Нашите ЮЛЧЕТА малки вече се катерят по пързалки ~ Тема 8

  • 51 363
  • 343
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 3 524
здравейте дами Heart Eyes
малко потънах, но дребното изкара варицела и от днес съм пак на работа и е гърч Simple Smile
все пак надникнах да ви видя, надявам се юлчета (и юнчета) да са в добро здраве, както и майките Simple Smile
като не броим пъпките на пъпчатко, пу пу добре мина при него, сега се надявам да не му е много паднал имунитета и да не започне да прихваща и от най-малкото кихване.
поздрави от мен и до скоро  Heart Eyes Hug

# 301
  • Мнения: 322
Привет, привет!
И аз се позагубих, но имам много работа и не ми остава никакво време. От вкъщи на работа и обратно, малко разходка с малкото след работа, пазар, вечеря и ... станало почти утре. Много късно заспива и едвам издържам. Буди се още нощнем, приплаква, идва при нас. Сутрин съм все недоспала. Чакам следващата поредица почивни дни  Laughing
Иначе бърбори все повече, проявява характер още повече, абе от всичко по повече. Чакаме хубавото време да ни се отпусне душата. Не мога с кола на работа, че синята зона в София е гадост и мръзна по спирките  ooooh!. Но поне минахме средата на март. Не сме боледували вече два месеца и половина, иначе от август всеки месец с гнойна ангина или грип бяхме.
Дано да сте здрави, вече сме на други вълни и рядко хващам компютъра.

# 302
  • Мнения: 360
  Здравейте!
 И при нас е същото положението. Заспива в неговото легло и по някое време идва при нас(най-често към 2ч.). Рядко ходи на ясла,защото все боледува и което е по-лошо винаги и ушите се възпаляват. Мина и последната вълна -това с кашлицата.  В яслата има скарлатина. Дано да не я е пипнал. Само за тържеството беше в яслта,когато и болното детенце било там. ЛЛ каза,че септември ако продължава да боледува толкова често ще ни прати при специалист за отстрняване на 3-та сливица. В града минахме всички лекари УНГ. Един от тях ни каза,че тенденцията е да не се махат 3-тите сливици до 5-6год.
 Оплаках Ви се.
 И да Ви се похваля( да има баланс)Борис ще става батко.
 Хубав ден!

# 303
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
И да Ви се похваля( да има баланс)Борис ще става батко.

 newsm18 newsm18 newsm18
Супеееееееееееееееер

Блускай,много кофти с това недоспиване

Елпет
,искам и аз Варицела.Да я изкарва малката и да минава.Ако някой има болен около нас,ще я водя

Аз мисля вече детската градина.Малеееееееее,кога пораснаха тези деца

# 304
  • София
  • Мнения: 3 524
Хаха, Елфитка, и аз с баткото исках варицела, но той така се беше "запънал" че се разболя точно когато за пръв и единствен път решихме с мм да празнуваме свети валентин и то- извън софето  Laughing Laughing Laughing Laughing бяхме в хотел с уникален минерален басейн, джакузи-макузи и какво, дребното изприщено и крещящо че иска на басейнаааа  Laughing иди го спри  ooooh! е, пуснахме да го се плацика, добре че останалите деца в компанията тогава, не прихванаха.
Блускай, много съжалявам че недоспиваш, добре те разбирам, няма оправия уви, открадвай си по някоя дрямка  Hug
mam-Mim84 много се радвам за теб  Hug чудесна новина!  Heart Eyes сега видях че си писала за говоренето- малкия много иска да говори, от около месец започва по-смислени изречения да вади, както и отделни думи, набляга на късите фрази и вълшебния пръст  Laughing всички са различни- брат му на тази възраст беше неспирен просто, доста приказваше и при това ясно и смислено Hug така че споко, ще проговори  Heart Eyes

# 305
  • Мнения: 500
Много хубава новина за предстоящото бебе  Mam-Mim84, леко и безпроблемно 😊😊😊😊😍😍😍😍😍😍😍😙😙😙😙😙😙

Последна редакция: пт, 17 мар 2017, 16:04 от yulianka

# 306
  • Мнения: 10 874
mam-Mim84, честито и лека бременност! Hug

# 307
  • Мнения: 360
 Благодаря!
 Все се притеснявам за нещо-ту за малчо,ту за ембриончето.Simple Smile Какво да кажа майчино сърце мира няма.
  Въпрос към мамите с две и повече деца-как обичате децата си. Толкова обичам Борко,че нз как ще обичам и друго дете така. Искам да не правя разлика м/у двете деца. Още от сега се старая компромисите от първата Б. да ги правя,относно хранене и кафе. Каквото за първото това и за второто. Пък каквото Господ отреди.

# 308
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Докрая ще се чудиш дали може да обичаш и другото дете толкова,дали има място в сърцето ти за него.Но още щом го видиш,разбираш че и двамата ги обичаш много.Не може да се обясни,трябва да го преживееш.Даже може да клониш към бебето малко повече,то си ни е инстинкт.Като виждаш,че голямото е самостоятелно,оправя се,пък малкото лежи беззащитно и само на тебе чака.

# 309
  • Мнения: 360
 Елфита,много мило ми стана. Ох,хормоните много играят чак се просълзих.

# 310
  • София
  • Мнения: 3 524
подбут, къде потънахте Simple Smile
правите ли планове за великден- вкъщи, с приятели някъде или?
ние май отново ще сме вкъщи, чудим се и се колебаем.

# 311
  • Мнения: 10 874
Вкъщи ще сме, за нас това е семеен празник. Heart Eyes

# 312
  • Мнения: 500
Първия ден на Великден тази година у свеки ,втория ден в гората с приятели. Смятам на Велики четвъртък да боядисам яйцата,в съботата да омеся козунаците. Ще си приготвя дроб сърмата и агнешкото за неделя че е свеки не готвят на Великден агнешко и вечерта с детето и ММ ще се хапнем.

# 313
  • Мнения: 3 404
Сигурно ще сме си с детето вкъщи,а тати на работа.Майка ми идваше всяка година на гости,но се очертава лятото да има дълъг престой при нас и сега ще пропусне.Замислям се даже за готови боядисани яйця,козунака разбира се от магазина.
Юле,евала,убиваш ме,много ти се отдава кулинарията,то понеже мерак си имаш ти.Помня все по няколко ястия забъркваш.От къде това време и търпение бе душо  Hug

# 314
  • Мнения: 360
Ние сме си у дома. Семеен празник е. Сестра ми си идва и Борко много ѝ се радва,както и на свако си. Има нови лица,който да го забавляват. Обаче аз съм 1 сед.преди това ваканция,та ми се ще да отидем някъде за ден-два. Може Арбанаси или към Пазарджик при роднини.

Общи условия

Активация на акаунт