Бързи кредити - МНЕНИЯ

  • 48 522
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте на всички!

За първи път се включвам тук, но имам нужда от съвети и препоръки относно фирми за бързи кредити.

Изникнаха ми спешни медицински разходи за покриване, а заплата ще получа чак след самото лечение. Бихте ли ми препоръчали сигурни фирми, от които сте теглили подобни кредити? Търсих в интернет мнения и отзиви, но никъде не намерих надеждни източници, всички ми звучат все едно са ги писали служители на фирмите, навсякъде по 5 звезди, много са надеждни, супер са! и т.н., а ми трябват искрени отзиви, за да мога да си направя правилно сметката.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 122
Здравейте на всички!

За първи път се включвам тук, но имам нужда от съвети и препоръки относно фирми за бързи кредити.

Изникнаха ми спешни медицински разходи за покриване, а заплата ще получа чак след самото лечение. Бихте ли ми препоръчали сигурни фирми, от които сте теглили подобни кредити? Търсих в интернет мнения и отзиви, но никъде не намерих надеждни източници, всички ми звучат все едно са ги писали служители на фирмите, навсякъде по 5 звезди, много са надеждни, супер са! и т.н., а ми трябват искрени отзиви, за да мога да си направя правилно сметката.

За каква сума говорите? Все пак и това е от значение.

Скрит текст:

Взимала съм кредит и съм доволна. Наистина първият им кредит е без лихва. Но срока е 30 дни за връщане.

# 2
  • Мнения: 21 270
И аз наскоро теглих кредит ,но от бързите не се престраших.
Теглих от ПИБ  Peace

# 3
  • Мнения: 103
Най- добре от банка,защото лихвата е по- малка.

# 4
  • Мнения: 1
Може да ползвате услугите и на заложна къща, тоест да оставите някои вещи за известен период от време и да получите сума за тях! Аз ще препоръчам някоя в пловдив, където работят коректно и евтино на ниски лихви! Това е по - доброто решение от бързия кредит!

# 5
  • София
  • Мнения: 4 146
Аз изтеглих от Париба. Получих сумата за 2 или 3 дена: https://www.bnpparibas-pf.bg/

# 6
  • Мнения: 2
Благодаря много на всички за отговорите! Определено ще помисля върху предложенията ви! Стискайте палци да не се овътря много.  #Crazy

# 7
  • Мнения: 3 161
Не теглете?

Последна редакция: пт, 08 юли 2016, 12:25 от Damarcus

# 8
  • Мнения: 53
Аз съм теглила от www.netcredit.bg. Тях ти ги препоръчвам, защото първият кредит им е без лихва, което си е идеално.

# 9
  • Мнения: 1
Имам въпрос - ако се теглят бързи пари или бърз кредит не от банка - и след това напуснеш страната за 3-4 години заради да речем работа - и съответно не си изплатиш задължението - има ли някакво негативно развитие за теб освен че те търсят но без успех и опитат да ти запорират имоти които нямаш или банкови сметки които нямаш на територията на страната?

# 10
  • Мнения: 110
Предполагам че вече са помислили над такива варианти-най-малко ще те чакат да се върнеш...ако не това,предполагам че ще тормозят твоите близки,поръчители и т.н.Защо не попиташ направо при тях-някой познат все ще работи в тоя бранш

# 11
  • Мнения: 6 417
Ще те обявят за държавно издирване и при опит за влизане в страната ще те задържат.

# 12
  • Мнения: 68 583
Имам въпрос - ако се теглят бързи пари или бърз кредит не от банка - и след това напуснеш страната за 3-4 години заради да речем работа - и съответно не си изплатиш задължението - има ли някакво негативно развитие за теб освен че те търсят но без успех и опитат да ти запорират имоти които нямаш или банкови сметки които нямаш на територията на страната?

О, какви лихви ще ти навъртят само, свят ще ти се завие...

# 13
  • Мнения: 2 156
Не може ли да си направиш овърдрафт, щом допълнителните разходи са ти в рамките на заплатата?

Иначе, банките също предлагат кредити за малки суми на физически лица.

Аз лично се отнасям с недоверие към бързите кредити, защото някога, преди 10-15 годи, когато бяха в зората си, са ме обучавали за колектор - служител в кол-център, който прозвънява просрочилите. Не започнах, не си спомням и детайлите, но сумите нарастваха стремглаво след определен момент. Сега този бизнес се е разраснал много, но все съм с едно наум като чуя за бърз кредит.

Частните съдебни изпълнители не си поплюват, имай пред вид  Peace Ако случайно в един момент не можеш да платиш, процедурата е и бърза, и оскъпяваща - много повече, отколкото си теглила, и безкомпромисна. Директно писмо за запор до работодателя, който почва да удържа - няма болен, няма здрав.

# 14
  • Мнения: 3 161
Директен куршум и за телефонисти и за ЧСИ си трябва. Спешно!

Общи условия

Активация на акаунт