ВТОРИ клас... иии Ваканция! - 7 тема

  • 57 551
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 1 901
Да са ви честити рождениците Simple Smile Много да ги слушате Simple Smile
За ваканция на село винаги съм си мечтала- бях градско хлапе и всички заминаваха. Бабите не са свободни, но затова пък си имаме роднина в провинцията, която обожава децата, а аз се възползвам (безсрамно) Simple Smile Единственият проблем е храненето и "мама не готви така" или "тате не ми дава да ям това" . Миналата година се връща от гостуване и му давам да опита смокиня, а той ми отговори: "аааа, мама не ми дава това, защото ще се появят пъпки" и аз се облещих . Усети се диването с кой говори, подсмихна се и каза "опа, грешка"

# 676
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
При моите проблем с храненето няма. Каквото им се яде, сами си го приготвят. През лятото основно наблягат на салати, плодове, кисело мляко и по-малко месо. Салатите сами си режат, правят плодови салати от мляко и плодове, или само плодове, могат да си направят яйце на око или да сварят яйце. В повечето случаи, докато баба им се суети, те вече са си направили нещо за ядене. Абе гладни няма да се оставят. Mr. Green

# 677
  • Мнения: 19 365
Честито на всички минали рожденици!

Нашата селска къща също е до рекичка в планината. Откакто се затопли, нямаме търпение поне единия ден от уикенда да сме там, въпреки че още текат ремонти. Щерката не е толкова запалена, защото няма с кого да играе. Децата от съседните къщи за беда са само момченца. Поне са долу-горе на нейната възраст и се надявам като дойдат на гости на бабите си, да се запознаят и да си пасне с някое.

# 678
  • Мнения: X
Mиналата година се връща от гостуване и му давам да опита смокиня, а той ми отговори: "аааа, мама не ми дава това, защото ще се появят пъпки" и аз се облещих . Усети се диването с кой говори, подсмихна се и каза "опа, грешка"

 Joy Joy

Много са сладки децата!

# 679
  • София
  • Мнения: 17 596

Ох, кой беше ходил на детски рожден ден с пейнтбол... и къде? Моооля?
На едното място категорично ми казаха, че поне тази година, а по-добре и другата, не ни искат - малки били, а на другото, където в нета пишеше, че било за по-малки, просто - фалирало... други има ли? Като за малки? Моооля... много се зариби - а изведнъж - ядец!

# 680
  • Мнения: 16
Записвам се в тема bouquet
Майка съм на бъдещ второкласник с голямо въображение и много амбиции Grinning Вярвам, че всички деца са такива и с радост бих обменяла мнения и съвети с вас  Grinning

Хубав и усмихнат ден от мен  Peace



# 681
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 347
Записвам се в тема bouquet
Майка съм на бъдещ второкласник с голямо въображение и много амбиции Grinning Вярвам, че всички деца са такива и с радост бих обменяла мнения и съвети с вас  Grinning

Хубав и усмихнат ден от мен  Peace





добре дошла.
нашите са бъдещи третокласници, но няма страшно Simple Smile ще споделяме опит  Hug

# 682
  • София
  • Мнения: 1 635
Моичкия вчера си е получил водните пистолети и беше супер щастлив.

И също така много му харесва Матилда. (помня, че и на други им беше харесала)
Вечер по десетина минути ми разказва прочетенето от деня.

# 683
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Сашо се е отворил на четене. От вчера чете и пушек се вдига. Даже си е добавил още книги към онези от списъка, които възнамерява за прочете през лятото.  Grinning

Кати, щерка ми е била на пейнтбол рожден ден, точно във втори клас. Но мястото вероятно вече не съществува, защото се намираше там, където сега е Hi Tech Park. Не мога да помогна, уви. Confused Но иначе за момче на тази възраст е невероятно забавление и със сигурност такъв рожден ден се помни. Дано откриеш място. Peace

# 684
  • София
  • Мнения: 1 396
Моята щерка прочете Патиланци. Сега чете Лукчо. Харесва и се забавлява с нея. Вече я е почти преполвила само за няколко дни, като чете само вечер по около час. Следващата в списъка е Матилда.

# 685
  • Мнения: 16
Ние също сме прочели "Патиланско царство", а сега чете (ту той ту аз...) "Приключенията на Том Сойер" - книгата му е интересна, но трудно прочита повече от 4 страници.

"Лукчо" също ни е в списъка за "след 1 клас".

# 686
  • София-Младост
  • Мнения: 23 391
Вариант за децата в софия края на юли/началото на август
http://zaednovchas.bg/summer-academy-2016/

# 687
  • Sofia
  • Мнения: 21 733
Честито на рождениците!  Hug

Записвам се в тема bouquet
Майка съм на бъдещ второкласник...




Ето ги бъдещите второкласници

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=926770;topicrefid=19

# 688
  • Мнения: 16
Честито на рождениците!  Hug

Записвам се в тема bouquet
Майка съм на бъдещ второкласник...




Ето ги бъдещите второкласници

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=926770;topicrefid=19

Благодаря ти, Морена,  ще чета и двата форума, ще ми е от полза Simple Smile

# 689
  • Мнения: X
Какво затишие, явно ваканцията тече с пълна сила.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт