Клуб "Полицейска съпруга" - 6 тема

  • 115 292
  • 756
  •   1
Отговори
# 330
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Да попитам... къде МВР има почивни станции на планина?!?
Долна баня и Велинград.
Благодаря! А Долна баня къде се намира?!?

# 331
  • TX
  • Мнения: 590
Да попитам... къде МВР има почивни станции на планина?!?
Долна баня и Велинград.
и Боровец и Стрелча

# 332
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Да попитам... къде МВР има почивни станции на планина?!?
Долна баня и Велинград.
и Боровец и Стрелча
Благодаря!

# 333
  • изгубена някъде
  • Мнения: 120

[/quote]
Благодаря! А Долна баня къде се намира?!?
[/quote]

Под Боровец

# 334
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Благодаря! А Долна баня къде се намира?!?
[/quote]

Под Боровец
[/quote]
Благодаря, точно го потърсих на картата.

# 335
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Каква е базата в Стрелча, ако някой е ходил да сподели, моля!

# 336
  • изгубена някъде
  • Мнения: 120
На базата в Долна Баня съм ходила като дете, нямам много ясни спомени, но помня, че беше много хубаво Satisfied

# 337
  • Мнения: 3 199
На Долна баня бяхме това лято. Изключително сме доволни, това е място точно за почивка, чист въздух и пълен релакс. Вкусна храна, добро обслужване, материалната база се поддържа и беше на добро ниво. Догодина, живот и здраве, пак ще искам да го посетим  Peace

# 338
  • Мнения: 3 199
Заповядайте, една виртуална разходkа в база Сеkвоя  Hug
Скрит текст:
















# 339
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
На Долна баня бяхме това лято. Изключително сме доволни, това е място точно за почивка, чист въздух и пълен релакс. Вкусна храна, добро обслужване, материалната база се поддържа и беше на добро ниво. Догодина, живот и здраве, пак ще искам да го посетим  Peace
Много ти благодаря и за снимките също!

# 340
  • София
  • Мнения: 3 457
Благодаря за актуалните снимки.ХОдихме там преди 4 години.Детската площадка и фитнеса на открито ги нямаше.А какво е положението с   басейна? Някой спомена миналата година че май ще го ремонтират и отварят отново  Thinking

# 341
  • Мнения: 3 199
Не функционираше, но не знам каква беше причината, дали заради сезона, или заради ремонт...

# 342
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Колега на мъжа ми за втора година бяха в Долна баня и много им е харесало. Имат малко дете и държат на истинското спокойствие и почивка, басейна не им е липсвал.
Опитвам се да ги агитирам за Велинград, защото на нас много ни хареса, но факта че базата е в самия град не им допада.

# 343
  • Мнения: 3 199
Ние и на Велинград сме ходили, но беше преди 4-5 години. Много ни хареса, но е напълно различно място. Долна баня наистина е да се откъснеш от градския шум и да се надишаш на чист въздух. Във Велинград пък ходихме на спа в съседни хотели, посетихме Батак, Цигов чарк, Юндола, места, на които не бяхме ходили. Знам, че много колеги на мъжете ни ходят там със семействата си да карат ски на Юндола. Зависи кой какъв тип почивка търси.
На мен ще ми е интересно да чуя отзиви за другите две бази на планина.

# 344
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
А за базата в Стрелча някой може ли да сподели лични впечатления!

Общи условия

Активация на акаунт