Котката ми не расте....

  • 2 509
  • 11
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 107
Здравейте! Преди 2г. си взех коте /улично/. Когато стана на 6 месеца скочи през прозореца и се наложи да и ампутираме едното краче, от тогава е пораснала много малко и в момента е 1.900кг. и така си стои от близо година. Възможно ли е от падането да и е спрял разтежа?!  Попитахме един ветеринар, но не ни даде смислен отговор.  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 774
Яде ли нормално?
И аз се оплаквах, че моят е дребен, но като започнах да го храня повече, се оформи и изглежда по-едър.

# 2
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 526
Храненето е важно разбира се.
Но аз бих потърсила второ мнение.  Peace
Сега видях, че си от Пловдив. Ако може да попитам при кой ветеринар води котето?

# 3
  • Мнения: 11 392
Моята котка си остана 1,800 и като стана възрастна котка.

Една от причините може да е, че има купичка със суха храна винаги на разположение - така да се каже си разваля апетита.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 107
Водих я в "Провет", защото "Карагьозов" ме изгони след като видя състоянието на крачето и каза "Който я е лекувал да си я оправя" и аз не стъпих повече там.  newsm78
Храненето е важно разбира се.
Но аз бих потърсила второ мнение.  Peace
Сега видях, че си от Пловдив. Ако може да попитам при кой ветеринар води котето?

# 5
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 526
Как така те е изгонил? Shocked
Аз съм с много добри впечатления от него и екипа му.
Можеш да заведеш котето и при Д-р
Коко.  Peace

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 107
Тя не иска да яде. Хапва малко, играе си, после пак хапва и така... Понякога ми се случва сутрин едно пакетче пауч да и сложа и вечерта още да има от него.  Rolling Eyes
Яде ли нормално?
И аз се оплаквах, че моят е дребен, но като започнах да го храня повече, се оформи и изглежда по-едър.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 107
Да чувала съм много добри отзиви за него. Чакам я някой ден да се отгони за да я кастрираме, защото се оказа нимфоманка.
Как така те е изгонил? Shocked
Аз съм с много добри впечатления от него и екипа му.
Можеш да заведеш котето и при Д-р
Коко.  Peace

# 8
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 526
Попитай в темата за котките. Момичетата са отзивчиви и ще получиш повече мнения. Смятам, че задължително котето трябва да бъде прегледано. Само с пауч ли я храниш? Какъв? А гранули яде ли?

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 107
Яде Уискас пауч и отвреме на време и купувам суха Уискас и от нея си хапва бая. Иначе понякога яде хлябче, сега козунак /1-2 залчета/, но към храна е капризна, не яде каква да е. Благодаря ти за отговорите.  bouquet
Попитай в темата за котките. Момичетата са отзивчиви и ще получиш повече мнения. Смятам, че задължително котето трябва да бъде прегледано. Само с пауч ли я храниш? Какъв? А гранули яде ли?

# 10
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 526
Избора на храна е от най-лошите. Нищо чудно, че котето не расте, не приема абсолютно никакви полезни вещества.
И пак се повтарям заведи котето на ветеринар.  Peace

Прочети тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=914879;topicrefid=19
тук може да питаш каквото те интересува, повече хора ще го видят:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=916404

Благодаря ти за отговорите.  bouquet

За нищо.   Hug

# 11
  • Мнения: 719
Уискас, Фрискис, Ките Кат и много други от тази ценова група не съдържат почти никакви протеини, а главно зърнени култури. Котките трябва да бъдат на силно протеинова диета за да се развиват добре.
Най-малко Роял Канин..Въпреки, че я водят висок клас дори и в нейното съдържание има прекалено много боклуци, а представи си в тези евтините.  Моя котак го взех преди седмица. Беше 500 грама, сега е 650. В момента яде Хилс гранули и паучове.
И все пак го заведи на доктор, може би трябва да му направят изследвания на мъника.

Общи условия

Активация на акаунт