Какво направих днес за себе си? - 2

  • 119 291
  • 897
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: X
Тичах сутринта, добре се почувствах след това. Вчера пък си купих комплект бельо, блуза и дънки. Доволна съм.

# 361
  • Мнения: 960
Лакирах се, все по-рядко напоследък намирам време, а много обичам и ми действа релаксиращо Simple Smile

# 362
  • Мнения: 9 152
Направих си фантастично цялостно зъбно почистване. Бели зъбки като гъбки. Grinning

# 363
  • Пловдив
  • Мнения: 13 485
Лакирах се, поръчах си раница

# 364
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Днес бях на фризьор. Сега доподреждам гардеробите из къщи за зимния сезон. Мисля да приключа вечерта с чаша вино и филмче, все пак са почивни дни.

# 365
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Бях на фризьор, за да подновя прическата. Най-после открих таката дето ми отива. И за капак, три поръчки ми пристегнаха днес, та се разорих- обувки за коледния банкет, дебел полар за вкъщи и много рози за двора, които садих до преди малко. Ами, доволна съм.

# 366
  • Пловдив
  • Мнения: 13 485
Лакирах се, взех си блузка, почетох книжка

# 367
  • Мнения: 481
Направих си фреш!

# 368
  • Мнения: 24 349
Боядисах се и купих подаръци за детето за Коледа. И не само Blush

# 369
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 742
Направих първа крачка-отидох на пилатес  Simple Smile

# 370
  • Пловдив
  • Мнения: 13 485
Направих си маска на лицето

# 371
  • Мнения: 5 346
След  малко ще си боядисам косата, докато чакам, ще си направя маска на лицето, после ще се изкъпя, ще обядваме и после ще чета книга и ще гледам някой филм.

# 372
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 756
Разходих се без да бързам.  Blush

# 373
  • Мнения: X
На нов режим на хранене съм.Вече една седмица,минус 5кг.,в петък обух дънки,които бях спряла да нося,защото са ми ужасно тесни.Чувствам се идеално и доволна от себе си,и най-важното-нахъсана за още Simple Smile Даже започнах РЕДОВНО да използвам антицелулитния гел на COLLISTAR,защото след две-три ползвания винаги го захвърлях и ме домързяваше.И понеже правя всичко наопаки-на режим съм точно преди празниците,но не съм била по-мотивирана от години Grinning

# 374
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 756
Какъв режим, PELLI?
На мен точно толкова кг ми тежат - какво ли не пробвах, но не успявам да ги сваля.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт