Клуб "Полицейска съпруга" - 6 тема

  • 115 360
  • 756
  •   1
Отговори
# 405
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
Момичета тъй като моят мъж още не е видял списъка с картите може ли да ми кажете кои са последните дати от активният сезон?

# 406
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Досега последните смени са били около 28.08.-06.07. Аз за Велинград звънях в Почивно дело и ми казаха другата седмица да се обадя за останали карти. Бяхме се навили пак за там, защото от управлението на мъжа ми повечето ходят на море и се надявахме да ни огрее, а и винаги по пътя спираме и разглеждаме някой град. Тази година искахме да видим тракийските гробници около Шипка и Казанлък.  Ако пък стане за Китен, пак ще съм доволна, не сме ходили там. Номерът на Почивно дело е 02/9823031.
Относно Созопол на-добре според мен са блоковете близо до рецепцията, на т. нар първа линия, защото стълбите до тях са най-малко. Въобще тази станция, както и Велинград не са подходящи за малки деца. Няма асансьори, има доста стълби, макар че във Велинград ако сте на 1-я етаж е ок.  Плаж Хармани в Созопол е на пешеходно разстояние, но придвижването с детска количка ще е трудно, постоянно има праркирани коли на тротоарите, а по шосето е голямо движение. По-топла вода  и малко хора има на плаж Смокиня или Градина, но все пак моите впечатления са от септември. С дете на 2г ходихме преди 4г на Несебър. Бяхме на 11 ет., но имаше голям асансьор и с количката стигахме до етажа. Тя стоеше пред стаята и нямаше проблеми. В стола и на плажа ходихме пеша, а по разходки с количката.

# 407
  • София
  • Мнения: 3 457
активен сезон започва 14,06 и свършва на 6.09

# 408
  • Мнения: 3 199
Кандидатствахме за Несебър за края на август, но не сме одобрени. Записахме се за Созопол за началото на септември - стая без климатик и направи ми се реве. Тези стаи без климатик не са ли мизерни? Моля ви, зарадвайте ме, че ще ми хареса, защото ще се пукна от яд. Едно, че септември никога не съм ходила на море, и друго - в Китен бяхме в стая без климатик - ами беше егати мизерията Sad

# 409
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
активен сезон започва 14,06 и свършва на 6.09
Благодаря!

# 410
  • Мнения: 2 488
В Созопол през септември изобщо не ти трябва климатик. Освен това базата е на високо и винаги подухва и е прохладно.

# 411
  • Мнения: 2 290
Ако напишеш в кой блок и коя стая сте, може и повече информация да ти дам за Созопол.

# 412
  • Мнения: 5
Може ли и аз да се възползвам от информацията за стая ( Созопол) , блок 4, стая 56 ? Благодаря предварително!

# 413
  • Мнения: 3 199
Още не знам стая, като разбера ще попитам по-конкретно Simple Smile

# 414
  • Мнения: 2 290
D_tsenova, имате късмет.
Стаята ви е с изглед към парка, ако сте с деца, това са идеалните стаи, защото децата играят на поляната пред вас, а вие може да си почивате на масичката пред стаята.Близо сте до стола,барчето и страничния паркинг.
Мисля,че в четвърти блок всички четни стаи са ремонтирани, което означава, че банята е с плочки, стаите също са с плочки.Две години сме били в четвърти блок и съм доволна.

# 415
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
В Созопол през септември изобщо не ти трябва климатик. Освен това базата е на високо и винаги подухва и е прохладно.

Не съвсем така. Миналата година бяхме в 6 блок с изглед към стъпалата, малко и от морето се виждаше. От 10 до към 16/17ч печеше. Беше топло но поносимо.

# 416
  • Мнения: 2 488
Ами то топлото е относително понятие. Звиси кой на колко топло е свикнал. Аз лично в Созопол и през август спокойно мога да си карам без климатик.
Ако например живееш в град като Пловдив, където от задух и жега не може да се диша дори в 23 часа, на морето през септември дори може да ти се стори хладно.

# 417
  • Мнения: 5
Усмивчица-28 , много, много благодаря за информацията🌷, да с малко дете сме ииии затова така разпитвам, събирам информация и уж се подготвям и от сега се настройвам за почивка 😂😊

# 418
  • Мнения: 2 290
Когато за първи път отидох в Созопол, ми се искаше да пална колата и веднага обратно, но с две бебета след дългия път бях скапана, та останах Grinning
Сега вече сама настоявам да ходим там.Писала съм  в темата, че си почивам истински там.Ходим на плаж на Златна рибка - пускам без страх фуриите да си играят във водата, пък и досега в заливчето водата винаги е била като огледало.
А през септември сме ходили, лично за мен стаите си бяха задушни, спяхме на отворена врата.Но то и времето тогава беше страхотно.

# 419
  • Мнения: 190
Момичета,нас все пак ни одобриха за Несебър,Моля за мнения за базата и ако има някой снимки да качи,

Общи условия

Активация на акаунт