Тае-бо 8 минути.!!

  • 11 447
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 818
А какво ще кажете за Tae[1].Bo.Cardio.2004.XviD?Защото аз него свалих преди 2 дни?

# 16
  • Мнения: 2 956
8 минутното не е само загрявка .Направо се скапваш след тези 8 минути.Защото във 30 минути не е само у-нията а той доста обяснява.Бля-бля туй бля-бля онуй.  bouquet


Абе той си обяснява,ама и не спират много,много....имаш си и там чисти 23-24 минути движение

# 17
  • Варна
  • Мнения: 870
Аз докато го чакам се изнервям.А във 8 минутното у-нията са интензивни без почивка. Peace

# 18
  • Мнения: 2 956
Аз докато го чакам се изнервям.А във 8 минутното у-нията са интензивни без почивка. Peace

Мда...току-що го проверих лично...с действия де-не съм гледала само  Laughing...и мисля че е екстра..
от утре започвам с него и подкарвам после 28-минутното  Peace

# 19
  • Мнения: 636
добре де изтеглих първото, което пише че е за 8 мин. но само надписи ми излизат като го пусна>
Сигурно някъде бъркам

# 20
  • Мнения: 93
 Надписите са само в началото. После са и упражненията, които за начинаещи в тае-бото, според мен могат да доведат до инфаркт. Тези са само за напреднали!! newsm68

# 21
  • Мнения: 2 956
Надписите са само в началото. После са и упражненията, които за начинаещи в тае-бото, според мен могат да доведат до инфаркт. Тези са само за напреднали!! newsm68

Бе незнам дали съм от напредналите ,ама снощи като ги пробвах 8-те минути и едвам се изпотих...ако имаше още 2 минутки щеше да е повече... Laughing...за това от днес почвам с тях и след това другите 28  Peace

# 22
  • Мнения: 6 390
http://ts.searching.com/search.asp?h=&query=Tae+Bo&submi … 6&submit.y=12
от тук си свалих супер Тае Бо / торенти Peace

# 23
  • Мнения: 2 716
Не ми се отваря страницата на 8-минутното. Моля помагайте  newsm20 А и никога не съмчувала за тае бо. Какво точно се прави? Прилича ли на аеробика?

# 24
  • Мнения: 262
Не ми се отваря страницата на 8-минутното. Моля помагайте  newsm20 А и никога не съмчувала за тае бо. Какво точно се прави? Прилича ли на аеробика?

И аз съм от новаците - ще си ги изтегля, но тези от вас които сте се занимавали, може ли да обобщите или някакви ценни съвети? Мерси

# 25
  • Мнения: 431
И на мен не ми се отваря 8-минутното, помагайте с други линкове, моля Praynig...

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
А какво ще кажете за Tae[1].Bo.Cardio.2004.XviD?Защото аз него свалих преди 2 дни?

Изгледах го 2 пъти, но ми се струва доста натоварващо, аз съм мързеланка и май не е за мен.

# 27
  • София
  • Мнения: 10 858

Как точно се дърпа оттук, нещо не мога да се справя Embarassed

# 28
  • Мнения: 1 064
Цитат на: crossamaia
А ето тук си е направо 8 минутката:
http://store1.data.bg/gateto/Moviez/Aerobic%20-%20Tae%20Bo/

[/quote

На мен ми дава, че файлът не съществува. Моля за помощ.

# 29
  • Мнения: 20
Искам да споделя личен опит с 8 минутната програма. Правя тези упражнения почти всеки ден, т.е. почти всяка вечер - правя ги на гладен стомах. Има поразителен ефект и то само за 1-2 седмици /като по рекламите на кремовете и лосионите/.  Освен това започнах да ги съчетавам с много прост режим: вечер след 8 гледам да не ям нищо, а ако много огладнея изяждам едно кисело мляко или някакви плодове. По принцип имах нужда да сваля 4-5 кг. и това стана за нула време. Но в съчетание с не-яденето вечер успях да прибера и едно доста прилично и отпуснато коремче, което гледах да крия с широки тениски. Да не ядеш вечер е малко гадно в началото, защото аз преди винаги си хапвах преди лягане. Но се свиква за около 5 дни, а през деня ям каквото и колкото си искам. По принцип съм от мързеливците, които не обичат спорта и предпочитат да се излежават на дивана пред телевизора, но понеже бързо видях ефекта имам мотивация да продължавам. А и мускулатурата доста добре се стяга и оформя без да става на груб релеф. Така че, девойка, 1-2 седмици малко инат, после става навик. а пък и 8 минути не ги усещаш как минават.

Общи условия

Активация на акаунт