Какво направих днес за себе си? - 2

  • 119 272
  • 897
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 3 415
Вчера и днес ходих на йога,а онзи ден направих ехография на гърди и щитовидната жлеза (не бях го правила от 2 години и много се страхувах). Благодаря на Бог, че всичко е наред!  😊

# 331
  • Мнения: 523
Много свежа тема! Flowers Hibiscus
Аз днес се разходих по магазините, купих си две блузки. Сега си лежа на топло, завита в одеалце и ям шоколад. Flowers Maple Leaf

# 332
  • Wonderland
  • Мнения: 809
Прекарах няколко часа с една прекрасна книга и чаша чай. Heart

# 333
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Направих страхотни мъфини и в момента консумирам един с чаша бяло вино, небрежно съм си заметнала и едно одеалаце за уют.

# 334
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
Купих си 2 блузки,разходих се,плувах,пих любимото си кафе,ядох уж полезни неща...сега се излежавам😜

# 335
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Ммм, звучи ми като едно истински приятно прекарване Simple Smile

# 336
  • Мнения: 3 415
Излязох с приятелка докато детето беше на тренировка Simple Smile

# 337
  • Пловдив
  • Мнения: 13 476
Направихме си разходка до Ловеч с една приятелка, в компанията на цял футболен отбор  Grinning

# 338
  • Мнения: X
Купих си чанта и спортни обувки за сезона, доволна съм. След малко ще обядвам, за десерт имам чудесен шоколад. После си правя кафе и пускам филм.

# 339
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Ходих до Руската църква. Поплаках, молих за здравето на две от най-скъпите ми същества. Написах желанията си. Наспах се. Малко се омиротворих и простих на човек, който ме нарани.

# 340
  • Sofia
  • Мнения: 305
Ексфолирах си лицето, после маска. Пренаредих си гардероба, извадих и по-дебелите ми дрешки.

# 341
  • Мнения: 3 415
Разчистих 2 чекмеджета и изхвърлих много неща, чувствам се пречистена след всяко подобно разчистване. Подредих бижутата си Blush , а сега отивам да се боядисам.

# 342
  • Мнения: 9 152
Карах колело в един любим парк; гледах слънцето и се наслаждавах на цветовете му и играх на федербал на зелена морава Grinning

# 343
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
Стоях цял ден на въздух, че по цял ден затворена вкъщи се чувствам като затворник, разходихме се с племенниците ми по една екопътека в гората и беше изключително приятно, макар и малко ветровито. Беше страхотен ден, чувствам се много енергична  Heart Eyes

# 344
  • Мнения: X
Боядисах се, оправих маникюра и педикюра. Направих и маска на лицето. Сега пия кафе.

Общи условия

Активация на акаунт