Боя за коса - Вlond 40 - Клуб на блондинките

  • 108 133
  • 727
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 301
Тия хора с какво ги мажат, егати перфектните цветове.  Grinning
С блондор ги мажат! Но от блондор до блондор има разлика. Има такива, които изсветляват безумно чисто и цвета си става наистина бял, но има и такива, които ти гарантират сигнално жълт резултат. Важно е и как се ползва блондора. Peace

Да, но както аз казах - била съм свидетелка на момичета, които се мажат с блондор за 2лв и им става перфектно бяло, а аз и с евтин и със скъп - все патка.  Laughing До коса си е... На мен винаги ми се получава рижаво или жълто и на фризьор и в домашни условия, много инатлив моя пигмент.  #2gunfire

# 271
  • около Варна
  • Мнения: 1 084
Перфектно бяло русо, без жълти отенъци постигах с обезцветител на Салерм, ползвах го близо 7 години и поддържах дълга коса. От миналата година реших да потъмнявам до ниво 9, съсипах си косата, скъсих я малко под рамото и пак на нищо не прилича, стои една бухнала, ужасна е просто. Препоръчайте нещо, с което да и придам по-приличен вид - слагам маска на всяко къпане, кристали, термоспрей. Избягвам пресата да ползвам, защото положението ще стане по-зле и ходя основно вързана, че не мога да я гледам тази коса.

# 272
  • Мнения: X
А като си имала перфектен цвят и хубава коса как и защо ти хрумна да потъмняваш до деветка? Peace Обмисляла ли си се да се върнеш към предишния си цвят и начин за постигането му? Peace

# 273
  • около Варна
  • Мнения: 1 084
А като си имала перфектен цвят и хубава коса как и защо ти хрумна да потъмняваш до деветка? Peace Обмисляла ли си се да се върнеш към предишния си цвят и начин за постигането му? Peace
Е, как, блондинска му работа, реших, че са ми омръзнали тъмните корени, които много грозно личат на толкова светла коса и да се доближа до по-естествен цвят, сега на тази унищожена коса не бих посмяла да изсветлявам.

# 274
  • Мнения: X
Еее, много кофти! Чак мен ме хвана яд, пък не знам за теб Laughing Hug

# 275
  • Мнения: 2 352
Би ли споделила как я съсипа? Питам защото след като мине лятото и аз ще искам да я потъмня.

# 276
  • около Варна
  • Мнения: 1 084
С болната амбиция да постигна желания цвят на всяка цена. Няколко месеца я боядисвах по цялата дължина, защото цвета се отмиваше, а това все пак е изрусена, третирана коса. Така изгоря, скъсих я до раменете, живна, но за да изглежда добре прическата я изправях с пресата и така я довърших.

# 277
  • Мнения: 2 352
Да не пробвам, значи...Simple Smile

# 278
  • Мнения: 1 026
Повлияна от темата, днес реших, че искам розови оттенъци в косата си и си купих от новия тониращ балсам на Престиж - пълна скръб - няма абсолютно никаква разлика - все едно съм се измила с обикновен шампоан  Tired

# 279
  • Мнения: 787
Здравейте! Аз също съм блондинка. За постигане на розовеещ нюанс каква боя използвате? Искам да си правя цвета само с боя, а не да добавям коректор, защото всеки път се получава различно. Поздрави от мен красиви блондинки и весело лято!

# 280
  • София
  • Мнения: 843
Здравейте! Аз също съм блондинка. За постигане на розовеещ нюанс каква боя използвате? Искам да си правя цвета само с боя, а не да добавям коректор, защото всеки път се получава различно. Поздрави от мен красиви блондинки и весело лято!

Palette cv12  не съм я ползвала, но обмислям сериозно дали следващата да е точно тази.

# 281
  • Мнения: 787
Аз съм я ползвала, но не съм доволна от нея, някак не е това, което търся и ми е много силна. Забелязвам, че когато се намажа с нея косата ми се изтощава повече. Не знам дали си внушавам.

# 282
  • Мнения: X
Здравейте! Аз също съм блондинка. За постигане на розовеещ нюанс каква боя използвате? Искам да си правя цвета само с боя, а не да добавям коректор, защото всеки път се получава различно. Поздрави от мен красиви блондинки и весело лято!
Wella Illumina Peace
Скрит текст:

# 283
  • София
  • Мнения: 843
Аз съм я ползвала, но не съм доволна от нея, някак не е това, което търся и ми е много силна. Забелязвам, че когато се намажа с нея косата ми се изтощава повече. Не знам дали си внушавам.

 А като цвят близо ли е до снимката на кутията?

wdv това 9/43 цвят ли е? newsm78

# 284
  • Мнения: 787
Ами поне при мен цвета не се получава като на кутията. Много хубав цвят полазахте, кой номер е? И има ли по-светли нюанси?

Общи условия

Активация на акаунт