Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 51

  • 60 471
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 213
mavricia Това импулсивно решение ще ти коства много излишни стрес и нерви. Не е добре да се правят толкова ранни тестове, защото се получава точно това, през което преминаваш в момента. Трябва ти спокойствие.

# 691
  • Мнения: 413
Оххх,момичета не знам да се радвам ли какво да правия,възможно ли е теста нещо да не е наред?
До колкото знам преди ЗЕТ не се поставят препарати с ЧХГ, които да могат да повлияят.
Аз имах положителен тест на 6-ти ден след ЗЕТ, а дори не беше с първата урина. На следващият ден с първата вече беше съвсем ясна, но си хукнах към лабораторията. .. и започна голямото терзание, да не приключи всичко преди първия преглед. Със сегашния си акъл бих чакала до 14-ти ден, за да си спестя притесненията.
Честито! Стискам палци всичко да е наред и като по книга!

# 692
  • Мнения: 24
mavricia Това импулсивно решение ще ти коства много излишни стрес и нерви. Не е добре да се правят толкова ранни тестове, защото се получава точно това, през което преминаваш в момента. Трябва ти спокойствие.

Знам,че си права,но не успях да се контролирам.След два дни ще направя още един и ще изчакам кръвния,но съм решила този път каквато е божията воля,ако трябва да стане ще стане.

# 693
  • Мнения: X
Всеки  си прави тестовете, когато иска или когато прецени.
 Мавриция,хайде след няколко дни  две дебели черти.А за стреса, хич не го мисли.

# 694
  • Мнения: 3 213
А за стреса, хич не го мисли.


Ахъм, лесно е да го кажеш отстрани...

# 695
  • Мнения: 24
Миналия път направих пиклив тест на 7мия ден и беше отрицателен и така до кръвния,който също беше отрицателен.Сега на петия ден е положителен,да пак казвам бледа е и то доста,но я има.Пак казвам,ако е писано ще стане

# 696
  • Мнения: X
Стискаме ти палчета,мавриция!

# 697
  • Мнения: 24
Стискаме ти палчета,мавриция!
Благодаря ви.Успех на всички ни Hug

# 698
  • София
  • Мнения: 4 884
Аз след инвитро опитите ми (и двата успешни) директно си правех кръвен.Винаги повтарям след 48 часа бЧХГто, за  да видя как се удвоява стойността, това ти е най-големият показател. На първия ми опит имах положителен кръвен още на 6ти ден, бяха близнаци. На втория опит положителен ми беше на 8ми ден (кръвен).Щом имаш положителен уринарен на едва 5ти ден след ЕТ, залагам на близнаци Peace Дано всичко е наред!!!
По отношение на стреса, аз лично се стресирам много повече от неизвестното, отколкото от резултата, бил той положителен или отрицателен, демек спокойствие идва при мен когато разбера истината Wink  Laughing

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Миналия път направих пиклив тест на 7мия ден и беше отрицателен и така до кръвния,който също беше отрицателен.Сега на петия ден е положителен,да пак казвам бледа е и то доста,но я има.Пак казвам,ако е писано ще стане
Стискам ти палци наистина да е втора чертичка, прекалено рано е, освен ако чхг-то не ти е много високо. При мен многоо бледа на Престо се появи на 10ти ден, но пък и чхг ми беше ниско ...

# 700
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета. Чета отдавна, но за първи път пиша. И аз съм пациентка на болница Надежда. Прочетох тук, че ще излизат в лятна ваканция. Може ли някой да ми каже от кога и до кога. Аз съм на консултация на 30.05 след трети поред неуспешен опит и се притеснявам, че ако има ваканция ще ме отложат за...???

# 701
  • Sofia
  • Мнения: 1 060
Доколкото на мен ми каза Шефкетова, ваканията ще е целият юли месец, и август започват пак. Но дали ще има дежурни не зная  newsm78.

По повод това и бремеността на Шефкетова, след като я попитах тя ми каза, че ще работи до края на юни, първо заради почивката и второ заради бремеността и. Аз я попитах какво да правя след като излезе от графици и тя ми каза да си избера друг лекар, и че нейните пациенти ще ги поеме Цветков. Какво според вас да направя, да си остана при Цветков или да се прехвърля при Стаменов или Персенска, сега съм в дилема  ooooh!

# 702
  • Мнения: 3
poooh, относно избора на лекар, мисля, че сама трябва да си решиш. Аз съм при д-р Стаменов и всеки път чакам с часове за преглед, а съм забелязала, че Персенска си спазва графика, а за Цветков нямам впечатления. Всички случаи се обсъждат между лекарите, така че моя съвет е да питаш докторката кой ще ти препоръча.

Последна редакция: сб, 21 май 2016, 18:25 от s nadejda

# 703
  • Мнения: 1 849
Не е вярно, че всички случаи се обсъждат между лекарите, това е физически невъзможно!  Crazy
По-сложните може би, дано не си от тях.
Най-малко се чака при Персенска, Стаменов е най-зает, Цветков също ще е доста зает, като поеме и пациентките на Шефкетова, а често прави и операции между прегледите.
Който и да избереш - ще си в добри ръце  Peace

# 704
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 59
Здравейте момичета.Може ли да ми кажете,тъй като не съм от Сф и ми предстои скорошно взимане на заповед,дали ще мога да съчетая нещата с едно идване на взема документи от клиниката и заповедта си.И колко време ще чакам  за преглед,нямам претенции кой доктор ще ме поеме,дали да си записвам час от сега или ще ме вмъкнат след като занеса заповедта.На всички желая в най скоро време да сбъднем мечтите си за детенце.

Общи условия

Активация на акаунт