Пластични хирурзи - нови мнения

  • 163 527
  • 735
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 312
Много обичам,когато чуя "ЕЖК" и тръгнат някави налудничави слухове. Едва ли Стоянов ще заложи репутацията си и от там бъдещите си доходи като оставя друг да му върши работата.
Аз направих корекцията си при него и съм изкл.доволна/вярно и парите не са като другите,за които чета тук,ама веднъж се прави../
Аз имам друг сериозен здр.фон-човека можеше да ми вземе парите,обаче каза,че иска становище от лекаря,който наблюдава осн.ми здравословен проблем,нищо,че е в ремисия

# 241
  • София
  • Мнения: 4 714
Много обичам,когато чуя "ЕЖК" и тръгнат някави налудничави слухове. Едва ли Стоянов ще заложи репутацията си и от там бъдещите си доходи като оставя друг да му върши работата.
Аз направих корекцията си при него и съм изкл.доволна/вярно и парите не са като другите,за които чета тук,ама веднъж се прави../
Аз имам друг сериозен здр.фон-човека можеше да ми вземе парите,обаче каза,че иска становище от лекаря,който наблюдава осн.ми здравословен проблем,нищо,че е в ремисия

Какво значи ЕЖК? newsm78
Нали и твоето мнение за Стоянов попада в тази графа?
Дори и намек няма за каква интервенция говорш. Laughing
Аз не бих му се доверила, мое мнение.
Да трърдиш, че ИС е много Ок, само защото те е пратил на консултация при друг специалист, който ти води основното заболяване е нелепо. Това е задължителна практика при всяка операция.
Репутацията на С идва от слагането на силикон, ама гледам напоследък май и за това го избягват.

# 242
  • Мнения: 106
Здравейте момичета, идвам с информация от моята позната за оперативния лифтинг. Правил го е д-р Георгиев, преди 10 години. Не e имала силни болки. Имала е оток няколко дни, не е приличала на себе си. На 10-ия ден са махнали конците. Проблема при нея е бил смъкване на долната част на лицето. Доволна е от резултата, все още получава комплименти за добър външен вид. Между другото, четох и на други места и все по често срещам името на д-р Комитски, с добри отзиви са д-р Стоянов и д-р Владимир Василев.

Последна редакция: пн, 11 мар 2019, 14:29 от Charina

# 243
  • София
  • Мнения: 4 714
Charina, благодаря! bouquet
 

# 244
  • Мнения: 76
Здравейте момичета, знаете ли кой пластичен хирург е добър в оперативния лифтинг? Нещо съм се замислила за след година...
Подкрепям въпроса? Моля, ако някой е правил, да даде подробности, че от 1-2 години се опитвам да намеря информация от минали през това, а не от лекри!
Здравейте! Доколкото знам в България не правят много фейслифт. Снаха ми търси да си прави също лифтинг, но в западна Европа, не в Турция. Свърза се с пластичен хирург във Париж, който прави предимно фейслифт там -dr.Charbel Tawk. Оказало се че е женен за българка и говори отлично български, а освен това оперира и в България. Така че този месец ще е на консултация при него в София и ако искате ще ви пиша с резултати

Здравейте! Доколкото имам информация, всъщност въпросният лекар мисля че е ливанец, живял в България, и в момента работи във Франция. От там идва и перфектният му български! Определено и в България има добри резултати при лифтинга - лично съм виждала резултати, и определено бях впечатлена.

# 245
  • Мнения: 106
Добри резултати от въпросния лекар или от други?

# 246
  • Мнения: 76
Добри резултати от въпросния лекар или от други?

Въпросният лекар не познавам. Моя позната, около 60 годишна, си прави в Пловдив оперативен лифтинг преди около 5-6 години при д-р Хатър - именно тя ми я препоръча за ринопластика. Предстои ми консултация, и ще пиша за впечатленията, и ако страха отстъпи на желанието - евентуално и за резултатите stuck_out_tongue:

Последна редакция: вт, 12 мар 2019, 14:43 от pepa12

# 247
  • Мнения: 67
Здравейте, може ли тел. .за   контакт с доц. Романски.
Спряла съм се ,за сега на него и др. Заякова ,така 4е ще съм много благодарна, ако някой сподели ли4ни впе4атления.Става въпрос за увели4аване на гърди .От Варна съм и при др. Заякова ще ми е зна4ително по- удобно, но нещо ми подсказва,4е трябва да отида и до София. Благодаря предварително.
Извинявайте ,4е замествам с цифра буквата, но така и не намерих къде е буква 4 на кл

# 248
  • Мнения: 3 027
Относно разрезети определено Стоянов, се справя доста добре. Първият път беше мнг малък и изчезна напълно с 3 процед за белези при тях, 2рия път си беше голям, но с времето се позаличи. Незнам дори на кого да се доверя за консултация за въпросните платна, четох в инет, съответно информация никаква. Мисля да попитам и мамолог какво му е мнението и дали просто да се примиря, че ще са такива и това е.
Моя близка прави операция, вече имаше импланти, но получи увисване след време и нещо като бабъл дабъл, та точно Стоянов я изпрати при Комитски за поставяне на такива платна ( остана си със същите импланти) Много е доволна. Обяснил е, че по този начин няма риск от увисване, дори да не носи цял живот сутиен.....
За такива операции и реконструкции съм чувала, че правят и в Св.София ( бившата Тина Киркова) Аз ходя там на мамологични прегледи при д-р Гемеджиев.

# 249
  • Мнения: 15
Момичета здравейте,бях на консултация при д-р Молов за гърди,той ми каза ,че 375 кубика е оптималното количесто за мен,но мен ми се искат по-големи ,мислите ли ,че е опасно ако привиша,примерно 410...колко рисковано може да бъде?Знаете докторите преувеличават,затова се обръщам към вас 😊.

# 250
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
Опасно, а вероятно и неестетично, защото резултатът вероятно няма да изглежда, както би искала.

# 251
  • Мнения: 115
Здравейте момичета,
Интересува ме операция за повдигане на бюст.
Много ви моля за препоръка за специалист?
Имали ли сте такава интервенция ? Или някоя позната?Доволни ли сте ?

Имах операция от дискова херния и се обездвижих много Sad от там и качих и вече гърдите ми не са там където бяха Sad.

Моля за помощ.

# 252
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета!
На 7-ми януари си направих две естетични операции при д-р Стефан Комитски в Александровска болница.
Едната операция беше, корекция на вътрешната част на бедрата /леко увиснала кожа, след свалени 55кг/. Другата операция беше - поставяне на гръдни импланти /гърдите ми бяха много малки, но като казвам много малки....много малки хаххахаа/. Имплантите са Motiva-450cc. Избрах д-р Стефан Комитски, след среща с 5 различни доктори от страната. Резултатът, отношението и следоперативните грижи от страна на персонала на Александровска болница в това отделение, са не само на ниво, а нещо повече. Изключително съм доволна от доктора и го препоръчвам, на всички мои познати и приятели. Направих три консултации при него, като всеки път коментирахме, различни варианти за поставянето и вида на имплантите, тъй като при мен ситуацията с гърдите беше, че от дългогодишният професионален спорт тъканта на гърдите беше много стегната, както и мускула. За това, той предпочете да ги вкара през ареолата, а не отдолу. Той беше, единственият доктор, който ми каза, че това е максимума на кубатурата, която на този етап може да бъде сложена, според моите измервания на гърдите. Още веднъж , Благодаря на д-р Стефан Комитски.
На разположение съм, за повече информация.
Успешен ден на всички Simple Smile

Здравейте,
Аз също съм се насочила към Д-р Комитски след прочетени добри отзиви.
 Интересът ми е към липоскулптура на бедра и седалище.
Бихте ли споделили мнение след третирането на вътрешната част на бедрата при вас?

Благодаря!

# 253
  • Мнения: 47
Здравейте отново момичета,
моята операция за повдигане на бюст мина и вече съм в къщи. Всичко е наред, само два дни стоях с дренажи в болницата, почти нищо не изтичаше и ме пуснаха. Днес бях за смяна на превръзката и се видях, даже белезите не изглеждат страшно, а са само на 6 дни. Ще свалят конците на 21-ия ден. Доволна съм, че се доверих на доц. Тепавичарова, въпреки, че е особен човек. Запознах се и с други доволни момичета там, оперирани от нея. Сега тя ще отсъства, оставя ме на нейна асистентка, надява се, че ще се видим септември. Но все повтаря, че още не е сигурна дали ще е тук наесен /за тези, които се интересуваха/. Между другото в отделението имаше пациентки на доц. Романски, също много доволни. Ако мога да съм полезна с нещо, моля питайте!

# 254
  • Мнения: X
Момичета здравейте,бях на консултация при д-р Молов за гърди,той ми каза ,че 375 кубика е оптималното количесто за мен,но мен ми се искат по-големи ,мислите ли ,че е опасно ако привиша,примерно 410...колко рисковано може да бъде?Знаете докторите преувеличават,затова се обръщам към вас 😊.

Здравей Blearr,
Аз скоро ще се оперирам при него, на мен ми каза 260 цц, което мен ми се струва адски малко, но каза, че ще имам проблеми ако си сложа повече, след още няколко консултации при други хирурзи ми казаха същото, за това му се доверявам напълно. А иначе повечето ми казаха едно и също,че кожата ми, тъканите не се разпъват и ще ме болят много ако си сложа големи. Имай му доверие Hug

Общи условия

Активация на акаунт