Дайте малките си тайни как да убием апетита

  • 35 124
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 210
Вода с лимон, така ми се убива апетита, че може д ане се сетя з ахрана дни наред ...

# 16
  • Мнения: 3 537
кафе,цигари,кафе....сокове,вода,бира Mr. Green
дъвките създават апетит,не го убиват Naughtyзащото предизвикват отделянето на стомашен сок и стомаха се мъчи повече

# 17
  • Мнения: 1 756
Ще следя темата с интерес, защото пуша, дъвча дъвки, мия зъби....и пак съм гладна, аман вече страшен апетит имам Sad
дъвките засилват апетиота тъй като стимулират слюноотделянето  bouquet

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 288
кафе

лунна

# 19
  • Мнения: 1 756
какво ще ре4е лунна

# 20
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз пък съм наопаки,кафето и цигарата изобщо не ми убиват апатита,ако не съм закусила сутрин,немога да пия кафе и да пуша.А относно водата,колкото повече пия,толкова повече ми стърже стомаха.На мен единствено ми помага салатата,като хапна една и повече немога нищо да ям.

# 21
  • Мнения: 260
И аз колкото по-малко ям, толкова по-не ми се яде, явно стомаха ми решава че няма смисъл да се занимава с мен Mr. Green Изкарвам по цял ден на лекции без да ям, като ми пригладнее решавам че в почивката ще сляза за сандвич и дотогава ми е минало. Иначе ако съм вкъщи-кафе или солети.

# 22
  • Мнения: 11 546
Убиващо апетита ми действат чай,мляко с нес,и топла вода SickМиенето на зъби също задържа положението за известно време,но за дъвката не съм съгласна. Naughty

# 23
  • София
  • Мнения: 10 309
Ами... единственното нещо дето ми убива апетита са проблеми или влюбване  Mr. Green
Е.. влюбванията приключиха, а проблеми не ща  Sick
Та както казвам честичко ще си стоя щастлива и дебела  Joy Joy Joy

# 24
  • Мнения: 1 493
Хранете се в студентски стол или хапвайте от детска кухня !  hahaha Joy Sick
Сега по-сериозно, намерете си "заместител" на калоричната храна и яжте, колкото ви се иска: плодове , салати, "Царевин" , оризови бисквити, кълнове / има ги в магазините "Здраве"/ и непременно ръжено-пшеничен или типов хляб.

# 25
  • Мнения: 2 672
пуша, пия вода или ям някакъв плод/ салата

# 26
  • Мнения: 142
уф и аз съм на кафе и цигара. Embarassed

# 27
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ами... единственното нещо дето ми убива апетита са проблеми или влюбване  Mr. Green
Е.. влюбванията приключиха, а проблеми не ща  Sick
И при мен е същото Wink

# 28
  • Мнения: 5 647
Пия вода и БиоАктив Влакно.

Може ли малко повече инфо за този БиоАктив, please.  Hug

# 29
  • Мнения: 5 475
Течности(вода или чаша кислело мляко) или някой плод!

Общи условия

Активация на акаунт