Дискова херния - 13

  • 122 147
  • 748
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 758
Отиди да те види съдов хирург за всеки случай.

# 76
  • Мнения: 21
Аз си чувствах стъпалото хем изтръпнало , а и подуто .Т.е. струваше ми се , че болният крак е по-дълъг от другия с два - три сантиметра и затова куцах. Ако е това може и да е от ДХ..... Rolling Eyes

# 77
  • Мнения: 35
Здравейте може ли дами препоръчате свестен невролог от Бургас Варна до Ст.Загора става въпрос за болки и опъване в гърба и лява ръка благодаря ви




# 78
  • Мнения: 2 483
...Трябва вече да поръчвам ензимите. Според това ,което прочетох трябва да се пият поне два месеца като лечение.
TerminatorL5-S1, не знам дали пишеш за протеолитичните ензими, но в предната тема ти спомена за SuperEnzymes, а тези които аз знам (SuperEnz. на Now Foods) са храносмилателни ензими.


Здравейте,в момента съм в клиниката на д-р Гечеви Павел баня.
За зелената сграда на полето ли става въпрос?
Не виждам никъде да пише (сайт, ФБ), че водата е минерална. Може би смятат, че се подразбира, но всъщност не всички хотели в ПБ са с минерална вода.
(Ани 1, нищо лично към теб  Peace)


След малко по БНТ Габровски ще говори за нов имплант за ДХ?  Peace
Така и не стигнах да гледам интервюто с Габровски, но предполагам е говорил за титаниевия имплант.
Мъжът ми се сдоби миналата година с такъв и засега е ОК.

# 79
  • Мнения: 21
Кафенце, те всички са храносмилателни, но като се вземат на гладно или 2 часа след храна придобиват целебна сила.

# 80
  • Варна
  • Мнения: 169



Здравейте,в момента съм в клиниката на д-р Гечеви Павел баня.
За зелената сграда на полето ли става въпрос?
Не виждам никъде да пише (сайт, ФБ), че водата е минерална. Може би смятат, че се подразбира, но всъщност не всички хотели в ПБ са с минерална вода.
(Ани 1, нищо лично към теб  Peace)

Здравейте,
да зелената сграда до стария санаториум е.Първия етаж където се правят процедурите и басейна е минерална вода.

# 81
  • София
  • Мнения: 9 977
Препоръча ми един човек това:
http://www.royalbath.bg/services/packages

Най-вече заради мин. вода. Има ли опасност от топлата вода?! Rolling Eyes

# 82
  • Мнения: 17 416
Щом е подут не е от ДХ.
Може да ти се схваща, да изтръпва и да боли, но без подуване.

 Много е възможно да свързано с дисковата херния, за пореден път ще помоля читателите и писателите да не дават некомепететни и категорични мнения. Изречението "аз нямах", звучи нелепо в здравните теми, кога ще го проумеете?!

# 83
  • На планетата земя
  • Мнения: 792
Щом е подут не е от ДХ.
Може да ти се схваща, да изтръпва и да боли, но без подуване.

 Много е възможно да свързано с дисковата херния, за пореден път ще помоля читателите и писателите да не дават некомепететни и категорични мнения. Изречението "аз нямах", звучи нелепо в здравните теми, кога ще го проумеете?!

В този форум съм доста отдавна и съм научила доста неща от останалите,които на теб ти звучат нелепо.
И мисля,че вече е крайно време да посмегчиш тона,намираш се във форум и е редно да уважаваш мнението на останалите съфорумци,а не след всеки втори пост да се появяваш размахвайки назидателно пръста. StopДо тук аз специално не научих нищо ново от теб,такова грубо отношение обаче скоро не бях срещала в темата.

Последна редакция: вт, 03 май 2016, 07:41 от BUBA_k

# 84
  • Мнения: 6 161
Щом е подут не е от ДХ.
Може да ти се схваща, да изтръпва и да боли, но без подуване.

 Много е възможно да свързано с дисковата херния, за пореден път ще помоля читателите и писателите да не дават некомепететни и категорични мнения. Изречението "аз нямах", звучи нелепо в здравните теми, кога ще го проумеете?!

В този форум съм доста отдавна и съм научила доста неща от останалите,които на теб ти звучат нелепо.
И мисля,че вече е крайно време да посмегчиш тона,намираш се във форум и е редно да уважаваш мнението на останалите съфорумци,а не след всеки втори пост да се появяваш размахвайки назидателно пръста. StopДо тук аз специално не научих нищо ново от теб,такова грубо отношение обаче скоро не бях срещала в темата.
Момичета и момчета , весело прекарване и на следващия пакет празници !
Излишен е този остър тон . Тук  никой няма претенции  за  докторска степен  , а споделя лично мнение . Всеки  би трябвало да е достатъчно  интелигентен  , за да провери  първо  информацията  при специалист , ако реши да приложи нещо  върху себе си . Аз  засега събирам инфо за инжекциите  дискус .
Така ,че съм съгласна с мнението на BUBA_k - много от нас  посещават  форума , защото  на обичайните места  не им е обърнато  никакво внимание  и са получили лошо отношение  Thinking
Да се похваля ,че от два дни  /след  2 г. прекъсване/ започнах да си играя  медицинската гимнастика  Grinning

# 85
  • Мнения: 29
Здравейте искам да споделя моя личен опит според мене най голям ефект за намаляване на възпалителните процеси при дискова херния е гладуването и диетата като се спира най вече месото и млечните продукти. Те увеличават възпалителните процеси защото когато организма ги усвой киселинната среда в него доста се увеличава а това увеличава възпалението а то болката.

# 86
  • Мнения: 276
 Така, аз ходих на невролог, според лекарката имам дископатия, изписа ми ампули Алмирал, таблетки Алмирал, Биопразол и Мидоклам? newsm78 Това лечение адекватно ли е? Изпрати ме и на скенер, още обмислям къде да го направя.

# 87
  • На планетата земя
  • Мнения: 792
Така, аз ходих на невролог, според лекарката имам дископатия, изписа ми ампули Алмирал, таблетки Алмирал, Биопразол и Мидоклам? newsm78 Това лечение адекватно ли е? Изпрати ме и на скенер, още обмислям къде да го направя.

Адекватно е ама стига да ти подейства.Най-добре направи първо скенера,още по-добре ако е ЯМР и тогава прилагай лечение.

# 88
  • Мнения: 55 044
Щом е подут не е от ДХ.
Може да ти се схваща, да изтръпва и да боли, но без подуване.

 Много е възможно да свързано с дисковата херния, за пореден път ще помоля читателите и писателите да не дават некомепететни и категорични мнения. Изречението "аз нямах", звучи нелепо в здравните теми, кога ще го проумеете?!

Добре, Дренка, възможно е. Peace
На мен наистина не ми се е подувал крака.
Би ли обяснила къде точно е възможно да се подуе?
За да знам, все пак.

# 89
  • Мнения: 276
 А дали мога да си взема направление за скенер по здравната каса? Имам здравна застраховка към здравно осигурителен фонд, но току що ме уведомиха, че скенерът не влиза в пакета и трябва да го плащам.

Общи условия

Активация на акаунт