Клуб "Полицейска съпруга" - 6 тема

  • 115 049
  • 756
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 2 486
Не е далече плажа. 5-6мин. пеша, с деца 10. Отиването е лесно, защото се спускаш надолу, връщането е по-трудно, защото базата е на високо. Но това не е голям проблем. На мен лично близкият плаж не ми харесва и затова ходихме на Каваци.
Иначе в Созопол най- ми харесва огромният  двор. Много е подходящо за деца.

# 646
  • Мнения: 433
Не е далече плажа. 5-6мин. пеша, с деца 10. Отиването е лесно, защото се спускаш надолу, връщането е по-трудно, защото базата е на високо. Но това не е голям проблем. На мен лично близкият плаж не ми харесва и затова ходихме на Каваци.
Иначе в Созопол най- ми харесва огромният  двор. Много е подходящо за деца.

Благодаря!
Кой е най-близкия?Централния ли?
Някой дали има снимки на базата или на пътя до плажа?

# 647
  • Мнения: 2 486
Най-близкият плаж е Хармани, не централния. Пътя можеш да си го видиш на Гугъл.

# 648
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 747
И аз съм за Каваци. Разстоянието пеша до Хармани е колкото с кола до Каваци.

# 649
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 747
Влизам да се оплача. Не ни одобриха за Велинград. Какви са тези нови критерии. От почивно дело казаха че нямало наплив, а пък........ Дано успеем по- късно да се уредим. За децата е много полезен въздуха там.

# 650
  • у нас
  • Мнения: 1 869
За какви критерии става въпрос?

# 651
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 747
На всеки служител се дават по 100 точки първоначално. След това се отнемат ако е ходено в базата минали години, стажа има значение, децата. Но тези критерии са били за морето. За планината писахме само датата, години на децата и брой легла, а не вид стая.

# 652
  • Мнения: 4 016
Наистина ли има точки за базите на морето?

# 653
  • Пловдив
  • Мнения: 394
Здравейте, с карта сме от 22 август в Созопол. Някой има ли схемата на блокчетата, че не мога да я открия, а от форума някой ми я беше пращал

# 654
  • Пловдив
  • Мнения: 394
Някой може ли да ми каже колко точно е разстоянието от базата в Созопол до най-близкия плаж пеша?
Най-близо е Хармани, но е ужасен - навалица, изровен бряг, дълбоко е за деца и почти винаги има вълни. Горещо препоръчвам Каваци - до комплексите Марая и Аполония бийч. Много по-спокойно, плитка вода, почти винаги без вълни, без водорасли и като цяло - една идея по -далеч от големия шум.

# 655
  • Мнения: 433
А като ходите на Каваци с кола,има ли къде да се паркира?

На всеки служител се дават по 100 точки първоначално. След това се отнемат ако е ходено в базата минали години, стажа има значение, децата. Но тези критерии са били за морето. За планината писахме само датата, години на децата и брой легла, а не вид стая.

Ако е ходено в дадена база е по-скоро + или - за одобрението?

# 656
  • Мнения: 433
Някой да има снимки на някоя от базите?
Изгрев и Тилия ме интересуват,на другите сме били.

# 657
  • София
  • Мнения: 3 451
http://sssani.snimka.bg Тук има снимки на Тилия, Созопол и Зеленика

# 658
  • Мнения: 433
Благодаря!
От Изгрев не ми отваря снимките.

# 659
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 747
А като ходите на Каваци с кола,има ли къде да се паркира?

На всеки служител се дават по 100 точки първоначално. След това се отнемат ако е ходено в базата минали години, стажа има значение, децата. Но тези критерии са били за морето. За планината писахме само датата, години на децата и брой легла, а не вид стая.

Ако е ходено в дадена база е по-скоро + или - за одобрението?
Доколкото разбрах предишно ходене е в минус при сегашното класиране. Това по обяснения на мъжа ми. Тези изисквания били под документа с графика на смените за базите на морето. При графика на планинските бази нямаше такова нещо. Лично го видях и избрах дата.

Общи условия

Активация на акаунт