АГ клиника Селена Пловдив-15

  • 110 773
  • 761
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Ха-ха, Елфита ме изпревари. Няма проблем с огромността. Аз освен, че бях огромна, съм и висока. Но се намираше нощница всеки път щом се наложеше. Не се притеснявай.

# 736
  • Мнения: X
Момичета, можете ли да ми кажете ориентировъчна цена на БХС в Селена ?
Благодаря.

# 737
  • Мнения: 2 615
Жане, от 90 до 120лв, в зависимост при кого искаш да си.

# 738
  • Мнения: X
Краси, благодаря ти много  Hug Heart Eyes

# 739
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
Да питам и тук - към кой лекар от "Селена" да се насоча за хистероскопия за премахване на полип!?

# 740
  • Стара Загора
  • Мнения: 124
Здравейте. Насочих се за раждане към Селена. Препоръчаха ми д-р Карагьозов. Записах си час за 23.03. Желанието ми е за нормално раждане, евентуално с епидурална упойка. Някой може ли да сподели впечатления за този лекар. Надявам се да е моят. Simple Smile
Тъкмо попаднах на стари постове на момичета, че не откликвал на нощни раждания. Ще ми се да се ориентирам за раждане към лекар,  на когото мога да разчитам. Не съм от Пловдив. Всякакви мнения и насоки ще са ми от полза. Благодаря на отзовалите се.

Последна редакция: пн, 13 мар 2017, 17:39 от terina83

# 741
  • Мнения: 55
Здравейте, знаете ли за колко време излизат резултатите от изследванията:
ПКК
урина
кръвна захар
спин
хепатит
васерман
 Дали ще са готови резултатите докато чакам реда си за преглед при АГ

# 742
  • Мнения: 2 615
Здравейте, знаете ли за колко време излизат резултатите от изследванията:
ПКК
урина
кръвна захар
спин
хепатит
васерман
 Дали ще са готови резултатите докато чакам реда си за преглед при АГ
Попитайте на регистратура.

# 743
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Здравейте, знаете ли за колко време излизат резултатите от изследванията:
ПКК
урина
кръвна захар
спин
хепатит
васерман
 Дали ще са готови резултатите докато чакам реда си за преглед при АГ

ПКК, уриня и кръвна захар стават за няколко часа, а може и спешно да се пуснат, за да са готови за около час, но това трябва лекар да го напише върху изследванията. Иначе СПИН, васерман и хепатит мисля че за около 2-3 дни.

# 744
  • Мнения: 55
благодаря

# 745
  • Мнения: X
ПКК, уриня и кръвна захар стават за няколко часа, а може и спешно да се пуснат, за да са готови за около час, но това трябва лекар да го напише върху изследванията. Иначе СПИН, васерман и хепатит мисля че за около 2-3 дни.
Точно така е  Peace

Да питам и тук - към кой лекар от "Селена" да се насоча за хистероскопия за премахване на полип!?
Д-р Минев  Peace , махах полип през юни 2016 г. с хистероскопия.

Последна редакция: пн, 13 мар 2017, 18:27 от Анонимен

# 746
  • Мнения: 1 139
Здравейте. Насочих се за раждане към Селена. Препоръчаха ми д-р Карагьозов. Записах си час за 23.03. Желанието ми е за нормално раждане, евентуално с епидурална упойка. Някой може ли да сподели впечатления за този лекар. Надявам се да е моят. Simple Smile
Тъкмо попаднах на стари постове на момичета, че не откликвал на нощни раждания. Ще ми се да се ориентирам за раждане към лекар,  на когото мога да разчитам. Не съм от Пловдив. Всякакви мнения и насоки ще са ми от полза. Благодаря на отзовалите се.
Аз раждах при др Карагьозов и съм му звъняла по всяко време за всичко,аз бях с планово секцио,но това е абсурдно,че не откликва на нощни раждания(приятелки и познати също родиха при него и не е имало нищо подобно)

# 747
  • Стара Загора
  • Мнения: 124
Здравейте. Насочих се за раждане към Селена. Препоръчаха ми д-р Карагьозов. Записах си час за 23.03. Желанието ми е за нормално раждане, евентуално с епидурална упойка. Някой може ли да сподели впечатления за този лекар. Надявам се да е моят. Simple Smile
Тъкмо попаднах на стари постове на момичета, че не откликвал на нощни раждания. Ще ми се да се ориентирам за раждане към лекар,  на когото мога да разчитам. Не съм от Пловдив. Всякакви мнения и насоки ще са ми от полза. Благодаря на отзовалите се.
Аз раждах при др Карагьозов и съм му звъняла по всяко време за всичко,аз бях с планово секцио,но това е абсурдно,че не откликва на нощни раждания(приятелки и познати също родиха при него и не е имало нищо подобно)
Много благодаря за отговора. Надявам се да е така и да успея да се уговоря с него за раждането.

# 748
  • Мнения: 2 615
Жане, объркала съм се, това е цената за феталната, извинявам се, че те подведох.

# 749
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
Много ли се чака за часове при Минев и Матев!?
Отзиви за Ставрев младши като диагностик и опериращ за хистероскопия?!

Общи условия

Активация на акаунт