Пластични хирурзи - нови мнения

  • 163 288
  • 735
  •   3
Отговори
# 30
  • Мнения: 53
Здравейте,

Пиша само за да изкажа личното си впечатление и голямо удиволетворение от свършената работа на д-р Живко Кънев. Тази зима ми постави гръдни импланти и резултата за мен лично е страхотен , а и според мои близки. Преди да се подложа на операция по обиколих всички "светила" в тази сфера. Държа да уточня, че парите не са стояли като предпоставка в това при кой да избера да ме оперира. Масовката от пластичните светила директно ми казваха слагам ти ето тази марка , никой не ми предлагаше нищо между което да избирам!!! Всичките при които бях гледаха едва ли не час по-скоро да им дам парите, да ме резнат и хайде чао. Единствено при д-р Кънев ми не изваден целия антураж на всички марки импланти и избора оставаше в моите ръце. Той само ми каза за всяка една марка какъв размер като максимум кубици може да поемат гърдите ми. Отношението беше на ниво , а работата му лично при мен СТРАХОТНА ! Аз съм  425куб при нулев старт!

# 31
  • Мнения: 5
Когато човек е изправен пред такъв проблем, какъвто е едно онкологично заболяване, той няма желание за го афишира пред медиите. Хората изпитват към него съжаление, а това, мили момичета, повярвайте ми, е много по-лошо от обезобразени гърди. Обмисляла съм този вариант, но не мога да си представя как ще дойдат при мен "Господари на ефира", например, и ще се наложи пред цяла България да разказвам за болката си.
Опитах се да намекна на д-р Георгиев, че е морално да поеме някаква отговорност, но и тонът, и съчувствения поглед, и заученото поведение на рицар на момента се промениха. Без да го казва с думи, показа, че "Битият - бит..."
(продължението го знаете).
Оставила съм Бог да го сади. При него аз оставих 10 000 лв.!
Тук съм, за да обмисля с ваша помощ, към кой от пластичните хирурзи да се обърна за подмяна на имплантите.
Благодаря на за съчувствието (съжалението е едно, съчувствието друго)!
И ходете редовно на профилактични прегледи!!! Няма застраховани. Когато минете през мамографа настоявайте и за преглед на ехограф, често този момент се пропуска като ненужен, но при мен се оказа животоспасяващ.

# 32
  • Мнения: 12 473
Джеси, не оставяй нещата така!
Искаш и други ли да пострадат също?

# 33
  • Мнения: 5
Escuse me, скъпа, какво да направя?!
Към кого да се обърна? Имам снимки на гърдите преди операцията, след премахване на тумора и след поставянето на имплатнити, откъдето е видно, че положението след  силиконовите импланти е много по-тежко, сравнено с това след отстраняване на 1/3 от гърдата. Да не говорим за дискомфорта и болките, които търпя вече няколко години. 10000 лв., пък са друг въпрос...
Не вярвам някой да ми обърне внимание? Медиите искат сензации и без афиширане на моята личност и лицето ми няма да направят нищо. На мен не ми се ще да обявя това публично...Frowning1

# 34
  • Мнения: 12 473
Публично не означава да е чрез Господарите - а да застанеш с името и лицето си ако се налага. И ако си права и искаш справедливост - от какво се "срамуваш"?? Откога да си болен е срамно и тайно?
Да, тежко е и именно заради това имаш право и заслужаваш да се поправи несправедливостта.

# 35
  • Мнения: 442
Постъпката на доктора е ужасна. В днешно време рядко се намират свестни лекари, всеки иска да ти одере кожата. Няма ли възможност да се консултираш с адвокат? Нали има разни асоциации за защита на пациента.  Rolling Eyes

Препоръчвам ти да отидеш на една консултация в МБАЛ Скин Системс, точно защото са много съвестни лекарите, а и мисля, че се занимават и точно с реконструиране на гърди след онкологични заболявания. Имат лаборатория за всякакви изследвания и въобще са много на ниво, все пак голяма болница.

Това с Господарите и аз не бих го направила, не всеки човек има психиката за такова нещо иначе е много добро, за да се види от хората истината.

# 36
  • Мнения: 20
Здравейте, интересувам се от пластична операция за корекция на стърчащи уши. Можете ли да ми првпоръчате хирург в София?

# 37
  • Мнения: 1
Здравейте,не знам дали съм на точното място,но бих искала да попитам,някой правил ли си е дермабразио и кой пластичен хирург е добър в тази процедура?

# 38
  • София
  • Мнения: 4 714
Пластичен хирург за дермоабразио??? newsm78 За пръв път чувам. Peace

# 39
  • Мнения: 718
Moже би е имала предвид дерматолог.

# 40
  • София
  • Мнения: 4 714
Moже би е имала предвид дерматолог.
Може. Но и пластичните хирурзи се "отвориха" към всичко. Wink

Аз да питам: някой с някакви отзиви за Живко Кънев, Владимир Василев или някой друг от когото сте доволни без прехвалената 5-ца ?

# 41
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
jesihristova, много се разстроих от твоята история. Какви импланти ти постави?

От изброените лекари в анкетата - бих се доверила на Стоянов и Заякова. Извън нея - и на други.

# 42
  • Мнения: 1 715
Moже би е имала предвид дерматолог.
Може. Но и пластичните хирурзи се "отвориха" към всичко. Wink

Аз да питам: някой с някакви отзиви за Живко Кънев, Владимир Василев или някой друг от когото сте доволни без прехвалената 5-ца ?

Аз съм изключително доволна от др Кънев. Преди година и половина ми сложи импланти при нулев старт. Невероятен професионалист и за разлика от по-рекламираните хирурзи (защото светила в никакъв случай не мога да ги нарека), той си направи труда да ми направи обстоен преглед и да препоръча имплант, подходящ за моята анатомия. Н.Г. каза, че формата зависи от финансовата ми възможност-ако парите не ся проблем да сложа капковидни, ако искам по-евтини -да сложа кръгли. Беше абсурдно Simple Smile
И.С. оперира няколко месеца преди моята операция моя приятелка и резултатът беше зле, много срабо изпълнение, никаква консултация и съдействие при избора на размер и форма.

# 43
  • София
  • Мнения: 4 714
Скрит текст:
Moже би е имала предвид дерматолог.
Може. Но и пластичните хирурзи се "отвориха" към всичко. Wink
Аз да питам: някой с някакви отзиви за Живко Кънев, Владимир Василев или някой друг от когото сте доволни без прехвалената 5-ца ?

Аз съм изключително доволна от др Кънев.
Скрит текст:
Преди година и половина ми сложи импланти при нулев старт. Невероятен професионалист и за разлика от по-рекламираните хирурзи (защото светила в никакъв случай не мога да ги нарека), той си направи труда да ми направи обстоен преглед и да препоръча имплант, подходящ за моята анатомия. Н.Г. каза, че формата зависи от финансовата ми възможност-ако парите не ся проблем да сложа капковидни, ако искам по-евтини -да сложа кръгли. Беше абсурдно Simple Smile
И.С. оперира няколко месеца преди моята операция моя приятелка и резултатът беше зле, много срабо изпълнение, никаква консултация и съдействие при избора на размер и форма.
[/quote]

Много благодаря! bouquet
Все по-често срещам обосновани негативни мнения за Н.Г. и И.С. Вместо да вдигат качеството, те правят обратното. newsm78 А може толкова да са били кадърни и преди...много реклама на база шоу. 

# 44
  • София
  • Мнения: 1 758
Цитат
И.С. оперира няколко месеца преди моята операция моя приятелка и резултатът беше зле, много срабо изпълнение, никаква консултация и съдействие при избора на размер и форма.
[/quote]

Какъв беше проблема по-точно ?

Общи условия

Активация на акаунт