнал да вдига Т и повърнал и бил много отпаднал,та док.ни прие в ДО. В понеделник ни удължи срока до утре. Ще видим какво е състоянието на малчо. Дано да е добре и да ни изписват.

# 235
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
mam-Mim84,бързо оздравяване.Дано да ви изпишат и повече никога в болница.Как го лекуват?Предполагам с АБ венозно

# 236
  • Мнения: 500
Бързо възтановяване на малчо и стиснати палчета това да ви е последното по-сериозно боледуване.

# 237
  • Мнения: 360
 Изписват ни. Още два дни АБ у дома. Иначе всичко беше венозно.
 Дано да няма никой болен вече.

# 238
  • Мнения: 10 874
Изписват ни. Още два дни АБ у дома. Иначе всичко беше венозно.
 Дано да няма никой болен вече.
Дано наистина! Praynig

При нас нямаше кой знае колко сняг, но Елица се радваше и на малкото. Mr. Green За името (интересно защо не съм видяла поста по-рано newsm78) - не си го казва.

Елпет, радвам се, че имате успех с писоара! Hug

Миналият месец беше тегав за нас, Елица имаше обрив по цялото тяло, който така и не се разбра от какво е, но слава Богу, се повлия от лечението и вече почти няма следи от него. Дано вече всичко е наред, че в идните две седмици е поверена на грижите на баба си (започнах магистратура и не мога да я гледам, а татко ѝ също е много зает) и се надявам да не се налага ходене по доктори. Praynig И от самата раздяла ми е тегаво (първа такава голяма е), но мисля, че се справям засега. А нататък ще трябва да е по-лесно - все пак наближава времето, в което ще си е пак при нас. Heart Eyes

# 239
  • Мнения: 17
Моите и двамата се разболяха. И малата и баткото с 39' температура!!! Направо се поболях от притеснение. Малката вече е здрава, ама баткото е на антибиотик  Sad Момичета давали ли сте на децата си Имуномикс плюс. Започнах да им го давам и на двамата, уж да ги подсили, но съм леко скептична?!

Общи условия

Активация на акаунт