Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 60

  • 66 043
  • 792
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 23 214
в плевен е жената, но няма голямо значение.
дано вземат мерки, че може да стане страшно  Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 1 416

ЖАНА-честито. Hug
Аз също вече се замислям дали моя док не направи грешка.Имах 11Я и накрая само 1 хубава морула и 1Е на 12кл.Направехме трансфера на 4 ден а трябваше на 5,защото инпл.прозорец така показа.И освен това аз също направих хиперстимулация и в деня на трансфера бях с много силни болки и не се чувствах добре Sad

# 62
  • Сливен
  • Мнения: 4 083

ЖАНА-честито. Hug
Аз също вече се замислям дали моя док не направи грешка.Имах 11Я и накрая само 1 хубава морула и 1Е на 12кл.Направехме трансфера на 4 ден а трябваше на 5,защото инпл.прозорец така показа.И освен това аз също направих хиперстимулация и в деня на трансфера бях с много силни болки и не се чувствах добре Sad
Имплатационният прозорец как ти го изчислиха,с теста който е около 1000 лв ли?

# 63
  • Мнения: 1 416
 Не с биопсия

# 64
  • Сливен
  • Мнения: 4 083
колко струваше,да се ориентирам,той моя док не го предлага,но все пак да знам

# 65
  • Мнения: 1 416
400лв-имунологична и инпл.прозорец~по 200лв всяка.Микробиологична ми казаха че се прави,ако имунологичната е лоша.

# 66
  • Сливен
  • Мнения: 4 083
мерси много,а дали мога да отида в клиника,която предлага това изследване,без да им бъда пациент за самото инвитро.

# 67
  • Мнения: 1 416
Почти съм сигурна че не,но не ти пречи да се обадиш по тел и да попиташ.Но не дават резултатите на хартиен носител,само се коментират лично или по тел.

# 68
  • Сливен
  • Мнения: 4 083
мерси много

# 69
  • Мнения: 262
Момичета здравейте и аз ще се присъединя към тази тема,след две не успешни инсета отиваме към икси процедура,с мъжки фактор сме и съм луднала въобще не знам за какво става въпрос,тепърва почвам да чета за процедурата,парите ....

# 70
  • Сливен
  • Мнения: 4 083
Щом сте с мъжки фактор подавайте по фонда,а докато чакате ако имате финансова възможност направете едно платено,на нас ни излезе около 6000лв,но включвам парите за предварителните изследвания,самата процедура,лекарствата и пътните разходи,аз бях по къс протокол.

# 71
  • Мнения: 262
Щом сте с мъжки фактор подавайте по фонда,а докато чакате ако имате финансова възможност направете едно платено,на нас ни излезе около 6000лв,но включвам парите за предварителните изследвания,самата процедура,лекарствата и пътните разходи,аз бях по къс протокол.
Благодаря ти,ами вече нямама финанси с тези две инсета и всички изследвания вече няма финанси и ще се пробваме по фонда и дано ни одобрат,но ще е голяма чакане,ама какво да се прави търпение и това е

# 72
  • Мнения: 1 849
Хоп, най-после и аз да се присъединя към темата  Hug
Chiara, втрещи ме яко това, което написа, дано си добре  Praynig
Емето, не е малко чакането за финансиране от фонда, но пък времето си минава така или иначе  Peace
Днес ми е 7-и ден от стимулацията, имам по 10-12 фоликула в яйчник, бавно растат, 2 дни бях на Гонал 350, в следващите 2 ще съм на Фостимон 375  Whistling
Ядосвам се на тия моите заспали яйчници, дано да се отсрамят с качествени яйца  Wink

# 73
  • Мнения: 4 696
Taра, успех, ще порастнат, няма къде да ходят. Wink
Аз ще стартирам след празниците по дълъг протокол и още от сега се вълнувам. Crazy

# 74
  • Мнения: 1 433
Тара, браво, лека полека една по една отпрашваме към бременните.
При нас едва юни месец ще се действа, дай Боже всичко да е наред Hug

Общи условия

Активация на акаунт