Амини е мама на двама и надежда ни дава голяма !Бъдещи мами над 35

  • 42 643
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 406
Ели, и при нас не е хубаво времето  Confused  Преди малко валя, гърмя, трещя ... от едната страна на офиса прозира слънцето през облаците, а от другата е толкова притъмняло небето  ooooh!

Кажете сега, какво се купува за кръщене на момиченце? Освен дрехи  newsm78  Нещо нямам желание да купувам дрешки на сляпо  Confused

Последна редакция: ср, 04 май 2016, 18:34 от tanzu

# 736
  • Мнения: 363
Танзу, кажи колко ти е близко момиченцето, колко е голямо и каква сума би отделила?

# 737
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 298
Аз не знам - детско бижу може би  Thinking

# 738
  • Мнения: 3 406
Анн, момиченцето е детенце на първа братовчедка. По кръв и усещане - много близко. Но го виждаме много рядко и не ми се рискува с дрешки. Иначе съм харесала една страхотна рокля, но не смея да я купя  Rolling Eyes  Сумата не е от значение в случая.

Ели, подарих и на госпожицата златни обички за първата годинка, което беше преди 6 месеца. За медальон ми се струва малка. Вярно, че ще и остане за спомен и ще си го носи като порасне. Но след години дали ще е актуално закупеното днес бижу  newsm78

# 739
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Танзу, обикновено на много близки сме подарявали бижу...може да е някаква фигурка...

# 740
  • Мнения: 5 037
Танзу,може да подариш колело без педали.Някаква триколка.Питай родителите да не би нещо да се  дублира.

Нова тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=920675.new#new

# 741
  • Мнения: 363
Танзу и ние сме подарявали на толкова близки златно бижу - детска гривничка, медальонче някакво универсално.

# 742
  • Мнения: 1 423
Танзу, можеш да подариш:
- порцеланов комплект чашка чинийка и купичка в куфарче
- юбилейна монета от банка
- чадърче и дъждобран, децата обожават
-книжки със звуци на животни, или книжка-чанта, в Ст.З. има чудесна книжарница.
- колело или количка за бебе Simple Smile

Дано прочетеш, че имало нова тема.

Общи условия

Активация на акаунт