Нашите ЮЛЧЕТА малки вече се катерят по пързалки ~ Тема 8

  • 51 414
  • 343
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 404
За съжаление при нас няма празнично настроение и не знам след колко години би могло ....погребахме баба преди 3дни,обеси се.Майка ми така или иначе щеше да дойде при нас на 20-ти и сега пак е при нас.След погребението си я взехме за няколко дни.Добре че  детето за да минават тези тежки дни.Много въпроси имаме,шок ни е ,защо...И така ще си изживея мъката когато си остана сама,а празник....Коледата вече няма да е празник за нас...

# 256
  • Мнения: 10 874
Звезда, ужасно съжалявам за сполетялата ви трагедия, моите съболезнования! Cry Каквото и да се каже в такъв момент, е напълно излишно. Прегръщам те, макар и само виртуално! Hug

# 257
  • Мнения: 500
Звезда ,бъди силна и не се предавай. Трагедията ви е огромна,но не се отчайвай и намери силата и усмивката в малките греещи очички на детенце,те ще внесат топлината и изместят тъгата. Прегръдки

# 258
  • Мнения: 360
 Звезда прегръдки. През 2009г. на 23г. почина в катастрофа ,много близък и добър приятел на мен и на съпруга ми(бяха братовчеди). Много тежко го изживяхме. Но вече си имаме мъниче, чийто очички така грейват, когато види всичко свързано с Дядо Коледа та и мен ме обзема коледния дух.
 Украсихме в началото на месеца, както винаги. Утре идват и сестра ми и се събираме у нас. Приготвяме си постната трапеза, а за Коледа ще си направим нещо сладичко.
 Желая Ви много здраве. Това е най- важното. С много топлина посрещнете празниците.

# 259
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Звезда,моите съболезнования  Flowers Rose Flowers Rose

# 260
  • Мнения: 3 404
Благодаря ви,момичета  Hug

# 261
  • Мнения: 500
Нека и тук пожелая на всички юлчета и техните семейства Честито Рождество, бъдете здрави,усмихнати и позитивни 😚😚😚😚😚

# 262
  • Мнения: 322
Звезда, съболезнования  Sad. На вас, възрастните, никак не ви е празнично, но покрай грижите за малкото човече времето ще си минава и ще ви поотвлича мислите от загубата.
Покрай изминалия празник се чувствам много изморена, на работа сме тази седмица, а Новата година идвала ...вдругиден  Confused Не, че разбрахме много от празнувания тези две години и половина, но си се поотгледахме с малкото. Някои деца дори не са се качвали на шейна, а пък ние се отгледахме навън и зиме и лете, даже днес след работа се возихме с шейната. Такива ми ти работи.
Пожелавам ви да бъдете здрави и да посрещнете 2017 г спокойно и с надежда за по-добро бъдеще  Hug

# 263
  • Мнения: 1 857
Здравейте и от мен. Весели празници!
Звезда, съболезнования. Това са изключително тежки моменти и никога нямам думи и все не зная и какво да кажа в такъв момент.
Пожелавам на всички весело посрещане на Новата година.
При нас една и съща. Малката на ясла, аз на работа. Надяваме се да избягваме болестите. По Коледа голямо готвене падна, още имаме храна от тогава, но идваха на гости кумове, роднини и яко въртях черпака Laughing Сега за Новата година ще сме вкъщи тримата и смятам с вечеря, салата и десерт да приключа. Дядо Коледа голямо вълнение донесе. Три дни всяка вечер вися на прозореца да го чака Grinning Иначе инатът ни расте заедно с нея. Старая се да си напомням, че е дете и просто трябва да мине. Дишам дълбоко и чат-пат забягвам на терасата за цигара Embarassed

# 264
  • Мнения: 360
  За много години. Да сте живи и здрави - Вие и семействата Ви. Много успешна и изпълнена с положителни емоции Ви пожелавам.
  С риск да ме сметнете за някоя откачалка(пък и така може да , защото май се побърквам)мисля, че съм бременна. То всичко хубаво, но трябва да съм в 1 седмица и 6 дни. От вчера усещам гърдите си напрегнати. От както родих нямам никакви ПМ симптоми. А сега това. То и ми е рано за цикъл.И предната Б. по гърдите разбрах - направих си теста 2-3 дни преди цикъл и беше +.Ще се побъркам. Трябва ми работа , че иначе само за това мисля. Най - верочтно е нещо друго , ама реших да го споделя с Вас. Вие кога и по какъв начин разбрахте , че сте бременни. Какви Ви бяха първите симптоми.
 Най - вероятно вече толкова го искам, че  организма ми се мисли за бременен:)))
 Лек ден!

# 265
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Мам-мим,кога чакаш цикъла?Това че имаш някакви симптоми не значи,че си бременна.Аз и двата пъти разбрах от теста.Няма бременни симптоми

# 266
  • Мнения: 360
 Знам,че са индивидуални. Чак на 21. Затова си мисля,че няма как. Ако продължи трябва да ходя при ЛЛ.

# 267
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Овулация следиш ли?Датата на цикъла е далече и според общите правила овулацията ти тепърва предстои.А може тези симптоми да са за овулацията

# 268
  • Мнения: 360
 Благодаря Елфита. Най-вероятно е това. Тези дни ще бебеправиме:)

# 269
  • Мнения: 10 874
mam-Mim84, успех с бебеправенето! Hug
Моите симптоми бяха точно като ПМС. Усъмних се, когато „ПМС“ продължи твърде дълго, а май и тъкмо беше започнало да ми прилошава от миризма на храна (а аз много обичам да ми ухае на всякакви манджи). Thinking Не помня съвсем, но нещо такова беше. Не очаквах да съм бременна и затова си направих тест след около седмица закъснение. Теста от любопитство го купих, уж да видя как се прави, че никога не бях правила, но и не бях имала такова закъснение. Е, разбрах как се прави. Mr. Green Разбрах и бебе как се гледа. Joy

Общи условия

Активация на акаунт