Хасково - 20

  • 124 089
  • 755
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 193
Здравейте,може ли да ме насочите,къде мога да запиша почти 6 годишно момиченце на гимнастика или танци Simple Smile

# 76
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Здравейте,може ли да ме насочите,къде мога да запиша почти 6 годишно момиченце на гимнастика или танци Simple Smile

Гимнастика - художествена - има в залата на ОУ "Христо Смирненски", наземна - зала Юнак, аеробика - Виолена, Мега спорт. Танци - в клубове Рона, Тангра, Гранд.

# 77
  • Мнения: 193
Благодаря Simple Smile

# 78
  • Мнения: 21
Привет на всички!  wavey  Мисля да посетя гост лекарите по съдова хирургия, които идват да преглеждат в Хигия от Стара Загора , но не мога да избера при кой от тримата д-р Елкин, д-р Тенев или доц. Петков/който идва рядко / да си запиша час.   newsm12  Много ще съм Ви благодарна ако споделите впечатления от прегледи и от тримата и така да ми помогнете да взема решение към кой от тях да се насоча, ще си позволя да цитирам думите на сестрата от регистратура... "госпожа парите са си ваши при който искате при него се запишете".....Та...понеже имам горчив опит вече с д-р Дицов от такова "стреляне на спяпо" се обръщам към Вас за мнения и кометари. Предварително Ви благодаря.  newsm51 Също ще помоля и да препоръчате добър очен лекар, в смисъл такъв който не само гледа да усвои направлението ами и да си прави обстоен преглед.  bouquet

Последна редакция: ср, 21 сеп 2016, 16:33 от Галина Тонева

# 79
  • Мнения: 21
О,супер! Активна тема за Хасково Hug
Имате ли представа къде има био магазини освен зад Лили, над Бехи-то и до Бизнес центъра? Трябва ми най- вече заредени масла, та се чудех.
И знаете ли къде може да се тренира лека атлетика в града освен в Спортното у-ще?



Привет! Био магазини съм виждала в тунелчетата на зеленчуковия там до един рибен магазин беше и под хотел Хасково до Сибанк казва се магазин БлагоДаря или нещо такова.  newsm78  Успех!   

# 80
  • Мнения: 806
Привет! Някъде в Интернет мога ли да видя менюто на детската кухня?

# 81
  • Мнения: 3 841
Здравейте!
Може ли да ми препоръчате добър дерматолог-свързано е със ситни пъпчици,  нещо като обрив по лицето на детенце(на 1 г. ).Притесних се,  защото се увеличават.

# 82
  • хасково
  • Мнения: 378
Здравейте!
Може ли да ми препоръчате добър дерматолог-свързано е със ситни пъпчици,  нещо като обрив по лицето на детенце(на 1 г. ).Притесних се,  защото се увеличават.
Здравейте! Мога да ви препоръчам д-р Ирида Василева кабинета се намира в Минерала, работи с направление и по- възрастната д-р Василева в един и същ кабинет са, но тя не работи с направление. Двете са много добри.

# 83
  • Мнения: 3 841
Здравейте!
Може ли да ми препоръчате добър дерматолог-свързано е със ситни пъпчици,  нещо като обрив по лицето на детенце(на 1 г. ).Притесних се,  защото се увеличават.
Здравейте! Мога да ви препоръчам д-р Ирида Василева кабинета се намира в Минерала, работи с направление и по- възрастната д-р Василева в един и същ кабинет са, но тя не работи с направление. Двете са много добри.
Много Ви благодаря!  bouquet

# 84
  • Мнения: 8
Здравейте,търся информация за човек който лекува сливици чрез дърпане на уши .

# 85
  • Мнения: 1 140
Здравейте, влизам пак със запитване. Знаете ли дали някой в града провежда някакви курсове(не частни учители) по химия и по- точно подходящи за кандидат- студенти? Научих за един от някакъв учебен център, но те отпадат.

# 86
  • хасково
  • Мнения: 378
Може ли да ми предложите добър ортопед за дете на 8 години и половина. Може от Хасково, може и от Пловдив.

# 87
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета! Предстои ми преместване в Хасково. Имам дъщеря в 6 клас. Искам вашите съвети - В кое училище да я запиша? Най-близо ни е Васил Левски. Хубаво ли е училището, нивото, учителите, учениците? Другото наблизо е Любен Каравелов, Кирил и Методий също.  Моля, дайте ми съвет.

# 88
  • Мнения: X
И аз да се намъкна тук да питам....
До колко часа работят магазините /предимно за дрехи и обувки / в Хасково през седмица, както и в събота?
Благодаря предварително.
Питам защото мога да отида след работа, но ще стане към 18.30 през седмицата, а в събота мога след 15.ч...

# 89
  • Мнения: 1 140
Повечето работят до към 18:00-18:30. Сега, като застудява- 17:00-17:30. Събота пак повечето приключват към обяд.
Това са поне моите наблюдения.

Общи условия

Активация на акаунт