Пластични хирурзи - нови мнения

  • 164 031
  • 735
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2
Прочетох всички коментари, но не видях нито едно мнение за Веселин Молов. Има ли някой, който има отзиви за него?

Здравей,
аз се оперирах при д-р Веселин Молов ,като го предпочетох след консултации , проведени с някои от най-прехвалените хирурзи в България. Търсих доктор, на който да се доверя може би повече от 2 месеца.
Мога да кажа, че от него получих много добро отношение, адекватни и разбираеми отговори на всичките си въпроси - за мен това беше особено важно. От операцията си също съм повече от доволна и ако реша някой ден отново да се оперирам отново, то той ще бъде първия ми избор. Simple Smile

# 91
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
А какво оперирахте при него?

# 92
  • Мнения: 1 718
И аз събирам мнения за добър хирург за ринопластика. Нямам дефект, по-скоро искам корекция на върха- широк ми е върхът и искам да се изтъни. Така че, ако имате пресни впечатления, ще съм благодарна да споделите Blush

# 93
  • Мнения: 2
А какво оперирахте при него?
Уголемяване на гърдите. Simple Smile

# 94
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Благодаря Simple Smile Преди време му разглеждах сайта - като търсех инфо за липосукция. Посланието, подхода, изказа му ми харесаха. В крайна сметка - не ми се наложи, но поне "на приказки" - останах с приятно впечатление.

# 95
  • Мнения: 1
Здравейте дами,
искам да изразя мнението си за д-р  Живко Кънев, защото преди да се оперирам при него, нямаше прясна информация от доволни и недоволни пациентки.
 Аз мога да кажа, че съм ДОВОЛНА!!!
Имах голяма асиметрия на гърдите- едната беше по-голяма, с ареола обхващаща половината ми гърда, пък другата беше не толкова зле, но все пак увиснала.
Консултацията протече сравнително дълго, като доктора разчерта обясни всички варианти и размери и накрая написа на лист какво и как ще сложим. Каза че е нормално да искам и друго мнение. Направи ми впечатление , че беше доста пестелив на обещания и грандиозни резултати, но пък доста уверен.
Операцията беше дълга към 4 часа, защото си беше 2в1- поставяне на импланти и пластика а гърдите, при това само с един разрез около ареолата.
Резултата сега, след 3 седмици, е повече от перфектен, дори не съм очаквала да са толкова добре изгледащи, а ще стават още по-добре като избледнеят и така малките белези.
Пиша това, защото знам, че това е страшно важно за самочувствието на всяка жена и всяка иска перфектни резултати. Е, аз съм благодарна на д-р Кънев за прекрасния ми бюст!

# 96
  • София
  • Мнения: 4 714
Venelina, честито! bouquet
Много се радвам на позитивни резултати от не толкова популярни лекари.
Наблюдения върху други операции, които той извършва имаш ли?

# 97
  • Мнения: 2
В никакъв случай не правете ринопластика при Георгиев в София, два опита направи да обезобрази съпругата ми. Слава богу в чужбина се справиха с неговата некадърност, такъв лъжец и боклук рядкост се среща. Дори като му казах да каже ако не може да се справите ще отидем при друг продължи да лъже, слава Богу не му повярвахме. Чуждите доктори веднага разбраха къде са грешките му и успяха да ги оправят.

# 98
  • Мнения: 1 718
В никакъв случай не правете ринопластика при Георгиев в София, два опита направи да обезобрази съпругата ми. Слава богу в чужбина се справиха с неговата некадърност, такъв лъжец и боклук рядкост се среща. Дори като му казах да каже ако не може да се справите ще отидем при друг продължи да лъже, слава Богу не му повярвахме. Чуждите доктори веднага разбраха къде са грешките му и успяха да ги оправят.

Бихте ли казали къде в чужбина няправи ринопластика съпругата ви и при кого?

# 99
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета!
  В никакъв случай не се оперирайте при Ильо Стоянов! Аз съм с две неуспешни операци за уголемяване на бюста при него! След първата резултата беше потресаващ (вирнати зърна - нямаше сутиен, от който да не се подават зърната ми отгоре, супер раздалечени гърди, дабъл бабъл ефект седмица след операцията). Обяснението, което ми даде беше да не се притеснявам, че трябва да изчакам 3 месеца "гърдите да се наместят" и ако пак не ми харесват ще ми направи нова операция за моя сметка, разбира се. Е, така и не се "наместиха". Напротив - все по-зле ставаха! Като отидох на поредната консултация при него ме убеди, че вече знае къде е проблема, че ще ми направи перфектните гърди -точно такива, каквито исках! За жалост му повярвах!  Оказа се, че и втората операция беше поредният пълен провал! Никога повече не бих му се доверила! В последствие срещнах и няколко други  момичета, оперирали се при него със сходни последствия!! Дано да съм била полезна и да предпазя някоя от Вас! Защото това, което преживях вследствие на операциите, не го пожелавам на никоя!

# 100
  • Мнения: 3
Здравейте, искам да си направя корекция на бюста и съм се насочила към Естетика в Истанбул и по-специално към професор Ялчън Байран. Има ли някой информация за въпроснага клиника или професора? Благодаря предварително

# 101
  • Мнения: 1 602
Ужас...и сега? Какви са възможностите и при кой ще ходиш да му оправя на този бакиите? Някаква компенсация или нещо подобно нямаш ли право да искаш?

# 102
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета. Честито на всички от вас, които вече гордо вървят с едни гърди напред  Много отдавна обмислям , да не кажа, че направо си мечтая за деня, в който ще имам възможността да увелича бюста си. Е, този ден май наближава. Никога не съм харесвала гърдите си, които почти ги няма де, но все пак. След като родих дъщеря си положението съвсем стана нелицеприятно - вече са хем малки и безформени, хем увиснали. Както и да е, искам да се посъветвам с вас за няколко неща. Имам добри отзиви за д-р Милко Ковачев от приятелка. Ще се радвам, ако някоя от вас, която си е уголемила бюста при него ми разкаже за своите преживявания и мнение и би искала да ми изпрати снимки на резултата. Със сигурност ще се надъхам още повече и ще придобия представа какво да очаквам. Решила съм имплантите да са анатомини и да се поставят подмускулно. Въпросът ми към вас е как са поставени вашите, т.е. къде е разрезът?  Питам, защото оставам с впечатлението че в последно време е много актуално да се поставят през зърното.  След консултацията с него се колебая между импланти Nagor и Motiva. Има ли някоя мацка с такива импланти?

Тъй като имаме намерение след година две отново да имаме дете, какво ви е мнението за поставянето на имплантите преди това или да изчакам да родя?
Затрупах ви с въпроси, но просто съм силно впечатлена от хубавото приятелско отношение и настроение, което има този форум и предварително ви благодаря`за помощта

Ето и моя имейл - c.georgieva@abv.bg

# 103
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Приключи с деца, кърмене и т.н., нормализирай теглото и тогава Simple Smile Успех!

# 104
  • Мнения: 2
В никакъв случай не правете ринопластика при Георгиев в София, два опита направи да обезобрази съпругата ми. Слава богу в чужбина се справиха с неговата некадърност, такъв лъжец и боклук рядкост се среща. Дори като му казах да каже ако не може да се справите ще отидем при друг продължи да лъже, слава Богу не му повярвахме. Чуждите доктори веднага разбраха къде са грешките му и успяха да ги оправят.

Бихте ли казали къде в чужбина няправи ринопластика съпругата ви и при кого?

Истанбул, д-р Мухамет Дилбер, и там имахме проблеми заради някаква слаба инфекция, не разбрахме от нас ли беше или от тях. Но нещата и резултата са перфектни. И отношението! Забравих да кажа че беше в екип, сложно беше да се поправи стореното и имаше още някакъв лекар, но не запомних името, но д-р Дилбер го запомних:)

Общи условия

Активация на акаунт