Амини е мама на двама и надежда ни дава голяма !Бъдещи мами над 35

  • 42 648
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Звездичка, вчера сложих чесън на прах в майонезено - млечния сос и стана по-хубаво.

# 691
  • Мнения: 5 037
Крайния резултат на цветето,което показвах по-рано.
Скрит текст:


# 692
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Браво, Шери, ето защо само четеш, ти си заета с правене на красоти  
Зазу1, кога ще ти е срещата с доктора и коментара на неуспешния опит? А пиете ли нещо за подобряване на качеството и при двамата?
Благодаря за подкрепата, но истината е, че и аз не знам какво да правя....

Редена яйчена салата (от perunika)

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 40 852
Хоуп,пристрастна си...заради професията на майка ти.Но те разбирам...никой не иска да гледа детето си болно!

Шери страхотно е!

# 694
  • Мнения: 8 299
Хоуп,пристрастна си...заради професията на майка ти.Но те разбирам...никой не иска да гледа детето си болно!

Не съм пристрасна....виждала съм посинялото ми дете , което плаче, гледаме в очите и с едва илизащ глас ми казва: Мамо, нали няма да умра? И това е дете на 5 години...дали няма да му дам ако трябва и двойна доза , пък ме питай после за страничните ефекти.

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 40 852
Да,това не го отрича никой...в случаи като този да,но при по-леки такива няма нужда.Мисля и Амини това имаше предвид,че докторите се презастраховат просто...

# 696
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
малко забавление
https://www.facebook.com/TimeToSmile.lol/videos/1694722244111658/?fref=nf

И аз съм пристрастна за детските градини заради майка, но....какво мога да направя, че има хора, които уронват престижа на една толкова благородна професия

Последна редакция: ср, 04 май 2016, 13:26 от Слънчевата Манди

# 697
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Четох, четох ииии... признавам си, нищо не запомних...  Sad Само запомних, че споменавате братята си и сърцето ми още повече се свива. Моя е с 4 години по-малък от мен и в момента има нужда от много стиснати палци.
Скрит текст:
След операция на крака за отстраняване на доброкачествено образувание преди месец и половина, днес го приеха в съдова хирургия със страшно отекъл крак. Много тромби...  Cry

# 698
  • Мнения: 39 490
Божее. Как не се е усетил  Tired

# 699
  • Мнения: 8 299
Kali стискам силно палци!

# 700
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Кали стискам силно палци  Hug

# 701
  • Мнения: 3 406
Благодаря за подкрепата, но истината е, че и аз не знам какво да правя....
Манди, добре дошла в клуба  Hug

Шери, много красиво  bouquet

Кали, стискам силно палчета за твоето братче  Hug Hug Hug

# 702
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Кали, да се оправя бързо...

# 703
  • Мнения: 39 490
Кали, успокой се. Ще се оправи брат ти. Нали са го хванали навреме. Малко хепарин, чорап и после терапия. Няма да е лесно, но нещата ще се оправят.

# 704
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Кали и от мен стиснати палци !

Общи условия

Активация на акаунт