Хасково - 20

  • 123 754
  • 755
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 308
Относно дрехите за бременни, преди 5г. си взех от втората употреба 2 чифта дънки на h&m, чисто нови, единият чифт даже с етикет си беше, за пчоти без пари.. Огледай се.. наистина може да попаднеш на сполучливи покупки от там. В същото време в сайта на h&m, същите бяха за по 50-60лв

# 616
  • Мнения: 308
Може ли някой да ми препоръча човек за чистене на входа, 8 етажна панелка е блока, в Орфей ? координати може и на лични Simple Smile

# 617
  • Мнения: 50
Здравейте интересувамет майки който са раждали в нашето АГео.. Доволни ли са? От кой лекар? За болницата какво им е било нужно и какво държат да се носи? Ще се радвам ако някой запознат ми отговори! Благодаря

# 618
  • Мнения: 51
Здравейте интересувамет майки който са раждали в нашето АГео.. Доволни ли са? От кой лекар? За болницата какво им е било нужно и какво държат да се носи? Ще се радвам ако някой запознат ми отговори! Благодаря
Това е държавна болница ... условията не са много добри. Раждах там преди три месеца. Имах уговорка с лекар и той беше на раждането, но дори и да нямаш няма да те оставят. Задължително за детето - поне един комплект пелени за повиване веднага след раждането и дрешки за после; една кутия АМ; памперси; мокри кърпи. Задължително за теб - превръзки за родилки, еднократни чаршафи, вода, нощници, чехли. В интернет има примерни списъци. Виж ги и прецени какво ще ти трябва. Болницата не предлага нищо освен легло и медицинска помощ 😉

# 619
  • там някъде
  • Мнения: 234
Здравейте!

Имаме ли в Хасково добър имплантолог, или да се ориентирам към други градове?

# 620
  • Мнения: 58
Здравейте!

Имаме ли в Хасково добър имплантолог, или да се ориентирам към други градове?
Доктор Денчев

# 621
  • Мнения: 5 017
Препоръчайте ми личен лекар с малко пациенти,няма да искам прегледи и направления,ще го ползвам само за бележки и рецептурни книжки.Искам като отида да не чакам с часове и да ми напише документа веднага,а не да ме разкарва "ела утре,ела другия ден".Може да е и току що завършил.

# 622
  • Мнения: 507
Препоръчайте ми личен лекар с малко пациенти,няма да искам прегледи и направления,ще го ползвам само за бележки и рецептурни книжки.Искам като отида да не чакам с часове и да ми напише документа веднага,а не да ме разкарва "ела утре,ела другия ден".Може да е и току що завършил.
Д-р. Янева

# 623
  • Мнения: 5 017
Може ли адрес или телефон?

# 624
  • Мнения: 507
Може ли адрес или телефон?
Намира се срещу 10-та градина, името на мед. център е "Рея"

# 625
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Bubolinka,

Бих ти препоръчала д-р Таня Колева или д-р Атанас Марашев, ако целта е само книжки. И двамата имат кабинети малко по-нагоре от първа поликлиника ул.Македония 11, това е до Роксима дрийм. Други такива са д-р Мария Боева и д-р Иван Дуков - МЦ Хасково.

Не съм съгласна, че д-р Янева има малко пациенти, напротив - точно обратното е и то повечето са деца.

Млад и току що завършил 😃 Такова "животно" тука няма 😉
Успех в избора 🍀

# 626
  • Мнения: 806
Здравейте, бих искала да попитам за идей за място за снимки в Хск или някъде близко до Хск Thinking дали ви идва нещо на ум, защото аз се сещам само за кенана или богородица, а ми се иска нещо друго, ще се радвам ако имате каквито и да е идей да споделите Yum

# 627
  • Мнения: 507
Здравейте, бих искала да попитам за идей за място за снимки в Хск или някъде близко до Хск Thinking дали ви идва нещо на ум, защото аз се сещам само за кенана или богородица, а ми се иска нещо друго, ще се радвам ако имате каквито и да е идей да споделите Yum
Градската градина

# 628
  • Мнения: X
Привет и от мен, интересувам се има ли в Хасково магазин за месо, от къде мога да купя качествено , прясно и дори Био телешко , свинско и пилешко месо , телешки кюфтета . Ако имате лични впечатления от такъв магазин, ще помоля за координати...Благодаря предварително !

# 629
  • Мнения: 806
От Мони мес може да купите прясно свинско, фирмата има собствена кланица тук. Може да потърсите в Интернет адрес, защото има няколко в града. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт