Хасково - 20

  • 124 477
  • 755
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: X
Ето това ми се стори веднъж и на мен като бях там почивен ден за много странно....Затова питам.
След 15.30 ч. , 90% бяха затворени... Уж събота - почивен ден. Кога да работиш ако не тогава, за да разчиташ излезлите на пазар, разходки и кафета да се отбият....
През седмицата пък, на много места хората успяват чак към 18.00 да излязат от работните си места и ...отново затворено.
Егати..
Сутрин трябва да се пазарува явно или в отпуск

# 91
  • Мнения: 28
Момичета,един бърз въпрос.Къде в Хасково се предлага детска коледна фотосесия? Фото студио,фотогараф? Благодаря ви!

# 92
  • Мнения: 1 911
Здравейте, влизам пак със запитване. Знаете ли дали някой в града провежда някакви курсове(не частни учители) по химия и по- точно подходящи за кандидат- студенти? Научих за един от някакъв учебен център, но те отпадат.

И мен това ме интересува. Мери, ако си получила информация, пиши, моля  Hug Мен и частни уроци ме устройват, само да са при добър учител.

# 93
  • Мнения: 1 140
Елиас, разбрах само за един "учебен център", не са частни уроци, по- скоро като курс с 6,7 човека. Ако искаш подробности на ЛС.

# 94
  • Хасково
  • Мнения: 3
Здравите искам да попитам някои знаели детската кухня до колко часа най късно може да се вземе

# 95
  • Мнения: 2 619
Здравите искам да попитам някои знаели детската кухня до колко часа най късно може да се вземе

Do 13часа работят млечните кухни.

# 96
  • Мнения: 806
Привет,момичета  bouquet
Знаете ли къде продават малки бурканчета и юсчета за ракия?
Подобни на тези,които са подаръчета за гости на сватби.

# 97
  • Мнения: 806
Момичета,един бърз въпрос.Къде в Хасково се предлага детска коледна фотосесия? Фото студио,фотогараф? Благодаря ви!

Аз се сещам за фотото в центъра,срещу бар Версай-там 10 снимки са 25лв.
Някъде в бизнесцентъра също имало фотограф с Коледни декори,доколкото разбрах -10снимки са 50лв.

Последна редакция: ср, 07 дек 2016, 13:07 от Жaбa-Жaбурaнa

# 98
  • Мнения: 683
Момичета,един бърз въпрос.Къде в Хасково се предлага детска коледна фотосесия? Фото студио,фотогараф? Благодаря ви!

Аз се сещам за фотото в центъра,срещу бар Версай-там 10 снимки са 25лв.
Някъде в бизнесцентъра също имало фотограф с Коледни декори,доколкото разбрах -10снимки са 50лв.

Да, добра е.

Последна редакция: пт, 13 яну 2017, 17:07 от did_i

# 99
  • Мнения: 7 012
Някой има ли координати на фотограф Славян Костов?

# 100
  • хасково
  • Мнения: 378
Някой има ли координати на фотограф Славян Костов?
0889272533 е номера му.

# 101
  • Мнения: 7 012
Мнооого ти благодаря!  bouquet

# 102
  • Мнения: 28
Благодаря на всички за отговорите! Весели празници!

# 103
  • Мнения: 21
Здравейте мами, да ви питам знаете ли къде в Хасково се прави масаж на бременни? Място, където масажистката да е по запозната с тънкостите. Мерси.

# 104
  • Мнения: 6 018
Здравейте и честита НГ  bouquet
Искам да попитам  - някоя от вас скоро да е раждала в АГО-то? Предстои ми да родя всеки момент, по принцип планът е за болница извън Хасково, но предвид снежната обстановка ако не можем да стигнем нормално, ще се наложи да си родя в Хасково, а нямам идея за нещата, които трябва да се носят там - подозирам, че са доста - имате ли подобен списък? Благодаря предварително  Hug

Общи условия

Активация на акаунт