Дискова херния - 13

  • 121 751
  • 748
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 459
Някой ходил ли е на Нуга бест. Аз вече съм на 8-ма процедура, но още не усещам ефект....

# 61
  • София
  • Мнения: 11 739
...................

Мнения за Скенар терапията?  Rolling Eyes
Ако имаш излишни пари - добре, иначе не си губи времето. Глупости на търкалета.

# 62
  • Мнения: 54 714
И аз така съм чувала.

# 63
  • София
  • Мнения: 11 739
И аз така съм чувала.
Лични впечатление, мила, лични....  Sad Голяма реклама, повече от бедно положение, и те си вярват че помагат...................да, бе да.

# 64
  • Мнения: 3 758
Кики, преди два дни го купих. Имаха даже два грамажа. Потърси по ветеринарните аптеки, ако не намериш чрез сайта им може да се свържеш с дистрибутор в твоя регион.

# 65
  • София
  • Мнения: 9 953
Това лични впечатления ли са (за СКЕНАР)?

По БНТ казаха за извлек (в зехтин) от червен кантарион?!

# 66
  • София
  • Мнения: 117
Кики, преди два дни го купих. Имаха даже два грамажа. Потърси по ветеринарните аптеки, ако не намериш чрез сайта им може да се свържеш с дистрибутор в твоя регион.
Как точно се казва това мазило, защото не намирам нищо в нета... и каква функция/помощ оказва при дискова херния?

# 67
  • Мнения: 21
Здравейте колеги!
Днес сложих ампула №9. Всичко е ок. Утре е последната, но ортопеда ми почива така , че ще се наложи да ми я сложат мускулно. Трябва вече да поръчвам ензимите. Според това ,което прочетох трябва да се пият поне два месеца като лечение.
Утре пътувам към София. Много обичам да пътувам, така , че това ще е един чудесен ден.

Пожелавам на всички един хубав пролетен ден!

# 68
  • София
  • Мнения: 11 739
Това лични впечатления ли са (за СКЕНАР)?
..................
Нали по-горе написах , че са лични....

# 69
  • София
  • Мнения: 9 953
http://www.youtube.com/watch?v=nWH0izFG8LU
Това как ще го коментирате?

# 70
  • Мнения: 3 758
Кики, преди два дни го купих. Имаха даже два грамажа. Потърси по ветеринарните аптеки, ако не намериш чрез сайта им може да се свържеш с дистрибутор в твоя регион.
Как точно се казва това мазило, защото не намирам нищо в нета... и каква функция/помощ оказва при дискова херния?
http://www.veyx-bg.com/Pana-Veyxal-Salbe

# 71
  • Мнения: 45
Кики, преди два дни го купих. Имаха даже два грамажа. Потърси по ветеринарните аптеки, ако не намериш чрез сайта им може да се свържеш с дистрибутор в твоя регион.
Как точно се казва това мазило, защото не намирам нищо в нета... и каква функция/помощ оказва при дискова херния?
http://www.veyx-bg.com/Pana-Veyxal-Salbe

А с какво помага при ДХ Simple Smile

# 72
  • Мнения: 196
Здравейте! Събудих се с ужасна болка в крака вчера и вече накуцвам, поду се леко, сега е малко по добре. Крака не е удрян или нещо подобно. Възможно ли е да се дължи на ДХ, която имам поставена диагноза? Някой имал ли е подобен случай?

# 73
  • Мнения: 961
Не ми се е подувaл крaкa,но-дa,случвaло ми се е,и-дa,възможно е дa е от ДХ.Отиди нa доктор нaй-добре.

# 74
  • Мнения: 54 714
Щом е подут не е от ДХ.
Може да ти се схваща, да изтръпва и да боли, но без подуване.

Общи условия

Активация на акаунт