По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 7

  • 53 281
  • 750
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 849
Радвам се, че вдигат възрастта за даряване на яйца, мога и да успея да се вредя да дам няколко от моите  Praynig Лайти  Hug
Няма отказване, разбира се  Peace Аз се бях зарекла да ми е последна стимулация тук, но може и предпоследна да е, ще видим какъв акъл ще ми дойде, ако двата зет са неуспешни.
Дано да са ти наред изследванията за листериоза и токсоплазмоза  Peace Аз ще ги изследвам отново преди зет.
Иначе си живея с мисълта, че в много скоро време ще ми се случи, планирам да купя допълнителен гардероб за спалнята и дори предвидих място за кошче, без да казвам на мм  Blush Може и да не е правилно да се самонавивам, но това ми помага да продължа.

# 721
  • Мнения: 2 144
Кой писа, че е на 43 и не го искат по клиниките?!
Аз съм на 41 и с НЯР. Не искам да давам напразни надежди на никой, но се надявам, съдейки по мен, други момичета да не се отчайват. Освен, че съм с НЯР, съм с Хашимото и НК и НКТ клетки, които не биха допуснали имплантация, както и с изместен имплант.прозорец. Ами преборихме ги гадовете и сега съм бременна. Благодаря на Господ, на момичетата от форума и на лекарите от Надежда!

# 722
  • Мнения: X
Момичета, искам да попитам онези от вас, които са с поликистоза и  висок АМХ  приемате ли  Метформин?

Пиша вместо приятелка, която е притеснена, че й е изписан Метформинов препарат от репродуктивен специалист  без да е изследвана глюкоза или кръвна захар.
 Тя се притеснява да не би приема на това лекарство да  й свали кръвната захар и да припадне?

# 723
  • Мнения: 1 849
Аз съм с ПКЯ, амх 7.5 и приемам метформин. Метформиновите препарати понижават високата кръвна захар, но не оказват влияние на нормалните й нива, така че няма място за притеснение  Peace
Хубаво е да се започне с ниска доза и постепенно да се увеличава,  защото при някои хора действа разхлабващо.

# 724
  • Мнения: X
Тара, метформинът  влияел по някакъв начин на витамин В12. Само да не бъркам лекарството, но си заслужава да се разровиш да провериш.

# 725
  • Мнения: 678
И аз подкрепям че в Гърция не са толкова подробни. Но сигурно има и изключения. Аз нямам опит с различни клиники и няма и такъв хубав форум да обменяме опит, но от малкото писано разбирам че не се правят толкова подробни изследвания.

След последния ми неуспешен трансфер, около датата на имплантация сънувах че едно момиче, което познавах и е починало, ми е взела бебето и не иска да ми го дава. Знаех че беше моето бебе и беше момче, а тя ме мотаеше и не ми го даваше. Този сън ме настрой песимистично до края. Все едно беше пророчески. Не точно самото естество, ами по скоро чувството, което имаш по време на съня. Не мога да тълкувам сънища, но теста ми беше отрицателен, въпреки че ембриона беше с добро качество.

# 726
  • Мнения: 1 849
Тара, метформинът  влияел по някакъв начин на витамин В12. Само да не бъркам лекарството, но си заслужава да се разровиш да провериш.
Hug
Да, наистина има връзка, като отида при Паскалева, ще я питам. Моят серумен Б12 е ок, но с тези хетерозигот по МТРР и МТХФР, като нищо да е различна картинката. Ще изследвам и хомоцистеин.  Peace  Всичко е толкова навързано  Crazy

# 727
  • Мнения: X
Aaangel, от пънчето знам, че най-важно е след трансфер да сънуваш розови сънища, а преди трансфер да пиеш по чаша вино (от Ликоко).
Това са първите предвестници на положителния тест. Wink
Полят тест -  взет тест! Hug

# 728
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
 Joy hahaha Joy
Герда - ако щеш вярвай, ама преди този трансфер си сипах една чаша вино. А това за розовите сънища го забелязах при мен, не знам дали важи при други жени - виждала съм + тест три пъти и при трите пъти са налице розови сънища с реален финал за мен  Whistling Явно от хормоните либидото ми много се покачва  Blush А и предполагам е свързано с повишеното кръвоснабдяване в малкия таз.

# 729
  • Мнения: 1 849
Аз имах розови сънища след последния трансфер, но теста беше -,  възможно е пак да е имало имплантация за кратко, бях с двоен ЕТ и тествах по-късно.
А това с виното задължително ще се пробва на следващия Wink

# 730
  • Мнения: 1 433
Вече втори ден след лапароскопията и имам кървене, като при цикъл. Болки нямам. Пия Дуфастон за 10 дни. Кога ще спре!? newsm78
Не помня как бях предните пъти...

# 731
  • Мнения: 6 552
Това за розовите сънища не важи за всички според мен Peace
Тара, много хубаво си решила за даряването Hug Аз като прочета нещо такова и всеки път почвам да рева - това означава жеста за такива като мен, мисля, че няма нужда от повече обяснения Simple Smile
Иначе мисля, че не е грешно да се настроиш, да привлечеш положителната енергия, да го предизвикаш да се случи (колкото и тъпо да звучи) Mr. Green
Аз примерно (по съвет на Начита май беше, не съм сигурна вече, че беше отдавна) се обградих със снимки на бебета - на десктопа на служебния, на моя компютър и т.н - където погледна виждам бебе Laughing

# 732
  • Мнения: 3 048
Значи за чашите с вино преди трансфер потвърждавам , но за розовите при мен не важеше  Hug

# 733
  • Мнения: 1 849
Електра  Hug
Аз даже си имам рафт с дрехи за бременни, които съм поръчала онлайн и са ми големи, та само ме чакат да забременея  Mr. Green
Разочаровах се- водих мм на андролог за антиспермалните антитела- единственото спасение е да пие медрол 5 дни преди овулация, но с моя цикъл е невъзможно да се предвиди и ще разчитаме само на ин витро, то се е видяло  Tired

# 734
  • Мнения: 678
Герда  Hug ще изпълня препоръките за чашата вино следващия път, но то май беше и преди пункция и преди трансфер newsm78
За розовите сънища не мога да направя нещо, но когато и да дойдат са добре дошли Wink

Тара дори и половинката ти да пие малко повечко дни медрол,  не би трябвало да е проблем. Като гледам въпреки че крие опасности, всички пият Медрол напоследък.
Чух една гинеколожка, която обсъждаше, че на която бременна е дала медрол в последните месеци, детето е било с много по-добри показатели и общо взето го дава при най-малките съмнения за преждевременно раждане. Та си мисля че щом го дават на бременни......Коментара и беше че няма странични ефекти  newsm78 Аз се учудих, но явно се превръща в практика.

Общи условия

Активация на акаунт