ДУБАЙ 12-та тема

  • 112 132
  • 807
  •   1
Отговори
# 795
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 777
Доста четох относно облеклото , но все пак да попитам , може ли да си облечен с къс панталон до колене ?Става въпрос за мъжете и жените.
както писах вече никъде не съм имала проблем с облеклото, единствено в джамията ми направиха забележка за отворените обувки. ако няма да ходите на много изискани места на всякъде може  и с къси гащи...  в моловете, по улицата е пълно с разголени туристи.

# 796
  • гр.София
  • Мнения: 147

Jeini, много ти благодаря Simple Smile

# 797
  • Мнения: 2
Здравейте, предстои ни пътуване до Дубай след 10 дни. Ако някой има останали ваучери за сафари, монорелсово влакче или делфинариума може да ми пише на лични. Някой ползвал ли е ваучери от Groupon и по конкретно сафари с luxury tours?

# 798
  • Мнения: 593
Доста четох относно облеклото , но все пак да попитам , може ли да си облечен с къс панталон до колене ?Става въпрос за мъжете и жените.
както писах вече никъде не съм имала проблем с облеклото, единствено в джамията ми направиха забележка за отворените обувки. ако няма да ходите на много изискани места на всякъде може  и с къси гащи...  в моловете, по улицата е пълно с разголени туристи.
Всеки си ходи както иска. Но не прието по бански извън плажа.
В джамията (Абу Даби) се влиза бос.

# 799
  • гр.София
  • Мнения: 147

carie, много ти благодаря Simple Smile

# 800
  • Мнения: 2
 Здравейте,имам мобилното приложение entertainer dubaj 2017  купих го ,но не съм ползвала нищо.Ние бяхме с отменнения полет и това наложи много промени в нашата програма ,ако някой се интересува мога да го продам на половин цена.Иначе моя съвет е спокойно се движете с таксита не са толкова скъпи,а е много удобно.Трафикът е доста тежък според мен за кола под наем.

# 801
  • Мнения: 3
здравейте,искам да питам от къде мога да се кача на монорелсовото влакче за хотел Атлантис и от къде да хвана автобус за Абу Даби

# 802
  • Мнения: 276
здравейте,искам да питам от къде мога да се кача на монорелсовото влакче за хотел Атлантис и от къде да хвана автобус за Абу Даби
От Метро Марина 😊 а автобус за Абу Даби от Ибн Батута

# 803
  • Мнения: 193
Здравейте ,
колко часа е полета до Дубай от София?

# 804
  • Мнения: 5
Здравейте ,
колко часа е полета до Дубай от София?

С Wizz около 4 часа и половина.

# 805
  • Мнения: 5
Някой знае ли, че от groupon.ae не може да се закупи май нищо с българска карта?

# 806
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 777
Здравейте ,
колко часа е полета до Дубай от София?
5 часа с wizzair

# 807

Общи условия

Активация на акаунт