НОЕМВРИйска мечта ни свързва и нека времето да се разбърза! - Тема 5

  • 41 589
  • 720
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 126
Ако е толкова вредно кафето,защо още на първата ми ЖК доки каза да си продължавам да пия кафе просто да е по едно на ден.Не мисля,че ще ти позволяват неща,които са вредни.Аз всяка сутрин се събуждам с главоболие явно от будуването през ноща и като си изпия кафенцето и ми минава.И все пак не обвинявам никой за избора му.Ако нямате нужда от кафе не е задължително да се пие  Wink

# 286
  • Мнения: 1 069
Главоболието ти е от ниско кръвно.
По-добре е кръвното налягане да се повишава с голямо количество течности, част от които солени, отколкото с кафе и кола.
Но отново казвам, всеки сам решава какви рискове поема.

# 287
  • Мнения: 284
Айде, пак се започна Laughing
Да, чакаме Дафнита и Енджой Hug

# 288
  • Мнения: 322
Енджой е там бре, с един фотоапарат на авата.
Чета, чета и като тръгна да пиша забравям какво съм чела и какви теми са обсъждани. Пуу, старост нерадост+

# 289
  • Мнения: 284
Енджой е там бре, с един фотоапарат на авата.
Чета, чета и като тръгна да пиша забравям какво съм чела и какви теми са обсъждани. Пуу, старост нерадост+
Знаем я че е там ,ама я чакаме от преглед Laughing

# 290
  • Мнения: 129
Откакто съм бременна, не мога да си намеря напитката, която да ми харесва. Вода въобще не пия, имам чувството, че и от нея ми се гади. Голяма любителка съм на колата, сега се ограничавам, само някой път си позволявам.Направо незнам какво ми се пие Mr. Green Досега много мразех сокове и компоти правени от мама, а сега започнаха да ме влекат newsm78
За кафето - едно го пия две сутрини  Joy, но не защото ще ми навреди, а защото не ми се пие.

# 291
  • Мнения: 22
И аз съм така с напитките🙄 Умирам си за кафе но ми се гади от него.. За сега пийвам сода и понякога кола(гледам да я огранича но понякога не издържам хаха )
Нямам търпение да дойде деня в който да си направя кафе и да запаля цигара хаха

# 292
  • Мнения: 284
И аз съм така с напитките🙄 Умирам си за кафе но ми се гади от него.. За сега пийвам сода и понякога кола(гледам да я огранича но понякога не издържам хаха )
Нямам търпение да дойде деня в който да си направя кафе и да запаля цигара хаха
Хаха, аз ли съм единствена,която няма намерение да започва цигарите след като роди? Grinning Така се надявам де, поне имам благородни намерения Grinning

# 293
  • Мнения: 354
И аз съм така с напитките🙄 Умирам си за кафе но ми се гади от него.. За сега пийвам сода и понякога кола(гледам да я огранича но понякога не издържам хаха )
Нямам търпение да дойде деня в който да си направя кафе и да запаля цигара хаха
Хаха, аз ли съм единствена,която няма намерение да започва цигарите след като роди? Grinning Така се надявам де, поне имам благородни намерения Grinning
Ооо не си единствена Simple Smile)) и аз имам намерение да не ги започвам отново  Blush

# 294
  • Мнения: 322
Ред, казвам ти аз, че не помня, не си правя майтап.

# 295
  • Мнения: 691
Енджой е там бре, с един фотоапарат на авата.
Ох, вярно. Хем аз я добавих и забравих Simple Smile
Айде чакам и останалите. Магнолия и Andi Polo, там ли сте?

П.С. Аз си пия всеки ден по едно нес кафе с много мляко. Нося си риска. Кой квото ще да казва.

Проблемът ми е храната. Не мога да вляза в по-строг режим и тва си е. Много си угаждам на дебелото "д".
Иначе се мъча поне да избирам по-полезна храна. Обаче като вляза в магазина и обърна някой продукт, да прочета съдържанието се плаша. Че то вече няма кво да си купиш, което да няма Е-еди кво си.
Който няма баба да му коли кокошки и да му бере домати от градината кво прави?

# 296
  • Мнения: 284
Ред, казвам ти аз, че не помня, не си правя майтап.
Склероза hahaha
Turanga Leela, и Andi Polo е там, мисля че Магнолия я няма все още.
И аз чета етикетите и много пъти се отказвам като видя съдържанието #Cussing out Единствено от пастърмата не се отказвам, въпреки всичките Е-та. Еми и аз съм човек все пак. Blush

# 297
  • Мнения: 129
орхидея12 аз нямам търпение да дойде дена да се напия с бяло вино  Joy, няма да е скоро, то и после трябва да си нащрек постоянно, заради бебето.
Red Hot , и аз с предната бременност, си мислех да не пуша повече, но след като спрях да кърмя, така се депресирах, че ги метнах отново.

# 298
  • Мнения: 107
Да споделя...И с дъщеря ми и сега пия Безкофеиново кафе Лаваца...Всяка сутрин с кеф...Бира 2/3..И 2 чаши вино ( бяло или червено зависи от манджата) ..Само бирата ми утолява жаждата...

# 299
  • Мнения: 251
Здравейте на тези които ги няма във фейса че днес само там съм писала Simple Smile
Относно кафето пия си по едно но то по скоро е мляко с кафе и пак ми беше съвестно та си купих безкофеиново и сега него пия кола си позволих 3-4 пъти поради ниско кръвно от утрогестана но не я пия ... За храната уж се съобразявам гледам салати плодове ама и месце и тесняно ми се яде..
Не съм слаба но съм нормална забременях 57 кг и съм 160 обаче за 3 месеца съм 60,5 кг.. Но проблема е че много целулит ми излезе а никога не съм имала... Мъка...
Всичко с бебо да е наред всичко ще преживея макар времето да не минава ... Смятам смятам и до Ноември има 5 месеца още...

Общи условия

Активация на акаунт