Нови придобивки в гардероба - 44

  • 188 781
  • 744
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 13 548
За теб може и да няма,, но   след като собственикът на фирмата  опредля и спазва тази политика.,  явно за него има.Той държи витрините му, по целия свят да излъчват едно и също послание.
Собственикът на Индитекс е най богатият човек в Испания .Магазините му на Zara, Масимо Дути, Бершка, Оушо и т н. фактурат милиарди по целия свят, без да  се налага да развалят витрините.Не съм чула някой да е спрял да купува от тях поради тази причина.
Между другото, това е една от малкото търговци марки, които нямат оутлети.(поне в Испания). Което ще рече, че колекциите им се разпродават до последно в рамките на сезона Факт с който не могат да се похвалят много други търговски марки от по висок или по нисък клас.


Е чуй, аз съм спряла да купувам от тях поради друга причина и да знам кои са Индитекс и какво понеже са те да продължавам, като че ли няма човек къде да си похарчи парите в днешно време.
Въобще не ме интересува как стоят на пазара, в техни магазини вече не влизам.
Аз съм клиент и въобще не ми дреме за политиката на собственика на магазина.

# 586
  • Berlin
  • Мнения: 11 340
 Laughing Аз бях с витрината.
Еми, нямаше го това, което исках, в магазина. Стоеше си само изложено на витрината. Днес ми попадна една статия точно за Индитекс, ама не съм седнала да я прочета - как Зара са световноизвестни без да си правят особена реклама.

# 587
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
zari65,
парите са си твои, ти решаваш,  къде да ги похарчиш.
Никой не те  кара да пазаруваш от Индетекс.Но където и да пазаруваш, не можеш да. очакваш или изискваш от собственика да съобрази търговската си стратегия с твоите изисквания.Бизнеса си е негов, той решава дали да го съобрази конкретно с теб или не.Щом ти важно пазарувай само там където го правят.

аbs, историята на испанските гиганти Индетекс Манго и другите не толкова известни е много интересна, всички са тръгнали от минимум капитал. Успели да се заемат нишата, която в имало при създаването им.Познавам лично един от двамата братя собственици на Манго.Те са с турски произход и се самоопределят като такива.Съотввтно са използвали характерния търговски нюх и са се наложили в страната,  която не в тяхната.По големият от двамата братя се нарежда на шесто място по богатство в Испания

Последна редакция: ср, 24 авг 2016, 22:44 от sl

# 588
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
Моят коментар беше за роклята в Добрич, а не за другия случай

# 589
  • Мнения: 46
Момичета,роклята е  останала една единствена, защото с нея е аранжирана витрината, размера й е М. Мисля ,че е  от марката  POLOGARAGE или HERRY.
В този магазин зареждат най много от  тези две марки.Собственичката на магазин HERRY , Станка Катранджиева  в момента е в Италия,
в края на седмицата се завръща и тогава ще говоря  с нея.Нямам много опит в онлайн пазаруването , затова  разглеждах сайтовете на тези две марки, но такава рокля не видях.
Роклята е моя моята мечта Simple Smile
..нищо че за някой от вас тя не е  " уаууу", тя просто е прекрасна Simple Smile))
Ще я открия Simple Smile.

Последна редакция: чт, 25 авг 2016, 10:09 от Романтичка

# 590
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
Ясно защо не ти дават да я мериш тогава.

# 591
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Романтичка  Blush поне марката могат да ти кажат  Peace

# 592
  • Мнения: 197
.  Ей такова от кога си търся...последното ,та й моя номер.

# 593
  • София
  • Мнения: 901
.  Ей такова от кога си търся...последното ,та й моя номер.

 Heart Eyes Heart Eyes Честито да ти е! Сподели от къде е моля те!

# 594
  • Мнения: 197
Nani от ingolstadt village,аутлет център  близо до Мюнхен.Супер симпатично  място,снимката е от интернет.

# 595
  • Мнения: 2 619
Момичета имате ли впечатления от качеството на тази марка?http://www.vanitta.com/kolekcii/?article=&price=&colorId=21
Като съм в Бг търся да пазарувам бг стоки Laughing.

# 596
  • София
  • Мнения: 9 606
За първи път чувам за нея! ooooh!
Не бях виждала такава гротеска на по-абсурдна цена! Чували върху хора! Shocked Shocked

# 597
  • Sofia
  • Мнения: 15 624
   Ооо, да, цените си ги бива. Twisted Evil Joy

# 598
  • София
  • Мнения: 295
Красота от YamamaY
Скрит текст:

Blumarine
Скрит текст:

# 599
  • Мнения: 4 428

Това наистина е красота  Flutter Честито!
Може ли инфо къде се продава и цената на комплекта  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт