Чакаме с голямо нетърпение, майско ново попълнение !Бъдещи мами над 35

  • 34 910
  • 763
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 40 831
Привет!
Днес дойдох на работа за малко...

Аз съм на мнението на Звездичка  Peace Не бих сложила климатик в спалня,още по-малко да гледам там бебе!Наско го изгледахме също с конвектор,но Атлантик.Предоволна съм!

Тита,не знам що толкова се панирам...уж се държа и не е нещо страшно,пък все се вкарвам във филми разни ooooh! Снощи го слушах и не свири,обаче ще ида до личната,че не знам дали тр. да продъбжа АБ след като свърши опаковката...а идат почивни дни.

Честито на именичките bouquet

Последна редакция: чт, 05 май 2016, 10:05 от mystic woman

# 46
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Честит имен ден на МианаНиа  bouquet !
Защо така всички се страхуват от климатици ?
Аз предпочитам да спим на климатик и на хлад от колкото на супер жега без.

# 47
  • Мнения: 8 527
Е на бургаската Мира ЧИД!
Ремонти в действие у нас  ooooh!
Няма да работя днес, то се видяло. Ще отмятам в почивните дни. А не исках особено. Какво да се прави.

# 48
  • София
  • Мнения: 9 113
Аз също не съм фен на климатиците Whistling Винаги ми духа, въздухът става един изкуствен и не се чувствам добре в помещение с климатик - когато говорим за спане на климатик. Иначе в офиса няма как при тези температури дневни лятото, а и зимата де  Peace.

# 49
  • Мнения: 3 406
Аз пък съм на работа, ама изобщо неми се работи днес. То и вчера си откарах до тъмно тука, та днес ще се измъкна по рано  Rolling Eyes  Мисля да отделя малко време за една боя на косата, и да помисля как да си оправя кривото настроение  Confused  Снощи ММ ме ядоса много, и сега кроя пъклен план как да му го върна  #2gunfire По този повод много се посмях с това:
Отмъщението на Рибите
Скрит текст:
Всеки много лесно може да обиди нормалната Риба, но за да бъде обидена така, че да започне да си отмъщава, може само достатъчно близък човек, защото за обидите на всички останали, представителя на този зодиакален знак забравя с лекота.

А Рибите си отмъщават по всички възможни способи, с изключение на явните. Те плетат интриги, пресичат пътя на този, който ги е обидил именно там, където най- не очаква и “подслаждат” живота му с всякакви други подобни способи.

Най- простия способ на “рибешко” отмъщение е да ходи навсякъде с обидено лице и да разказва колко некоректен човек сте и как лошо сте се отнесли с нея. Това наистина при нея се получава, защото всяка Риба се обижда наистина искрено и като резултат тези, които и съчувстват могат за дълго да запазят лошото си мнение за вас…  Ако това се стори на Рибата недостатъчно, тя може да пусне за вас разни слухове, подобно на тези, които биха дошли от Близнаците, а може даже и да се окаже, че са ги надминали, защото в слуховете са доста по- натуралистични.

Изкуството на Риби е толкова голямо, че слуховете, които разпространяват са абсолютно неопровержими поради изрядната мъгла, в която са обвити и недомлъвките.

Когато представителя на този знак ви има твърде голям зъб, може да даде вид, че въобще не се е обиждала, а после (във вид на искрено желание за помощ) да ви разкаже такива небивалици и да ви даде такива съвети, че ако ги приемете, дълго време да не можете да се справите с кашата, която (оказва се) сте забъркали със собствените си ръце.

Даже няма да можете да обвините Рибата в зла умисъл, защото тя предварително ще се е погрижила за това и е построила своите хлъзгави речи така, че да има къде да отстъпва ( тя, виждате ли , ви е предупредила, че информацията и е непроверена).

Не по-лошо от Скорпиона тя умее да напипва болните места, не по- зле от Стрелеца може да жонглира с бюрократическите методи, не по-несръчно от Везните би се справила в интелектуалните двубои, макар и на пръв поглед да изглежда, че няма достатъчен потенциал за това.

# 50
  • Мнения: 1 432
Добро утро!
К. ме събуди в 6, а все едно беше посреднощ. Успях да го приспя в 7:30 и дремнахме до 9

Танзу, аз съм за отмъщение  Whistling като един истински скорпион

Честит имен ден на МианаНиа и на Мира  bouquet

За климатиците - аз съм за Фуджи, инверторни. Три къщи се топлят с такива, досега не сме имали проблеми. При сестра ми единия е на 9 години и е ок. Вкъщи няма парно и съм само с тях от 5 години.Без забележки изкарахме и с К. тази зима. Само леглото му да не е около климатика и е ок. Амини, единствената ми забележка е, че когато е много мъгливо по-бавно вдигат температура, но е възможно и аз да не съм уцелила необходимия за работа режим.

# 51
  • Мнения: 5 037
Даре,бургаската Мира има имен ден декември месец.

Ели,прати малко слънце,че направо откачам в това кофти време.

# 52
  • София
  • Мнения: 9 113
tanzu, с какво успя да те ядоса  Wink. То на мъжете нали знаеш, че това им е в длъжностната характеристика - от време на време да ни ядосват  Laughing.

# 53
  • Мнения: 8 527
Шери, бе нека празнува ИД на ник-а Wink

# 54
  • Мнения: 5 037
Шери, бе нека празнува ИД на ник-а Wink

Еми,да не се стиска и да почерпи виртуално Joy.

# 55
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Няма да ви дразня, но не мога да не се похваля днес слънце и очакваме 22 градуса  bowuu

# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Танзу, искрено ме разсмя с Отмъщението на рибите... Много вярно! Ама това е когато МНОГО ни засегнат! Иначе сме най-добри, благи и мъдри...
За климатика - ние зимата се топлим само с климатик и спим в стая с климатик, разбира се, но намален на 20 градуса... Лятно време обаче никак не обичам въздух от климатик. Последните години обаче са с такива жеги в някои от дните, че няма сила, която да ме накара да не се разхлаждам. Пускам всички климатици в къщи, затварям и правя една обща приятна среда. Вечер обаче спим на пуснат климатик в съседна стая и на отворени врати. Не мога да спя с пуснат в спалнята климатик...

# 57
  • Мнения: 3 406
Зазу, не е важно с какво ме е ядосал, важното е как да му отмъстя  Mr. Green

Пропуснах да честитя на именниците  ooooh!  На всички, които празнуват днес да им е светло и спокойно на душата, да са много здрави, и заобиколени с приятели!

# 58
  • Мнения: 1 423
Благодаря за поздравленията  bowuu.
Нека полеем ник-нейма, защото наистина името ми има още букви отпред.
Прочетох, че не ви се работи, ами заповядайте тогава на коктейл на плажа:



Шери  bouquet.

Момичета, кръщенето е голямо събитие и няма лошо да се подари нещо като бижу, като златен кръст или юбилейна монета. След време детето да има спомен. Аз имам такъв спомен, хем са ме кръщавали с граждански ритуал, не в църква. Спомняте ли си, реално няма кръщение.

# 59
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Шери, прекрасна тема както винаги  Hug

танзу, действай с отмъщението, да ти олекне  Mr. Green

Зазу1, хубаво е, че сте си харесали доктора, това е много важно при тези процедури, а с упористта, която виждам, че имаш, няма начин скоро да не се похваиш

Миана
, честит имен ден, жива и здрава и скоро и ти да ни зарадваш с положителна новина

Да се изкажа и аз за климатиците - вкъщи сме с 2 Sharp, даже това е нашият, след монтажа направихме клип за фирмата, че са ни приятели, и се справят доста прилично за нашата северна и с две външни стени стая, а при свекървата, прави баня, защото е вътрешна и малка...но е факт, че на мен непрекъснато ми духа от него и това ме влудява, с шума свикваш, но пак си е проблем....трудно ми беше да свикна да спя на пуснат климатик, но в големите студове си беше необходимо....нашият е в срещуположния край на стаята, а стаята е 16 кв.м и пак си се усеща..освен това въздухът става много сух и непрекъснато ми пресъхваше гърлото....задължително в стаята трябва да е паркет или балатум, само не и мокет, защото климатиците вдигат въздуха от земята и целият прахоляк циркулира...факт е, че когато навън вали или има мъгла, климатиците доста често спират работата на вътрешното тяло, защото трябва да изхвърлят събралата се вода и работи само външното тяло, а щом спре да духа, веднага се усеща студ и после трябва време да наеме и отопли....панелите, за които говори Звездичката са удачни за местата, в които климатът е по-мек, тогава се справят, но стане ли по-голям студ - си е студено...това го видях зимата, докато бях при баща ми...стара загора не е с много студена зима, апартаментът е тухла, вътрешен и пак имаше дни, в които си беше студено....брат ми имат климатик, но заради племенника сложиха панели - еми студено си е....така, че аз съм на мнение, че всичко е относително - зависи от вида на сградата, изложението, има или няма изолация, съседите ти отоплят ли помещенията около теб, и разбира се локацията, едно е да си в Пловдив или Кюстендил, друго е да си във Видин или София, например.....аз бих се топлила на парно, но няма никаква ефективност от него, ако останалите ми съседи не го ползват.....иначе си е чиста работа...малко се отплеснах, но да не остана и аз по-назад

Ева, аз изкарах цветята на терасата и стана студ, но се държат, така че и твоите ще се справят,

И относно подаръка за кръщенето, аз също бих купила някаква играчка и дрешка, а бижуто ще го подаря, за да му остане спомен на детето...знам, че децата се впечатляват от играчки, а дрешките са за родителите, още повече, когато са малки

Общи условия

Активация на акаунт