Клуб "Полицейска съпруга" - 6 тема

  • 114 954
  • 756
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 486
Велинград работи зимата. Баните също.

# 136
  • София
  • Мнения: 3 451
А има ли басейни във въпросните? Аз търся такава алтернатива

# 137
  • Мнения: 2 486
Във Велинград няма басейн, в Баните има малък с минерална вода.

# 138
  • София
  • Мнения: 3 451
Благодаря за отговора.А къде ходите на  басейн във Велинград?

# 139
  • Градът на света Богородица
  • Мнения: 204
Във Велинград няма басейн, в Баните има малък с минерална вода.

За кои Бани става въпрос...

# 140
  • София
  • Мнения: 3 451
С.Баните в Родопите

# 141
  • Градът на света Богородица
  • Мнения: 204
С.Баните в Родопите

За първи път чувам , че има станция там.В Долна Баня басейнът работеше през лятото, през зимата-не знам..

# 142
  • Мнения: 3 196
Благодаря за отговора.А къде ходите на  басейн във Велинград?
Ние ходихме на Акваторник. Взехме си спа-карта, а не само за басейн, 25лв беше преди 3 години. Просто мястото е уникално  Heart Eyes

# 143
  • София
  • Мнения: 3 451
С.Баните в Родопите

За първи път чувам , че има станция там.В Долна Баня басейнът работеше през лятото, през зимата-не знам..
Сподели малко повече инфо за басейна и условията, моля.Ходихме в ДОлна баня преди 3 години през лятото и го ударихме на туризъм сред природата.На басейн ходихме в Природа  и в х-л Долна баня.Този към  станцията ме работеше.Интересно ми е какъв е, размери,  хигиена,  вода.....

# 144
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 744
А има ли басейни във въпросните? Аз търся такава алтернатива
Във Велинград през лятото в по хладните дни ходихме на закрит басейн към базата на Мини Марица Изток. Близо е до базата на МВР, билет 4лв за възрастен и 2лв за дете.

# 145
  • Градът на света Богородица
  • Мнения: 204
С.Баните в Родопите

За първи път чувам , че има станция там.В Долна Баня басейнът работеше през лятото, през зимата-не знам..
Сподели малко повече инфо за басейна и условията, моля.Ходихме в ДОлна баня преди 3 години през лятото и го ударихме на туризъм сред природата.На басейн ходихме в Природа  и в х-л Долна баня.Този към  станцията ме работеше.Интересно ми е какъв е, размери,  хигиена,  вода.....

Басейн тип градски стил.Голям е, в началото на юли беше хладничка водата, има тук-там счупени плочки..Поддържат го доколкото могат, но не е лукс.Имаше билетче-по 2 лв за служители и семейства.семейства.Шезлонги се плащат отделно, скарите са безплатни.Дълбок е, за по-големки деца си е добре.Чист беше, но бяхме в началото на летния сезон..

# 146
  • Мнения: 190
Има станция в село Баните на МВР така ли?Аз звънях във Велинград за Нова година,но ми казаха че нямаме шанс,всичко било раздадено вече,А да има някой телефона на почивно дело?

# 147
  • Мнения: 190
Момичета,да питам знаете ли нещо за парите за дрехи на униформените полицаи - при мъжа ми се говори,че ще ги загубят за годините за които не са вземали дрехи,а в друг град,че с декемврийските заплати ще се изплатят,защото няма дрехи?

# 148
# 149
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 744
Поредното безумие "че униформени облекла, които е трябвало да излязат от употреба с края на 2016 г., ще могат да се използват още две години." Хайде министърката да кара 2г само с 2 стари костюма и да я видим. Мъжете ни нямат право да напълняват, отслабват или униформите да се късат, избеляват и под.

Общи условия

Активация на акаунт