Нашите ЮЛЧЕТА малки вече се катерят по пързалки ~ Тема 8

  • 51 285
  • 343
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 500
Влади се глези на баща си ,чак ме гони и ми крещи.
Звезда не го пришпорвай,отложи за сега и му дай време.

# 286
  • Мнения: 3 404
Да ти кажа баш съм му отпуснала края и не си давам зор  Mr. Green
Не знам вече какви игри да му създам

# 287
  • Мнения: 322
Как стееееее. След тия студове и минуси затоплянето е добре дошло, само където всичко тече.  Вчера вечерта облякох госпожицата с грейка и докато стигнем до магазина вече беше потна, а е мокро навсякъде и от едно падане ще прогизне цялата. Дано това да беше страшната зима.
Иначе си е вкъщи, още сме на детска кухня, няма кой да готви само за нея, а не иска от нашето още. От зеленчуците яде само краставица, толкова домашно отгледани домати минаха през нас лятото и не пожела. Говори все по-ясно, може повече неща вече. Чакам хубаво време да поизтъркаме пързалките и катерушките, малко ми липсва излизането на разходки, все пак по цял ден съм в работата. Така че, мами, които сте си вкъщи, стойте си с кеф, и това ще свърши някой ден  Laughing

# 288
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Топло,топло ама тези гьолове много неприятни.На малката взех панталон за дъжд и гумени ботуши есента.Есен и пролет са много полезни.Ботушите и от КК също се случиха страхотни,не пропуснаха.Обаче на голямата 3 чифта взехме и нито един на й държи сухо.Нито са евтини,нито са на кофти марки.Днес взех 4 ти чифт от Декатлон.Утре ще видим как ще се държи.Ако не става,нови ще купуваме.Трябва като я пусна на училище да знам,че краката ще са й сухи целия ден.Такава одисея с обувки за първи път ми се случва

# 289
  • Мнения: 360
 Големи студове,сняг на места по-висок от мен:) Сега с затоплянето е страшно чудо. Ходим само до болницата и да даваме изследвания. Няма оправия с тези болести. По Коледа месец и нещо беше супер, възстанови се. Пуснах го на ясла и пак се почна одисеята. Сега си е вкъщи 3-та седмица. Добре,че майка си дойде. Оф,оплаках Ви се.
 Борис не говори още. Казва някои думи,цветовете ги казва на английски.

# 290
  • Мнения: 360
Честита Баба Марта. Бъдете здрави,румени и засмени. Как са децата? Да се надяваме да е последната грипна вълна. Борко -1 седмица е в ДГ и 2 е вкъщи. Кога ще свърши това наказание за детето. Иначе му харесва там-играел,хапвал,спинкал,играел-така казва той. 

# 291
  • Мнения: 500
Честита Баба Марта,здраве румени засмени дечица. Влади удържа зимните вируси и сега лепна нещо. Иначе е щастлив ,че вече има деца по площадките да се играе. Голямо диване ми е.

# 292
  • Мнения: 360
Честит празник,мами!

# 293
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
 bg bg bg

Честит национален празник!

Страхотно време.Досега се разхождахме.Навалицата е голяма навсякъде.Вече се отдаваме на заслужена почивка.Децата редят лего

# 294
  • Мнения: 10 874
Честит празник, юлки и юлчета! bg

И при нас времето беше страхотно и въобще беше един страхотен ден. Heart Eyes

# 295
  • Мнения: 500
Честит Празник, мили майчета! Бъдете обичани,глезени и уважавани 365 дни в годината,а днес се почуствайте с една идея по-специални

# 296
  • Мнения: 10 874
Бъдете много щастливи, мили мами! Hug

# 297
  • Мнения: 1 835
Честит празник и от мен!

# 298
  • Мнения: 360
Мама – тя е слънчев лъч над мен.
Мама – тя усмивка е за мен.
Мама – тя едничка на света,
ме дарява с обич
и ми носи доброта.
Мама – две ръце от топлина.
Мама – тиха песен във нощта.
Мамо! – шепна с устни всеки ден.
Мамо, ти си щастието в мен!
Честит празник!

# 299

Общи условия

Активация на акаунт