Пластични хирурзи - нови мнения

  • 163 241
  • 735
  •   2
Отговори
# 255
  • Мнения: 15
Момичета здравейте,бях на консултация при д-р Молов за гърди,той ми каза ,че 375 кубика е оптималното количесто за мен,но мен ми се искат по-големи ,мислите ли ,че е опасно ако привиша,примерно 410...колко рисковано може да бъде?Знаете докторите преувеличават,затова се обръщам към вас 😊.

Здравей Blearr,
Аз скоро ще се оперирам при него, на мен ми каза 260 цц, което мен ми се струва адски малко, но каза, че ще имам проблеми ако си сложа повече, след още няколко консултации при други хирурзи ми казаха същото, за това му се доверявам напълно. А иначе повечето ми казаха едно и също,че кожата ми, тъканите не се разпъват и ще ме болят много ако си сложа големи. Имай му доверие Hug
   
 Много ти благодаря за отговора 💋💋,кога е твоята операция ,моята е на 14.05 ,пиши ако може след като се оперираш какви са впечетленията ти , успех 😊

# 256
  • Мнения: X
Момичета здравейте,бях на консултация при д-р Молов за гърди,той ми каза ,че 375 кубика е оптималното количесто за мен,но мен ми се искат по-големи ,мислите ли ,че е опасно ако привиша,примерно 410...колко рисковано може да бъде?Знаете докторите преувеличават,затова се обръщам към вас 😊.

Здравей Blearr,
Аз скоро ще се оперирам при него, на мен ми каза 260 цц, което мен ми се струва адски малко, но каза, че ще имам проблеми ако си сложа повече, след още няколко консултации при други хирурзи ми казаха същото, за това му се доверявам напълно. А иначе повечето ми казаха едно и също,че кожата ми, тъканите не се разпъват и ще ме болят много ако си сложа големи. Имай му доверие Hug
 
 Много ти благодаря за отговора 💋💋,кога е твоята операция ,моята е на 14.05 ,пиши ако може след като се оперираш какви са впечетленията ти , успех 😊

Благодаря ти много. Операцията ми е другата сряда на 27.03. Ще пиша за резултатите задължително Hug

Последна редакция: чт, 21 мар 2019, 21:15 от Анонимен

# 257
  • София
  • Мнения: 4 714
Blearr, Katia.hadzhievа, как се насочихте към него? Той като че ли не е много често срещано име. Ако искате на лични.
Успех ви желая. bouquet

# 258
  • Мнения: X
Blearr, Katia.hadzhievа, как се насочихте към него? Той като че ли не е много често срещано име. Ако искате на лични.
Успех ви желая. bouquet

Mayyal, чудех се много време при кой хирург да отида на консултация, защото има много различни мнения във форумите и случайно се видях с приятелка, която се е оперирала и ми каза за него, че е доволна. Също и заради една съфорумка тук Hug

# 259
  • София
  • Мнения: 4 714
Katia.hadzhieva33, много благодаря. bouquet
Това е най-ваното : като видиш друг доволен човек.
Късмет и лека операция! Hug

# 260
  • Мнения: X
Katia.hadzhieva33, много благодаря. bouquet
Това е най-ваното : като видиш друг доволен човек.
Късмет и лека операция! Hug

Благодаря ти много, ще напиша и за резултатите след другата седмица Blush

# 261
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
И аз съм при него - началото на април Simple Smile))
Успех на Катя, ще чакаме да пише,после съм и аз :!))

# 262
  • София
  • Мнения: 4 714
Katia, успех! Благодаря.Hug

Еха, kaleia, то и при теб време не е останало много.
Успех и на теб и късмет! Hug

# 263
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Благодаря много, да  не остана...Simple Smile))
добре, че имам много работа и пътувания, та нямам време много много да мисля и да се притеснявам Simple Smile))
Иначе започнах да събирам изследванията, които ми предписаха като предварителна подготовка...

# 264
  • София
  • Мнения: 4 714
Благодаря много, да  не остана...Simple Smile))
добре, че имам много работа и пътувания, та нямам време много много да мисля и да се притеснявам Simple Smile))
Иначе започнах да събирам изследванията, които ми предписаха като предварителна подготовка...
Да, многото работа отвлича от мисли. То аз започнах да се притеснявам за всички, три момичета почти наведнъж.
Стискам палци. Hug
 

# 265
  • Мнения: 656
Здравейте, красиви мами! Имам 2 въпроса относно импланти гърди:

1) Има ли по-актуални мнения за д-р доктор Живко Кънев?

2) След колко време човек може да тренира интензивно (истински): бягане, тежести, фитнес? Все пак има камара фитнес модели с импланти, така че би трябвало да има връщане към залата Simple Smile Но кога??

Благодаря ви предварително!

# 266
  • Мнения: 67
Здравейте, красиви мами! Имам 2 въпроса относно импланти гърди:

1) Има ли по-актуални мнения за д-р доктор Живко Кънев?

2) След колко време човек може да тренира интензивно (истински): бягане, тежести, фитнес? Все пак има камара фитнес модели с импланти, така че би трябвало да има връщане към залата Simple Smile Но кога??

Благодаря ви предварително!



Здравей ,аз се оперирах на 14.02 само че в Турция, бях в тежка депресия 2 седмици след операцията,дори исках да ги махам, но премина това . Аз вече ходя на фитнес като правя малко кардио на пътеката и упражнения за крака. Относно Живко Кънев имам 2 приятелки оперирани при него и двете са много доволни едната е с кръгли импланти и лично на мен не ми харесва как и ги е направил ,другата е с капковидни и са по добре. Моите също са кръгли ,но не стоят така както кръглите на приятелката ми.

# 267
  • Бургас
  • Мнения: 877
Как си? Възприе ли имплантите вече, харесваш ли се вече?

# 268
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Съншайн, и аз те мисля Simple Smile))
Сподели повече за себе си, харесваш ли се вече, болките минаха ли, дискомфорт има ли или всичко премина?

# 269
  • Мнения: 247
Здравейте .След 1седмица ми е операцията за уголемяване на бюста и нещо взех да се притеснявам .Дори сънувах самата операция 🤭😲.Все го мисля дали ще са ми много 425 сс .Висока съм 169см .Притеснява ме и първите дни след операцията .🤐

Общи условия

Активация на акаунт