Клуб "Полицейска съпруга" - 6 тема

  • 115 454
  • 756
  •   1
Отговори
# 180
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
Дойдоха и при нас картите. Трябваше за един ден да решим кога и къде, за да се върне заявката в Плевен. Сега чакаме да ни одобрят  Rolling Eyes Ако всичко е ок ще сме пак на Велинград от 6.07. до 13.07.

# 181
  • София
  • Мнения: 3 457
А кога се очакват решенията?

# 182
  • Мнения: 2 290
По спомен от миналата година - при нас се върнаха две седмици след приключване на срока за подаване на молбите.В нашата Дирекция молби се приемат до 18.04, така,че предполагам началото на май ще дойде комисията.

# 183
  • Мнения: 190
При нас дойдоха само тези дето не са в сезон,И казаха,че тази година няма да има толкова карти,колкото миналата година,така че да стискаме палци да се вредим,По този повод който е ходил на Китен,Несебър и Созопол ако може да сподели,защото ние ходим на Варна,та ако няма карта за там да мислим евентуално за някое друго море,

# 184
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Хвалят Китен колегите на ММ. Ние ще се пробваме за планинските  Praynig

# 185
  • Мнения: 2 290
Тази година отново ще се пробваме за Созопол.
Някоя от вас, ако има спомен, моля да помага!Интересува ме дали някои от тези стаи е на приземен етаж: блок 6 - 32-ра и 14-та и  30-та, блок 4 - 50 -та.
Малките са ми много, ама много диви и ми се иска да пропусна изкачването на стълби.

# 186
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
Ако не ни одобрят за карта, ще отидем до Трявна. Много боледуваха децата тази пролет. И да ни одобрят всъщност пак ще отидем, но може би само аз с децата в края на лятото. Ели Дечкин, засичала съм те в темата за Трявна Simple Smile

# 187
  • Русе
  • Мнения: 7 794
 Simple Smile Hug
Дано Трявна окаже същият ефект както при моите. Ние май няма да успеем това лято да идем Sad но моите не боледуват вече и не е фатално. Пък и нали чакаме дс ни огрее за Долна баня  Praynig Все планина...

# 188
  • Мнения: 190
Ние се записахме днес за морето,дано ни одобрят,Някой знае ли в какво се изразява разликата между първа и екстра категория?

# 189
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Ние се записахме днес за морето,дано ни одобрят,Някой знае ли в какво се изразява разликата между първа и екстра категория?

Мисля че екстра е с климатик, но не съм на 100% сигурна.
Предния път писах, че при нас има карти за море, но то било за неактивния сезон, сега вече има и за активния, обаче за Тилия, където искаме отново да отидем, няма апартаменти, нито стаи с поне 3 легла. С три деца сме и ще е мъчение да сме в стая с две легла. ММ е писал все пак една такава стая за края на юли, началото на август, обаче мисля да звъня на Почивно дело да им обясня че няма как да се поберем, т.е. ще се поберем, ама ще е мъка, ако могат да измислят нещо.

# 190
  • Мнения: 2 290
Дайте ми телефон на Изгрев-Созопол Praynig
Имам спомен, че в предната тема беше даван, но  в момента пиша от телефон и ми е трудно да преглеждам назад

Последна редакция: ср, 12 апр 2017, 10:04 от Усмивчица-28

# 191
  • Видин
  • Мнения: 6
И ние записахме днес за Китен - края на юли - апартамент, дано да ни огрее, че с един 16 годишен дългуч и 4 годишната му сестра е страшно  Grinning Grinning Grinning

# 192
  • Мнения: 190
Ние се записахме днес за морето,дано ни одобрят,Някой знае ли в какво се изразява разликата между първа и екстра категория?

Мисля че екстра е с климатик, но не съм на 100% сигурна.
Предния път писах, че при нас има карти за море, но то било за неактивния сезон, сега вече има и за активния, обаче за Тилия, където искаме отново да отидем, няма апартаменти, нито стаи с поне 3 легла. С три деца сме и ще е мъчение да сме в стая с две легла. ММ е писал все пак една такава стая за края на юли, началото на август, обаче мисля да звъня на Почивно дело да им обясня че няма как да се поберем, т.е. ще се поберем, ама ще е мъка, ако могат да измислят нещо.

Дано е с климатик,че на четвъртия етаж последен на Тилия ще си е доста топло,

# 193
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Йови, били сме няколко пъти в 4-ти блок, там май всичко е с климатик. Но имай предвид, че са доста силни и правят направо зима в стаята. Ние го пускахме докато ни няма да се изстуди стаята и като се приберяхме го спирахме. По мое мнение даже няма нужда да се пуска, защото базата е близо до морето и си е прохладно.

# 194
  • Градът на света Богородица
  • Мнения: 204
За Созопол..в най-горещото време и стая БЕЗ климатик-не кандидатствайте..
Пълен кошмар е.Миналата година не издържахме цялата смяна от 20 август -беше идиотска жега и за капак тийн с гнойна ангина от пиене на студени течности..
 Naughty Naughty

Общи условия

Активация на акаунт