Пластични хирурзи - нови мнения

  • 163 351
  • 735
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3
Здравейте момичета, има ли някоя мацка, която си е увеличавала бюста при доктор Веселин Молов? Бях на консултация при него и останах очарована от отношението, времето, което ми отдели и като цяло как подходи към мен, тъй като аз имам доста проблемни гърди и ще се наложат няколко манипулации. Просто бих искала и мнение от дама, която вече се е оперирала при него за резултата и изобщо съвет Simple Smile Много благодаря предварително.

# 106
  • Мнения: 11
Здравейте,
Моля за мнение дали някой скоро се е оперирал при доц.Романски в Александровска болница.Предстои ми реконструкция на гърда в края на м.февруари .Знам, че при мен случая е малко по-особен, но все пак ме интересуват скорошни мнения по отношение работата на доктора. Днес бях на консултация при него и останах очарована от отношението му, за сметка на друг хирург в тази област, който каза, че ще ми  сложи имплантите само за да ми "напълни деколтето". Ако има случаи като моя, мога да разкажа по - подробно за срещата ми с Романски.

# 107
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Би било хубаво да разкажеш още сега, докато са ти пресни впечатленията Simple Smile

# 108
  • Мнения: 12
Здравейте момичета, има ли някоя мацка, която си е увеличавала бюста при доктор Веселин Молов? Бях на консултация при него и останах очарована от отношението, времето, което ми отдели и като цяло как подходи към мен, тъй като аз имам доста проблемни гърди и ще се наложат няколко манипулации. Просто бих искала и мнение от дама, която вече се е оперирала при него за резултата и изобщо съвет Simple Smile Много благодаря предварително.

Alabina, утре имам операция  при д-р Молов за увеличаване на бюста.  На мен го препоръчаха две познати  , които са си правили същата процедура и са доволни  и резултатите  са красиви  гърди. Преди  да си запиша  консултация  и аз търсих менение ..нищо не намерих. След срещата  останах очарована от отношението  , подхода  и вниманието.  Отогвори на всичките  ми въпроси.  Обясни  процедурата и начина  по който ,
ще се подходи. Почти 3 часа  продължи  консултацията. Моята операция  е в Бургас.  Ще се включа  и  с мнение  след възстановителния период.

# 109
  • Мнения: 3
Здравейте момичета, има ли някоя мацка, която си е увеличавала бюста при доктор Веселин Молов? Бях на консултация при него и останах очарована от отношението, времето, което ми отдели и като цяло как подходи към мен, тъй като аз имам доста проблемни гърди и ще се наложат няколко манипулации. Просто бих искала и мнение от дама, която вече се е оперирала при него за резултата и изобщо съвет Simple Smile Много благодаря предварително.

Alabina, утре имам операция  при д-р Молов за увеличаване на бюста.  На мен го препоръчаха две познати  , които са си правили същата процедура и са доволни  и резултатите  са красиви  гърди. Преди  да си запиша  консултация  и аз търсих менение ..нищо не намерих. След срещата  останах очарована от отношението  , подхода  и вниманието.  Отогвори на всичките  ми въпроси.  Обясни  процедурата и начина  по който ,
ще се подходи. Почти 3 часа  продължи  консултацията. Моята операция  е в Бургас.  Ще се включа  и  с мнение  след възстановителния период.

Здравей, много благодаря за информацията Simple Smile Желая ти успех, сигурна съм, че всичко ще мине перфектно. Пиши, когато можеш да разкажеш. Стискам плаци Simple Smile

# 110
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета!
На 7-ми януари си направих две естетични операции при д-р Стефан Комитски в Александровска болница.
Едната операция беше, корекция на вътрешната част на бедрата /леко увиснала кожа, след свалени 55кг/. Другата операция беше - поставяне на гръдни импланти /гърдите ми бяха много малки, но като казвам много малки....много малки хаххахаа/. Имплантите са Motiva-450cc. Избрах д-р Стефан Комитски, след среща с 5 различни доктори от страната. Резултатът, отношението и следоперативните грижи от страна на персонала на Александровска болница в това отделение, са не само на ниво, а нещо повече. Изключително съм доволна от доктора и го препоръчвам, на всички мои познати и приятели. Направих три консултации при него, като всеки път коментирахме, различни варианти за поставянето и вида на имплантите, тъй като при мен ситуацията с гърдите беше, че от дългогодишният професионален спорт тъканта на гърдите беше много стегната, както и мускула. За това, той предпочете да ги вкара през ареолата, а не отдолу. Той беше, единственият доктор, който ми каза, че това е максимума на кубатурата, която на този етап може да бъде сложена, според моите измервания на гърдите. Още веднъж , Благодаря на д-р Стефан Комитски.
На разположение съм, за повече информация.
Успешен ден на всички Simple Smile

# 111
  • Мнения: 1 600
Аз имам три въпроса..
Каква е цената на операцията на гърди и много ли боля? Колко време е възстановяването?

# 112
  • Мнения: 106
И аз имам въпрос, каква е цената за корекция на вътрешната страна на бедрата?

# 113
  • Мнения: 3
И аз имам въпрос, каква е цената за корекция на вътрешната страна на бедрата?

Цената беше обща и за двете операции-8000лв. Обикновено при д-р Стефан Комитски, само поставяне на импланти варира между 5700 и 6000лв. Тъй като при мен на бедрата, нямаше много за изрязване и нямах подкожни мазнини, респективно за това и цената е по-малка.
Тук можете да видите цените му: https://plastichna-hirurgia.com/?page=ceni&menu=ceni_menu&backg=5

# 114
  • Мнения: 32
Здравейте Simple Smile По принцип гърдите са ми големи,но след 2 раждания  доста ми увиснаха и съм решила да се подложа на повдигане на бюста. Бихте ли ми препоръчали добър доктор? Четох доста различни и противоречиви мнения... Единствено съм категорична че няма да се доверя на Енчев

# 115
  • Мнения: 1
Здравейте,планирам операция за подмяна на импланти в турция в естетик клиник ... Някой има ли имформация за тази клиника🤔 ще сьм безкрайно благодарна ако ми отговорите😘

# 116
  • Мнения: 1
предстои ми операция за увеличаване на бюста при Стефан Кумитски,притеснява ме само избора на сс,той ми избра 350 сс аз съм висока 1,57;47кг,имам гърди(не са големи,раждала съм)исках да попитам жени които вече са се оперирали конкретно при него за мнение и съвет.Благодаря предварително

# 117
  • Мнения: 21
Здравейте , търся мнения за др. Веселин Молов не информацията по форумите е много оскъдна. По конкретно ме интересуват мнения на жени запознати с работата по увеличаване на бюста на доктора. Блаходаря Ви , предварително !

Ти при него ли се оперира?

# 118
  • Мнения: 21
Здравейте, понеже липсват мнения за д-р Веселин Молов, искам да изкажа моето. Вчера бях на операция при него за поставяне на силиконови импланти. Изключително доволна съм от отношение, внимание, прифесионализъм. Мисля, че направих чудесен избор. За сега са много отекли и доста боли, но пак ги харесвам. Правих операцията в Бургас в Оксиком. Сестрата която беше при мен, влизаше на 5 мин да ме пита как съм, изправяше ме, разтриваше ме да не ме боли гърба, дори ми върза косата. Вниманието беше отлично. Това е на първо впечатление. Дано всичко е наред за в бъдеще. Всеки прави негов избор, аз казвам за моя случай.

# 119
  • Мнения: 231
Здравейте, понеже липсват мнения за д-р Веселин Молов, искам да изкажа моето. Вчера бях на операция при него за поставяне на силиконови импланти. Изключително доволна съм от отношение, внимание, прифесионализъм. Мисля, че направих чудесен избор. За сега са много отекли и доста боли, но пак ги харесвам. Правих операцията в Бургас в Оксиком. Сестрата която беше при мен, влизаше на 5 мин да ме пита как съм, изправяше ме, разтриваше ме да не ме боли гърба, дори ми върза косата. Вниманието беше отлично. Това е на първо впечатление. Дано всичко е наред за в бъдеще. Всеки прави негов избор, аз казвам за моя случай.
Какви импланти сложи и ако може цена?

Общи условия

Активация на акаунт